Skocz do zawartości

Impreza GT w Zakupie Kontrolowanym


sypki

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie na TVN Turbo emitują jakąś powtórkę Zakupu Kontrolowanego. Przed chwilą był GTek z 1999 r. o przebiegu 59 tys.km sprowadzony w 1999 r. do Polski jako nowy. Cena 52.900 :shock:

 

Co to za auto??? Wie ktoś???

 

ooo, a teraz oglądają Legasia :grin:

 

Ale nurtuje mnie ten GTek. Czyje to cudo???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Właśnie na TVN Turbo emitują jakąś powtórkę Zakupu Kontrolowanego. Przed chwilą był GTek z 1999 r. o przebiegu 59 tys.km sprowadzony w 1999 r. do Polski jako nowy. Cena 52.900 :shock:

 

Co to za auto??? Wie ktoś???

 

ooo, a teraz oglądają Legasia :grin:

 

Ale nurtuje mnie ten GTek. Czyje to cudo???

Napisz do Kornego. Może znajdzie chwilę i coś Ci powie na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale właściciele Gt'ków powinni sie cieszyc, bo teraz juz nie bedzie gadki przy sprzedazy, ze 20k PLNów i biore.

Zawsze bedzie mozna powiedziec ze takie w "zakupie kontrolowanym" chodzily po 50k PLN. :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze bedzie mozna powiedziec ze takie w "zakupie kontrolowanym" chodzily po 50k PLN.

 

i to okazyjnie :mrgreen:

 

zawsze mówią że na antykach, sztuce i wódce ciężko stracić :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

"Siedzę sobie w pracy dzwoni mój drugi telefon, ten prepaid z Wolumenu. Dzwoni (klient bo kto inny, nawet kobieta nie zna numeru) i mówi ze on pilnie chce zmienić w Subaru (take nebeske) pare rzeczy. ak ogólnie to on nawet nie wiedział o co mu chodzi tak podniecony ze był w stanie zapłacić każde pieniądze ale nadmienił że zadzwonili z telewizji ze chcą jego samochód kupić. Starznie się żalił w słuchawkę, bo to stare, bo przebieg... on nie sprzeda tego samochodu za dobre pieniądze, turbo kuleje i wszędzie rdza."

 

PS. ten ktoś kupił tego GT'ka za te 50k pln ?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starznie się żalił w słuchawkę, bo to stare, bo przebieg... on nie sprzeda tego samochodu za dobre pieniądze, turbo kuleje i wszędzie rdza.

 

to za ile chodzą dobre sztuki? :shock:

 

a poważnie, jeżeli ktoś zapłaci 50k za 10 letnii letni, seryjny samochód klasy średniej niższej w stanie jak w opisie to :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć, bo jeżeli ten samochód z ZK jest naprawdę w dobrym stanie bez rdzy i ten przebieg jest prawdziwy to czemu nie ? Na alledrogo można wypasionego GT tyle ze z przebiegiem 3x większym kupić za mniej - rdza gratis ;)

 

Całkiem niedawno zamiast Subaru myślałem o drugim pasaciku tylko ze W8 4x4 Highline którego kolega na wiosnę będzie się pozbywał, no ale tyle czekać ? Patrząc po tym co dzieje się za oknem to .... Rzecz w tym ze samochód wyjeżdżał z garażu do drugiego garażu od 2002 roku do dnia dzisiejszego z przebiegiem 60 tys km, 100% ASO bla bla bla bla bla. Cena 50k pln

 

Z autopsji, jak mój GT miałby wywieszona kartkę "wielka wyprz, jedyne 50k pln" to padłbym trupem ze śmiechu ;-)

 

W sumie zależy kto co chce, i czego oczekuje.. ... ... co kraj to obyczaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ten GTek naprawdę ładny był :mrgreen: poczekam, aż bugi nastolatki będą chodzić w takich cenach :wink:

 

gościu niby uznał, że najlepszy z porównania ale czy kupił tego niewiadomo. w każdym bądź razie po emisji programu od razu wszedłem na stronę tego komisu i auta nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Gt-k z ZK był na prawdę ładny ale 52 tyś to trochę z kosmosu cena.Fakt że igła że klasyk ale za tą kasę można już poszukać jakieś MY03 Sti.Generalnie jeżeli o mnie chodzi to legacy było sympatyczne szkoda ze nie w automacie:(.

Może w końcu ceny imprez trochę się uspokoją bo ostatnio to masakra!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Gt-k z ZK był na prawdę ładny ale 52 tyś to trochę z kosmosu cena.Fakt że igła że klasyk ale za tą kasę można już poszukać jakieś MY03 Sti

 

Czy ja wiem? Wysoka ta cena, ale płaci się za coś, czego się nie spotyka: niebity, niezajeżdżony, seryjny wóz. Jeszcze kilka lat i na świecie pozostaną pojedyncze sztuki (=niedłubany/niezajeżdżony).

 

A STI'03 za 52 tysięcy to cena nieuwzględniająca ze 20K, które trzeba włożyć, żeby wóz zaczął jeździć :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, dobrze... niech pojdzie mit w spoleczenstwo jakimi to elitarnymi i drogimi perelkami sa GT-ki

 

ta, się bedą kuny na maski na przejściach rzucały, porysują i wartośc spadnie :cry::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta, się bedą kuny na maski na przejściach rzucały, porysują i wartośc spadnie :cry::mrgreen:

 

Lepiej tak, niz na widok GT-ka miałyby wrzucac drobniaki przez uchylone okno... :roll:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...