Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD 2009


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Różnie z tymi zaproszeniami bywało. Generalnie były chyba dla Klientów SIP. I trochę ich było ale nie wszyscy wykorzystali.

 

Jakkolwiek, nawet jakby wszyscy wykorzystali, to zaproszenia nie stanowiły 100% dostępnych miejsc. Czyli można się też załapać bez zaproszenia. Tyle, że wymagana jest czujność. :cool:

 

Ale jak będzie w tym roku, tego nie wiem. A szkoda, bo chyba przydałaby się krótka informacja na zasadzie co, gdzie, kiedy.

 

[ Dodano: Pią Mar 27, 2009 9:47 pm ]

To może jesteś w klubie subaru? A jak nie to nie wiem jak to jest...

 

Niektórzy dostawali chyba na zasadzie VIP. :mrgreen::mrgreen:

Ale też nie wiem na pewno, bo wszystko była owiane mgłą tajemnicy. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku dostałem zaproszenie pocztą bo byłem świeżo po zakupie Imprezy 07 :) Przypuszczam, że SIP zaprasza świeżych klientów do wzięcia udziału w zlocie w ramach markietingu czy jak to się zwie.

 

Ojciec jak przeczytał pismo z SIP to dzwoni do mnie i mówi, że "tutaj nas na jakiegoś spota zapraszają, pismo przyszło, to z forum ?" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubeeert, nie wiesz kiedy będą zapisy dla zwykłych subaruholików
Na pewno nie wtedy jak Forum pójdzie do remontu w związku z czym sa dwie mozliwości - albo zapisy po remoncie albo remont po Plejadach. Innego rozwiązania nie widzę. :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że SIP zaprasza świeżych klientów do wzięcia udziału w zlocie w ramach markietingu czy jak to się zwie.

 

To wiem i dlatego w zeszłym roku były już problemy dla "pozostałych" (przepraszam za sformułowanie), więc czy my się nie napalamy na suchary :?: :roll: :lol:

 

[ Dodano: Sob Mar 28, 2009 10:14 pm ]

Na pewno nie wtedy jak Forum pójdzie do remontu w związku z czym sa dwie mozliwości - albo zapisy po remoncie albo remont po Plejadach. Innego rozwiązania nie widzę.

 

To jest szansa, dzięki :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak poprzedniego roku było z wpłatami ? Tego samego dnia co się zapisze musi byc wpłata całości za noclegi i wpisowe czy jakiś czas na to jest ? Czy na trasie turystycznej był jakiś roadbook ? Czy konieczna była nawigacja, metromierz do odmierzania dystansu czy był na tyle prosty że wystarczy licznik km w samochodzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak poprzedniego roku było z wpłatami ? Tego samego dnia co się zapisze musi byc wpłata całości za noclegi i wpisowe czy jakiś czas na to jest ?

Wysyłało się zgłoszenie, po jakimś czasie na maila dostawało się potwierdzenie i wyliczoną kwotę do przelewu, gdyż podczas rezerwacji wybierało się noclegi, za które cena była zróżnicowana.

 

Czy na trasie turystycznej był jakiś roadbook ?

Tak.

 

Czy konieczna była nawigacja, metromierz do odmierzania dystansu czy był na tyle prosty że wystarczy licznik km w samochodzie ?

Wystarczy licznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dałoby się załatwić żeby forumowicze mieli numery z jednej puli (na każdej trasie) :?: :?: :?:

Fajnie byłoby jechać ekipą :mrgreen: - łatwiejsza integracja :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JuNo, super pomysł, popieram :mrgreen:

my jednak będziemy na turystyczną celować :wink: :mrgreen:

Dla mnie lans na turystycznej (po raz 4-ty) to oczywista oczywistość :cool: :mrgreen:

Najfajniej byłoby gdyby się udało załatwić pule numerów na wszystkich trasach.

 

W zeszłym roku była fajna akcja z nick'ami na samochód - do tej pory "mi sie trzymią" :mrgreen:

Może przydałyby się jakieś identyfikatory albo "coś" - nie wszyscy chyba mają spersonalizowaną odzież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że trzeba się postarac o kolejne numery startowe, ale pamiętajcie także o hotelach - też trzeba by mieszkać razem, albo przynajmniej w pobliżu - łatwiej się będzie integrować :twisted: . Ja w każdym razie przedkładam dobre towarzystwo nad wygody (aczkolwiek połączenie jednego i drugiego to optimum :mrgreen:).

Co do trasy, to w moim przypadku prawdopodobnie skończy się znowu na turystycznej. Kolejni kandydaci/kandydatki na pilota do szosowej odpadają, natomiast Małżonka kruszeje i wyraziła wstępną deklaracje wyjazdu na Plejady, pod warunkiem, że będzie to trasa turystyczna. :mrgreen:

Mam nadzieję, że się zmieszczę w zeszłoroczną "boćkową" koszulkę. Była mowa o oświnionych czapeczkach, ale temat zdaje się "zdechł". Na wszelki wypadek wznowiłem wątek.

Jeżeli trzeba będzie jakieś nicki odnowić lub nowe lepić, to podobnie jak w zeszłym roku deklaruję pomoc - zgłaszajcie potrzeby - zaprzyjaźniona firma wytnie z folii. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pamiętajcie także o hotelach - też trzeba by mieszkać razem, albo przynajmniej w pobliżu - łatwiej się będzie integrować :twisted:

Ja 2-3 tygodnie temu pisałem w tej sprawie SIP-u do osoby, która zajmowała się zlotem w zeszłym roku i dostałem namiary na Pana, który jest zamieszany w organizowanie zlotu w Mikołajkach i niestety nie dostałem żadnej odpowiedzi. Nie liczyłem, że uda mi się załatwić miejsca VIP-owskie dla forumowiczów, ale może chociaż jakaś blokada rezerwacji w jednym hotelu :idea: Niestety zero odzewu ze strony SIP, mogli chociaż odpisać Dziękujemy za uwagi bla bla bla, niestety z przyczyn technicznych .... Może gdyby więcej osób napisało w tej sprawie to coś by się udało załatwić.

 

Jeżeli trzeba będzie jakieś nicki odnowić lub nowe lepić, to podobnie jak w zeszłym roku deklaruję pomoc - zgłaszajcie potrzeby - zaprzyjaźniona firma wytnie z folii. :mrgreen:

PRIMAR a takie większe z flagą by się dało zrobić :?:

 

Może dałoby się załatwić żeby forumowicze mieli numery z jednej puli

W zeszłym roku można było wybrać sobie numer startowy i jak kilka osób się umówiło wcześniej na zbliżone nr-y to jechało koło siebie.

 

Mam nadzieję, że się zmieszczę w zeszłoroczną "boćkową" koszulkę.

Ja się mieszczę, ale nicka zmieniłem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primi,

Obawiam się, że z hotelem machina SIP nam nie pomoże i kiedy hotele się "ujawnią", to trzeba się szybko orientować, umówić co do hotelu i błyskawicznie rezerwować. Pewnie proces decyzyjny będzie jednak na tyle długi, że to się średnio uda. :cry:

Można także próbować wcześniej ustawić jakąś forumową listę i kiedy zaczną się zapisy starać się przepchnąć rezerwację "grupową"? W masie będzie może łatwiej? Ja ze swej strony deklaruję wstępnie potrzebę pokoju 2-osobowego.

PRIMAR a takie większe z flagą by się dało zrobić

Myślę, że pewnie się da. Takie typu "flaga-nazwisko i poniżej to samo" na tyną szybę. Może ktoś wie, czy wielkość flagi i napisów jest jakoś w rajdówkach ujednolicona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po ogłoszeniu listy hoteli/pensjonatów, wybieramy najwiekszy i rezerwujemy. Zawsze tak było, ze największe rzesze forumowiczów ciągnęły do największego ośrodka. Inna sprawa ze ten najwiekszy nie zawsze był najlepszy patrz OW Puszcza 2 lata temu :twisted: . Drobne niewygody czy grzybki w łazience nie przeszkadzały, liczyła się tylko rewelacyjna impreza przy ognisku :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że z hotelem machina SIP nam nie pomoże i kiedy hotele się "ujawnią", to trzeba się szybko orientować, umówić co do hotelu i błyskawicznie rezerwować. Pewnie proces decyzyjny będzie jednak na tyle długi, że to się średnio uda. :cry:

Na machinę SIP zbytnio nie liczyłem, ale gdybyśmy chociaż wcześniej wiedzieli w jakich hotelach odbędzie impreza, to można by wstępnie się umówić na forum kto z kim i gdzie :mrgreen: i byłaby szansa na wspólny hotel dla jakiejś większej grupy, a tak zanim rozpoznasz ofertę, umówisz się ze znajomymi to może być już za późno :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłaby szansa na wspólny hotel dla jakiejś większej grupy, a tak zanim rozpoznasz ofertę, umówisz się ze znajomymi to może być już za późno :sad:

 

SIP nie zaryzykuje "większy grupy" w jednym hotelu. Śpecjalizujo sie w opylaniu samochodów a nie w remontach budowlanych.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłaby szansa na wspólny hotel dla jakiejś większej grupy, a tak zanim rozpoznasz ofertę, umówisz się ze znajomymi to może być już za późno :sad:

SIP nie zaryzykuje "większy grupy" w jednym hotelu. Śpecjalizujo sie w opylaniu samochodów a nie w remontach budowlanych.

 

mamusia

ROTFL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sobie w tym roku odpuszczam - w Wałbrzychu drinki byly za bardzo rozwodnione a ogniska w hotelu zrobic sie nie dalo. Ze wzgledu na wprowadzenie do oferty diesla obawiam sie, ze w barze bedzie dostepny tylko likier a na scenie wystapi Feel albo inna Edyta Gorniak :cool: .

PS. Joke - za duzo imprez w tym roku a trzeba troche pomieszkac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...