Skocz do zawartości

SZUKAM PRACY / DAM PRACĘ


Dobramagilla

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

niestety i ja jestem zmuszony się podpiąć pod temat. Jestem na ostatnim semestrze finansów i rachunkowości, kończę specjalność rachunkowość menadżerką. Pracę mgr piszę z tematyki wyceny przedsiębiorstw.

Z doświadczenia to krótka przygoda z telefoniczną sprzedażą, półroczny staż w księgowości (dziale finansowym) w dużej spółce notowanej na giełdzie i inne epizody na umowę zlecenie.

Szukam czegoś w obszarze finansów, choć każdą ciekawą propozycją nie pogardzę :) a jak przez dłuższy czas nic się nie trafi to pójdę w końcu na swoje zapewne :P

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kumatego Automatyka do pracy w dziale UR w dużej firmie motoryzacyjnej w Dąbrowie Górniczej.

Wymagany SEP 1kV (a najlepiej 20). Języki, szkoła obojętne. Ma się znać na automatyce od strony sterowników PLC i strony obiektowej, elektryce i znać podstawy mechaniki ;)

Wolne stanowiska:

1 stanowisko: cały etat, system 4-brygadowy, płaca zależnie od umiejętności

1 stanowisko: praca dorywcza kilka dni w miesiącu po 8h

 

Witam

 

Mysle ze ja bym się nadawał , ale ja jestem z WLKP,

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu ja... od maja przeprowadzam się do Wrocławia, od października zaczynam studia ponownie (wcześniej zrezygnowałem z polibudy, na własne życzenie). Jak by ktoś szukał młodej osoby, np na sprzedawcę czy coś, mam prawo jazdy kat. B, angielski bardzo biegle, robię czasem jako fotograf (nabieram doświadczenia ale akurat w tym temacie nic mi nie jest straszne..). Poszukuję jakiejkolwiek pracy bo wynajęte mieszkanie się samo nie utrzyma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ja też szukam stażu/pracy od lipca do końca września lub na stałe, wtedy poszedłbym na zaoczne studia na II stopień.

Najchętniej dział finansowy, jestem mobilny, więc lokalizacja raczej dowolna.

 

CV w trochę mniej formalnej formie:

http://www.goldenline.pl/jakub-nowicki5

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć!

Szukam firmy lub osoby zajmującej się konserwacją ogrodzeń. Do konserwacji będzie metalowe ogrodzenie ok. 230m w okolicy Grodziska Mazowieckiego, szczegóły do uzgodnienia na PW.

 

-- 22 kwi 2012, o 14:09 --

 

Poszukiwana jest także firma zajmująca się porządkowaniem terenu do uporządkowania ok 13a pod ogród (nie za dużo krzaków),

rejon Grodziska Maz. Szczegóły do uzgodnienia na PW.

 

-- 22 kwi 2012, o 14:14 --

 

Szukam także firmy zajmującej się wykonaniem ogrodzenia do wykonania ok. 160m (siatka) Rejon Grodziska Maz. Szczegóły na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Z kumplem stwierdziliśmy, że w tym roku jest ostatni gwizdek żeby zarobić pracą fizyczną trochę kasy za granicą i ruszyć na jakiś konkretny wyjazd :)

 

W związku z powyższym - gdyby ktoś z Was miał jakieś namiary na pracę w Szwecji, Norwegii itp. w okresie letnim to prośba o wiadomość.

 

Dzięki, pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blacharz samochodowy szuka pracy - naprawy korozyjne - powypadkowe - rekonstrukcje klasyków.

 

Umiejętności spawania:

- spawanie metodą elektrodową tradycyjną,

- spawanie Mig - Mag,

- spawanie Tig,

- spawanie palnikiem acetylonowo-tlenowym

Wykonuje naprawy powypadkowe na ramach naprawczych wszystkich typów jak również ze stanowiska stacjonarnego - podłogowego. Staż pracy w zawodzie 25 lat. +48 601 236 381 Andrzej Warszawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś jest zainteresowany, poszukujemy odpowiedniej osoby do obsługi naszej spółki:

 

Do obowiązków będzie należało:

obsługa maili na naszej stronie: zapytaj, ankieta,analiza ankiet, aktualizacja strony,( polecamy)

kontakt ze wspólnikami: reprezentowanie ich interesów

promocja strony, pozycjonowanie, gadżety reklamowe, ulotki, trojmiasto.pl, ekrany LED

założenie konta na facebooku i goldenline; prowadzenie grup zainteresowań

obsługa targów, obsługa imprez naszych (spotkania z architektami, dni otwarte)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam pracy na wakacje. Tegoroczny maturzysta (mam nadzieję, że zdałem ;-) ), chętnie bym coś pisał, redagował, mogę też gadać :wink: Ale czekam na wszelkie propozycje - może machanie łopatą nie jest dla mnie, ale w innych różnych zadaniach sprawdzę się chętnie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może machanie łopatą nie jest dla mnie

Krzepy byś nabrał :wink:

A i żadna uczciwa praca nie hańbi, a czasami dobrze mieć jest i takie dośwaidczenie, żeby wiedzieć że życie potrafi być znacznie cięzsze niż wciskanie klawiszy na klawiaturze 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pracę dla robotnego faceta na piątek, sobotę plus ew. niedzielę (jak ktoś chce).

 

Mycie okien w Warszawie (śródmieście). Praca nie lekka! Jak ktoś bystry to szybko ogarnie :twisted:

 

proszę PW z nr tel. - wieczorem oddzwaniam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jako, że wakacje coraz bliżej, szukam pracy, obecnie jestem przed obroną na uczelni, skończone technikum informatyczne. Dobra znajomość angielskiego, oczywiście prawo jazdy kat. B. Jak to mówią, żadnej pracy się nie boję, szybko się uczę, młotek, łopatę umiem obsłużyć, podobnie jak komputer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od września - października będę szukał pracy najprawdopodobniej w 3city lub jak się uda we Wrocławiu.

inż. elektroniki stosowanej i techniki laserowej

mgr akustyki i techniki ultradźwiękowej

 

 

- Bardzo dobra obsługa komputera, znajomość systemów operacyjnych Windows, pakietu MS Office oraz znajomość GNU/Linux (Debian),

- Obsługa urządzeń pomiarowych (oscyloskopy, multimetry, generatory, itp.),

- Projektowanie oraz symulacja układów elektronicznych przy pomocy oprogramowania CAE (PSpice, Eagle),

- Budowa i naprawa układów elektronicznych, laserów oraz urządzeń laserowych,

- Podstawowa wiedza z dziedziny programowania mikrokontrolerów AVR,

- Podstawowa wiedza z dziedziny budowy i działania urządzeń ultradźwiękowych,

- Znajomość środowiska komputerowego LabView.

 

Jakby ktoś coś słyszał, że potrzebują projektanta układów elektronicznych tudzież laserowych to bedę wdzięczny za informację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Pod koniec miesiąca kończę kurs na operatora koparki i koparko-ładowarki kl III. Niby pracę mam, ale jak ktoś szuka to chętnie rozważę coś innego ;) Z doświadczenia to pół roku robiłem na mini koparce, z koparko-ładowarką brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...