Skocz do zawartości

SZUKAM PRACY / DAM PRACĘ


Dobramagilla

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobnie bede tworzył nowe ekipy (kryzys mnie popycha w niespodziewanym kierunku :shock: )

Zaczynam rekrutacje na wrzesień.

Temat - Budownictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuje barmana moze byc bez wiekszego doswiadczenia ale po jakis kursach

osobe ktora robi sushi, wymagane minimum 5lat w "zawodzie"

 

Poszło :arrow: PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferuję usługi jako fotograf ślubny, motoryzacyjny, okolicznościowy oraz grafik z duużym doświadczeniem.

 

www.jacekkrzyzowski.pl

 

Jeśli ktoś chce strzelić sesje swojego subaru to na terenie Śląska mogę ogarnąć temat za półdarmo :). Fotografowałem do tej pory głównie śluby, zloty Hond klubu do którego należałem (Klub Honda Śląsk) i inne.

 

Nie zarejestrowałem się aby strzelić se reklamę. Czytam Was już od dawna z zamiarem zakupu czegoś ciekawego, bez nadmiernego udzielania się na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś zajęcia w Warszawie/Wrocławiu/rozsądnych okolicach.

Najchętniej w konsultingu (doświadczenie we wdrozeniu Oracle EBS, ale uważam, że inne aplikacje tez nie są problemem), ale również logistyka (związane z wykształceniem + doświadczenie w branży automotiv). Ostatni rok przepracowałem w faktoringu korporacyjnym Raiffeisen Banku, więc faktoring tez wchodzi w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siostra poszukuje pracy:

- lat 29

- wykształcenie wyższe

- bez planów macierzyńskich

- poukładana, rozsądna i odpowiedzialna (to moja naprawdę obiektywna ocena :) )

- kilkuletnie doświadczenie w pracy na różnych stanowiskach

- prawo jazdy kat. B i własny wóz

- preferowane miejsce pracy Górny Śląsk (przy rozsądnych zarobkach możliwość dojazdu gdzieś dalej)

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego – przez półtora roku posługiwała się nim w codziennej pracy w amerykańskiej firmie (na terenie Polski). Certyfikat FCE oraz kurs CAE. (Udziela korepetycji)

 

A na pytanie co potrafi odpowiada tak:

 

1) Napisać wniosek o dofinansowanie projektu współfinansowanego ze środków unii europejskiej (wniosek aplikacyjny – GWA)

2) Poprowadzić negocjacje w sprawie kwoty dofinansowania z IP1 lub IP2

3) Zorganizować dokumenty potrzebne do podpisania umowy o dofinansowanie

4) Wdrożyć projekt – pod kątem administracyjnym, prawodawstwa unijnego, mając na uwadze standardowe procedury unijne, w tym procedury kontrolne

5) Skoordynować projekt – zatrudnić kadrę projektową, nadać im odpowiednie upoważnienia wg odpowiednich wzorów, stworzyć instrukcje i polityki wymagane przez instytucje, dbać o realizowanie projektu wg harmonogramu realizacji, w razie konieczności negocjować z IP1 lub IP2 przedłużenie projektu, zmiany w realizacji – wypełnianie formularza zmian, dostosowywanie wniosku o dofinansowanie do formularza zmian oraz tworzenie odpowiednich uzasadnień

6) Monitorować projekt – wypełnienie standardowych dokumentów monitoringowych oraz zarządzanie systemem PEFS ver. 2.0,

7) Rozliczyć projekt – sporządzanie standardowych dokumentów i sprawozdań – wnioski o płatność, roczne rozliczenia kasowe, zestawienia kumulatywne (w przypadku osoby fizycznej prowadzącej działalność gospodarczą), harmonogram rzeczowo –finansowy, formularz zaangażowania środków budżetowych (JST), sprawozdania roczne rb – wsa i rb – wsb, opisy faktur zgodne z wytycznymi unijnymi z uwzględnieniem klasyfikacji wydatków budżetowych (JST), wystawić rachunki do umów zleceń, stworzyć harmonogram płatności i aktualizować itd.

8) Zorganizować biuro

9) Założyć firmę (Sp. z o.o. w organizacji)

10) Prowadzić politykę kadrową (od momentu rekrutacji pracowników, przez stworzenie teczek osobowych, umów, do momentu rozwiązania umowy o pracę i pokrewnych)

11) Napisać pracę dyplomową na dowolny humanistyczny temat (kulturoznawstwo, prawo, ostatnio napisałam pracę na temat nieruchomości)

12) Zrobić korektę do tekstu (zrobiłam korektę książki, która wyszła w ubiegłym roku, niedługo wyjdzie drugi tom)

 

Ponadto:

Interesują mnie również praktyki w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, zarządzania nieruchomościami, rzeczoznawstwa majątkowego (skończyłam studia podyplomowe w zakresie wyceny i gospodarki nieruchomościami i staram się o licencję).

 

Gdyby ktoś mógł zaoferować stanowisko w swojej firmie, lub polecić komuś innemu to proszę o kontakt na PW.

Z góry pięknie dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kumatego Automatyka do pracy w dziale UR w dużej firmie motoryzacyjnej w Dąbrowie Górniczej.

Wymagany SEP 1kV (a najlepiej 20). Języki, szkoła obojętne. Ma się znać na automatyce od strony sterowników PLC i strony obiektowej, elektryce i znać podstawy mechaniki ;)

Wolne stanowiska:

1 stanowisko: cały etat, system 4-brygadowy, płaca zależnie od umiejętności

1 stanowisko: praca dorywcza kilka dni w miesiącu po 8h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja się dopiszę.

Ukończona Politechnika Gdańska z tytułem inż. (mgr w trakcie), kierunek Mechanika i Budowa Maszyn, spec. Sprężarki i Silniki Spalinowe.

Generalnie to interesuje mnie hydraulika siłowa, pneumatyka z elementami automatyki, motoryzacja (byle na wyższym stopniu niż wymiana oleju w astrach), gałęzie przemysłu ciężkiego. Posiadam 3 lata doświadczenia jako... magazynier :roll:

 

Jestem typem "złotej rączki"

Ogarniam autoCAD-a

Papiery nurkowe

 

Szczyl jestem ale ambitny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...