Skocz do zawartości

Mogłaś moją być KRYZYSOWĄ narzeczoną...


Korton

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden wchodzi, drugi sprawdza, inny zaraz podbije … :facepalm:

Wydaje się, ze panowie dobrze się bawią przy pokerze, tylko czemu nie swoimi pieniędzmi ?  :huh:


https://www.rmf24.pl/polityka/news-tusk-do-kaczynskiego-mozemy-wspolnie-zrobic-tak-zeby-800-plu,nId,6779402#crp_state=1

 

co ciekawe, na pytanie „Czy popierasz zwiększenie świadczenia 500 plus do 800 plus?” 70% reemofowiczów odpowiedziało NIE. 

Edytowane przez Blixten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze?

 

Mam już dość tych starych .ujoz, czy na styropianie czy w komitecie wtedy nocujących, bezczelnie i bezkarnie bredzących publicznie. Jeszcze bardziej wstrętnym jest mi to, że ich wyhodowani następcy są kanaliami pewnymi swojej bezkarności. Bo przecież niepisany układ "my nie ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych" nadal obowiązuje, ot jakiegoś Nowaka poszarpią trochę. Miną lata, dostanie chłopina odszkodowanie i jakiś order.

 

Tych którzy zniszczyli finanse, rozchwiali nie mogąc zniszczyć sądy, zadłużyli Polskę tak że staliśmy się wekslem na rynku a nie państwem, nie spotka adekwatna kara. No chyba, że lud prosty ich powywiesza bez sądu i wyroku. Ale jak tu wieszać "dobrodziejów", którzy zrobili tak że gdy tylko otworzy się paszczę to "pieczone gołąbki wpadają do gąbki" a w kranie ciepła woda jak była tak jest i te tarcze :facepalm: . Półki w sklepach się uginają, nie trzeba kupować "na zeszyt", a pracują żeby zarobić, płacą podatki i pilnują domowego budżetu chyba tylko jacyś frajerzy :upside-down-face_1f643-small:.  Żeby nie było że to potwarz - jestem wśród nich.

 

I chrzanić "wykluczenie komunikacyjne", gdy na każdym wiejskim podwórku stoi przynajmniej jeden samochód osobowy a w miastach żeby zaparkować niedaleko mieszkania to trzeba czasem najeździć się kilkadziesiąt minut. Że babcia czy dziadek chcieli by pojechać autobusem z przystanku jak kiedyś? Nie pojadą, za to dostaną 13, 14 i zagłosują tak jak im powiedzą w niedzielę.

 

Ale mi się ulało! :biglol: i to wszystko przez stand up "cudownego dziecka PC".

  • Trzymaj się 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Szürkebarát napisał(a):


Ja bym się tak nie cieszył … 

Niższe ceny oznaczają paraliż Państwa. 
 

 

Edytowane przez Blixten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Blixten napisał(a):

a bym się tak nie cieszył … 

Niższe ceny oznaczają paraliż Państwa. 

 

To prawda, jak były niższe, za tego od "wina", to Polska była w ruinie ;) 

  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, przymar napisał(a):

Ciekawe czy w tym roku na początku sezonu czereśnie będą powyżej 100 PLN/kg 

W tym tygodniu były po 80 pln/kg, ale nie polskie.

Tak że jest szansa  ;)

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Blixten napisał(a):

8 i 11 :) 

 

Dobry wiek ;) 

Tu 7

347079841_232180452761870_6396827317254050935_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=MRi8iPtZgDIAX9sx6L-&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfBDTibNMBtVSmZYO28NQh6iuoOxt-zRpvSjIZlAUp9ddg&oe=646B1EED

 

10 minut temu, Blixten napisał(a):

Ja na razie muszę podziękować, ale mam nadzieję, że jeszcze będzie okazja. :drinks:

 

Na pewno. Zaproszenie ma długą ważność 

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pośmiejmy się jeszcze trochę z innych krajów, jakie to złe decyzje podejmują odnośnie energetyki...

https://businessinsider.com.pl/gospodarka/prad-o-polowe-drozszy-niz-w-niemczech-najdrozszy-w-europie-czemu-przeplacamy/zz8de5l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...