Skocz do zawartości

CYNA VII


raju

Rekomendowane odpowiedzi

Szefie, a jak sprzedam dziś 3 Subaraki, to dostanę jakąś furę do startu na w Cynie

Rozmawialismy juz....na ten temat... :cool: ..i masz obiecane dopuszczenie do Cyny tego " czarnego mercedesa kombi compresor " , czy jakos tak , którym aktualnie sie poruszasz... :twisted:

AK

ps.trzy sztuki. :?: ..w kryzysie.. :shock: ....nie no nie mam zadnego Justy , a STI Kadrowej jest juz zadatkowane...... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zapraszamy serdecznie :twisted: .

ja im te serdecznosc chetnie pokaze :twisted::mrgreen:

naprawdę przyszła już pora żeby przyjąć do wiadomości, że drugie forum istnieje i żyje własnym życiem

ja od poczatku przyjalem do wiadomosci, ze zaistnialo jakies frajerskie forum beztalencia i frustratow :twisted::mrgreen:

Podobnie jak każdy może np. zostać prostytutką, czy prawnikiem.

prostytutkami sa osoby, ktore siedza na obydwu forach :cool: albo im sie nudzi. czyli tez prostytutki :mrgreen:

relacja opiera się na pieniądzach, a nie uprzejmościach.
rotfl. relacja opiera sie zazwyczaj sie na dobrym wychowaniu, a nie robieniu burdelu w salonie na oczach gospodarza. straszny ten SIP, ze nie pozwala na reklamowanie sie takim smiesznym firemkom, jak nie-ASO, na swoim forum. powstaje taka wydmuszka, ktora podkupuje mechanikow, w ktorych SIP wsadzil kupa szmalu na wyszkolenie i ma nadzieje, ze zarobi na siebie poprzez internetowa promocje na forum "konkurencyjnego" SIPu. a przy okazji zlodziejskimi metodami probuje wykiwac ludzi na gruba kase. jakos wczesniej nie bylo zadymy, bo taki carfit, Piotrek Kocialkowski, czy Xbike wiedza, jak sie zachowywac i jakos nie przeszkadza im to w interesach. bo relacje to odpowiedzialnosc, a nie taka amatorszczyzna, gdzie po wyczytaniu w internecie troche na temat Subaru otwiera sie warsztat z nadzieja na zlote gory po 3 miesiacach. zreszta takie firemki to juz przeszlosc.

co nasz Wiceprezes powie nam na ten temat? goraco sie troche zrobilo? a wujek Tomek mowil jeszcze niedawno, ze uczciwosc na dluzsza mete oplaca sie :mrgreen:

 

poza tym jade Cyne i celuje w pudlo :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie uwagę na podpis nad avatarem. :twisted:

w oryginale brzmi tak:

"zamiast krwi - etylina, zamiast serca - turbina, ..." :razz:

miałem taki kiedyś... :mrgreen:

 

Hogi - ale etyliny już nie ma.Nie przystoi mi tak się rąbnąć. Mam nadzieję ,że kiedyś będzie spocik tak żeby auta odstawić i będę miał przyjemność podziękować.ten tekst przypadł mi do serca.Pozdro

 

PS. Fajowe masz kubraczki :wink:

 

[ Dodano: Sob Paź 25, 2008 7:56 pm ]

Szefie, a jak sprzedam dziś 3 Subaraki, to dostanę jakąś furę do startu na w Cynie :?: :!:

 

:mrgreen::mrgreen:

 

Tak.Znamy numery pracownika miesiąca.Auta oprzchniesz:

- pierwsze Tacie

- drugie-byłej dziewczynie

- trzecie-kumplowi co pomogłeś na maturze

 

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prostytutkami sa osoby, ktore siedza na obydwu forach albo im sie nudzi. czyli tez prostytutki

 

Rysiu, no i wyszło szydło z wora, czyli słoma z jednego buta. Siara, jakich mało. Nie odbieraj mi chleba, to ja jestem Ten od permanentnej obory.

 

A tak serio (gdybyś jakoś nie kumnął, że to powyżej to żart) Rysiu, to wierzaj, są tacy, którzy w odróżnieniu od Aza, zniżą się i pukną. A jak pukną to naprawdę zrobią ku-ku.

 

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plejady - Chlejady

Cyna - Rycyna jak już..

 

Myślałem o tym, ale to było zbyt proste :twisted:.

 

Choć dalsza część Twojego wywodu się broni 8). Jest wspaniale dwuznaczna, a takie wypowiedzi lubimy najbardziej.

 

Reasumując....ZAPRASZAM wszystkich fanów Subaru bez wzgledu na przynależnosc " partyjną " :idea: ....tych z kreski

 

I patrzcie, jak na człowieka wpływa obcowanie z N14. A taki fajny kiedyś był... :roll:

 

:mrgreen:

 

poza tym jade Cyne i celuje w pudlo :twisted::mrgreen:

 

Odwróć tabelę

Forseks na czele :mrgreen:

 

Spoko - razem będziemy obstawiali tyły :mrgreen:.

 

Co do pozostałej części wypowiedzi... Udzielam ostrzeżenia przed ostrzeżeniem :twisted:. Paska nie ma dlatego, że wypowiedź ma charakter ogólny i nie za bardzo jest się do czego przyczepić 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szefie, a jak sprzedam dziś 3 Subaraki, to dostanę jakąś furę do startu na w Cynie

Rozmawialismy juz....na ten temat... :cool: ..i masz obiecane dopuszczenie do Cyny tego " czarnego mercedesa kombi compresor " , czy jakos tak , którym aktualnie sie poruszasz... :twisted:

AK

ps.trzy sztuki. :?: ..w kryzysie.. :shock: ....nie no nie mam zadnego Justy , a STI Kadrowej jest juz zadatkowane...... :mrgreen:

 

hmmm, no tak, zapomniałem :wink:

 

jako, że kompressor, to jadę w klasie turbo czy może wolnossącej?? :cool: No i kwestia napędu, w końcu to prawdziwy napęd tj. tył napęd. No i w trybie serwisowym ESP można całkowicie wyłączyć, więc może jakaś klasa RWD z konkursem na najpiękniejszego drifta :mrgreen::mrgreen:

 

[ Dodano: Nie Paź 26, 2008 12:26 am ]

ps.trzy sztuki. ..w kryzysie.. ....

 

kryzys będzie jak raja nie będzie, a że raju nigdzie się nie wybiera a klientów nowych zbiera... jest dobrze :mrgreen::mrgreen:

 

:razz: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a że raju nigdzie się nie wybiera

w WKU mówia co innego. :twisted: .......szeregowy raju...... :mrgreen:

 

Wracając do Cyny 7 , chcemy z Kuba M. uniknac zbyt długiego oczekiwania startujących przed próbami i w zwiazku z tym chyba bedzie dwukrotne przegrupowanie w bliskiej odległosci od grila. :razz: ....lub jezeli bedzie padać to przy tej hali ( otwartej :!: ) kolo trybuny głównej .

Lekceważąc , niepotrzebną wymiane zdań pare postów wczesniej , zapraszam do udzialu w Cynie 7 wszystkich chcących POPRAWIĆ/SPRAWDZIC swoje umiejetnosci przed sezonem zimowym :idea: w bezpiecznych warunkach :!: :!: Kibice mile widziani... :mrgreen:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a że raju nigdzie się nie wybiera

w WKU mówia co innego. :twisted: .......szeregowy raju...... :mrgreen:

 

Wracając do Cyny 7 , chcemy z Kuba M. uniknac zbyt długiego oczekiwania startujących przed próbami i w zwiazku z tym chyba bedzie dwukrotne przegrupowanie w bliskiej odległosci od grila. :razz: ....lub jezeli bedzie padać to przy tej hali ( otwartej :!: ) kolo trybuny głównej .

Lekceważąc , niepotrzebną wymiane zdań pare postów wczesniej , zapraszam do udzialu w Cynie 7 wszystkich chcących POPRAWIĆ/SPRAWDZIC swoje umiejetnosci przed sezonem zimowym :idea: w bezpiecznych warunkach :!: :!: Kibice mile widziani... :mrgreen:

AK

 

widac, ze ci ktorym "pozapartyjni" powinni najbardziej przeszkadzac i powinni przez nich miec najwieksze straty potrafia zachowac spokoj i rozwage w swoich wypowiedziach nie wzniecajac niepotrzebnych antagonizmow :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chętnie zjawię się na tej impezie, ale w roli kibica/obserwatora , bo raczej przednionapędowy żółtek nie ma tam czego szukać :mrgreen: .

Mam w związku z tym pytanie o której to się zaczyna , ile kosztuje wstęp dla kibica :cool: . no i jakiś plan godzinowy ( o której jeżdżą jakie klasy ect . ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chętnie zjawię się na tej impezie, ale w roli kibica/obserwatora , bo raczej przednionapędowy żółtek nie ma tam czego szukać :mrgreen: .

Mam w związku z tym pytanie o której to się zaczyna , ile kosztuje wstęp dla kibica :cool: . no i jakiś plan godzinowy ( o której jeżdżą jakie klasy ect . ) .

 

Wstęp bezpłatny , grill też....planu nie ma , dopiero bedzie ale pewnie koło 11 zaczna sie juz jazdy na czas. :idea: ...Zapraszam. :!: ...Harmonogram Cyny za pare dni.....

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aka jest nawierzchnia na próbach poza torem?

 

Chodzi o próby organizowane poza torem, czy o próby na torze, gdy wyjedziesz poza tor? W pierwszym przypadku: potrafi być nierówna, wyboista i miejscami zdradliwa (to są betonowe płyty), ale ogólnie jest ok. W drugim: grząska :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze jakas wstepna liste sklecimy orientacyjnie? zeby poznac kto czym i dlaczego

 

No wlasnie , byloby dobrze wstepnie cos wiedziec :!:

 

trzymać się na letnich oponach do tego czasu, czy jak zajdzie potrzeba zmiany na zimówki to z takimi tam pojechać? cyna na zimówkach?

 

Uważam , ze na letnich. :idea: ...nawierzchnia na pozostałych dwóch probach jest raczej równa...moze blue cos powie bo byl tam ze mna wiosna.... :grin: ....no chyba , ze bedzie lalo.... :twisted:

 

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...