Jump to content
Sign in to follow this  
raju

CYNA VII

Recommended Posts

a nakrycie głowy zwane dalej kaskiem musi mieć homologacje FIA :twisted: :wink: czy wystarczy narciarski?

ten z avataru się nada....

:wink:

DNL pasowalby taki jak masz w avatarze :mrgreen:

EDIT: hehehehe ;)

Poproszę na listę wprowadzić moje GT kombi.

Pozdro

goory

rzecz prosta i moje :)

nareszcie bede mial kolege z kombiwara bo ostatnio bylem sam :razz:

zdroowka!

tez bede :mrgreen:

Szlag :| A ja się chyba nie wyrobię ze zmianą zawieszenia, bo na mojej rozlazłej serii, chyba nic nie ugram... Ewentualnie pełna rekreacja, ale nie cierpię być ostatni, a wiem, że to miejsce gwarantowane na obecnym setupie...

Tyle, że co to za frajda na zużytej serii, która już w ogóle nie trzyma :|

nie ma co sie spinac chlopaku, daj spokoj, seria czy nie seria zobaczysz bedzie dobra zabawa :grin:

To nie kwestia spinania tylko braku zawieszenia. Moje amortyzatory nie są pocieszone, że zmuszam je do jeżdżenia po publicznych drogach, a co dopiero na Słomce...

masz jak w banku, hełm przybędzie, mogę też zabrać hełm pilota Miga sprzed 30lat :D taki z przewodem do oddychania, będzie można wysunąć przez szybkę i mieć dolot zimnego powietrza na twarz, żeby głupot nie robić :D

A bywają wogóle na Cynie jakieś Forki? W szczególności Forki bez turbo?
na ostatniej były bodaj trzy, w tym jeden wolny ssak, jeden egzemplarz salonowy - nie jeździł, i jeden zaturbiony, rzeczywiście coś wygrał

ktos ma moze jakies fotki z poprzednich imprez?

:( chyba zmienie robote :( mam juz dosc tego, ze nie moge sobie pojezdzic swoim autkiem...

a nakrycie głowy zwane dalej kaskiem musi mieć homologacje FIA :twisted: :wink: czy wystarczy narciarski?

Jak już słusznie zauważyli koledzy, dowolne twarde nakrycie głowy się kwalifikuje - w tym to z avatara. Zresztą to mi się w Cynach podoba - różnorodność kasków jest porażająca: od toczków do jazdy konnej, przez kaski paralotniarskie i snowboardowe, przez jajka

ta :D pamietam jak na Cynie 1 taki starszy koles upalał legaca w kombi nie turbo w toczkach :D

.z Justy tylko łatwo nie mają

Mam to samo.. ciagle kaprysi i wieczny foch... latwo nie ma :|

Może by tak sniegu troche spadło, co wy na to?

Dla mnie bomba... im bardziej slisko tym lepiej dla mnie, oczywiscie czysto teoretycznie :)

Andrzej Koper napisał/a:

niech jedzie na talent

Na razie skrzętnie i głęboko ukryty .

Juz tak nie czaruj... nie od razu Rzym zbudowano ;)

Chociaz po Urbanku zadanie nie jest latwe :)

Panowie, kolega z BMW chce się dołączyć do INNYCH i ma pytanie dot. organizacji- w jakich odstępach są puszczane samochody na torze i czy nikt nie wjedzie w jego kochane BajerniszeMoturWerke :twisted:

w jakich odstępach są puszczane samochody na torze

Jest pomysł , żeby po 6 tak jak jest normalnie rallycrosie :idea: ...ale Kuba M. mowi ze max. 3 na raz....do pierwszego prawego powinni jakos to miedzy soba rozegrać :mrgreen:

Zapraszam do startu forumowiczów z innych miast :idea: , w Grójcu mozna przenocowac lub jak zwykle Motel Subaru 100zł za pokój 2-osobowy ze sniadaniem. Start pierwszej zalogi o 9.....zakonczenie max.14 . Grill , napoje i inne atrakcje bezłatne takze dla znajomych zawodników , innych nie startujacych itd. jak zwykle......

Pozdr.AK

ps.startujemy po przejazdach zapoznawczych prawdopodobnie co trzy minuty...Kuba Mroczkowski jak to teraz mówia " Dyrektor Rajdu " obiecal , ze nie bedzie przestojów....między probami na czas....

no to fajnie się zapowiada, Panie Andrzeju zaprezentuje Pan N14 ? ;)

no to fajnie się zapowiada, Panie Andrzeju zaprezentuje Pan N14 ? ;)

Bedzie N14 i Leszek Kuzaj tylko nie wiem jeszcze jak to zorganizowac , zeby z piec osob z nim sie przejechalo...ale jakos to wymyslimy.

Z tym startem 6 lub 3 aut jednoczesnie na torze oczywiscie żartowałem :mrgreen:

AK

nie no, czemu:) fajnie by było. Pokazało by to kto ma większe cohones albo grubszy portfel :twisted:

Może z Kuzajem przejedzie się po 2 najwolniejszych z każdej klasy, żeby podłapać trochę techniki :D

AK

Szkooooda :mrgreen:

A tak na serio: na próbę na czas po ile aut na tor będzie wpuszczane, po jednym?

Ja bym legaca wystawił do destruction derby :mrgreen:.

masz jak w banku, hełm przybędzie, mogę też zabrać hełm pilota Miga sprzed 30lat :D taki z przewodem do oddychania, będzie można wysunąć przez szybkę i mieć dolot zimnego powietrza na twarz, żeby głupot nie robić :D

na Cynie numer V startowalem w pieeenknym zlotym kasku a Simon1 nomen omen moj pilot :mrgreen: startowal w swoim kasku z Iskry - sa zreszta pikczery jakowes gdzies - to byly jaja dopiero :mrgreen:

co do przejazdu N14 z AK i LK to proponuje najwolniejszych wziac - tak jak kolega wyzej podpowiedzial coby technike podszkolili :mrgreen:

Carfit fajnie , że bedziesz tym 400....konnym potworem :mrgreen: ..co to na seryjnym sprzegle tylko raz moze ruszyć :shock: Moze kogos z grupy krakowskiej jeszcze sciagniesz....bo ostatnio cos cicho....wyjechali gdzies... :?:

AK

ps.kaski dowolne :idea: , ale musza byc zalozone na próbach....

Moze kogos z grupy krakowskiej jeszcze sciagniesz....bo ostatnio cos cicho....wyjechali gdzies... :?:

AK

Trenuja sucha zaprawe przed Zubrami :twisted: tzn. przed balem :mrgreen:

Ale rzeczywiście grupa krakowska coś się opuszcza, jeden co go Alex zwą , zarabia grupy hajc na STI :twisted: , Daniel zakochany :wink: , ale postaram się ich wyciągnąć z tego dołka :twisted: w jaki wpadli :mrgreen:

Panie Andrzeju, czy w związku z obecnością sedziów AK Rezmieślnik oraz istnieniem karty drogowej, ktokolwiek będzie przywiązywał wagę do PKC ów i tych wszystkich regulaminowych kar tj cofanie w strefie i późniejszy wjazd w strefę itp.? Czy zasady te traktowane będą luźno i nie będą wpływały na łączną klasyfikację?

Panie Andrzeju, czy w związku z obecnością sedziów AK Rezmieślnik oraz istnieniem karty drogowej, ktokolwiek będzie przywiązywał wagę do PKC ów i tych wszystkich regulaminowych kar tj cofanie w strefie i późniejszy wjazd w strefę itp.? Czy zasady te traktowane będą luźno i nie będą wpływały na łączną klasyfikację?

Obawiam sie , ze to bedzie regulamin jak w kazdym KJS........i niestety jakies " słupki , cofania , skroty i spoznienia ' beda karane :idea: ( Przemeq bedzie tylko z nich zwolniony ze względu na swoja niekwestionowana pozycje na forum..... :mrgreen: )

AK