Skocz do zawartości

CYNA VII


raju

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Poproszę na listę wprowadzić moje GT kombi.

Pozdro

goory

rzecz prosta i moje :)

nareszcie bede mial kolege z kombiwara bo ostatnio bylem sam :razz:

zdroowka!

tez bede :mrgreen:

 

Szlag :| A ja się chyba nie wyrobię ze zmianą zawieszenia, bo na mojej rozlazłej serii, chyba nic nie ugram... Ewentualnie pełna rekreacja, ale nie cierpię być ostatni, a wiem, że to miejsce gwarantowane na obecnym setupie...

 

Tyle, że co to za frajda na zużytej serii, która już w ogóle nie trzyma :|

nie ma co sie spinac chlopaku, daj spokoj, seria czy nie seria zobaczysz bedzie dobra zabawa :grin:

 

To nie kwestia spinania tylko braku zawieszenia. Moje amortyzatory nie są pocieszone, że zmuszam je do jeżdżenia po publicznych drogach, a co dopiero na Słomce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNL pasowalby taki jak masz w avatarze :mrgreen:

 

masz jak w banku, hełm przybędzie, mogę też zabrać hełm pilota Miga sprzed 30lat :D taki z przewodem do oddychania, będzie można wysunąć przez szybkę i mieć dolot zimnego powietrza na twarz, żeby głupot nie robić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nakrycie głowy zwane dalej kaskiem musi mieć homologacje FIA :twisted: :wink: czy wystarczy narciarski?

 

Jak już słusznie zauważyli koledzy, dowolne twarde nakrycie głowy się kwalifikuje - w tym to z avatara. Zresztą to mi się w Cynach podoba - różnorodność kasków jest porażająca: od toczków do jazdy konnej, przez kaski paralotniarskie i snowboardowe, przez jajka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.z Justy tylko łatwo nie mają

 

Mam to samo.. ciagle kaprysi i wieczny foch... latwo nie ma :|

Może by tak sniegu troche spadło, co wy na to?

 

Dla mnie bomba... im bardziej slisko tym lepiej dla mnie, oczywiscie czysto teoretycznie :)

 

Andrzej Koper napisał/a:

niech jedzie na talent

 

 

 

Na razie skrzętnie i głęboko ukryty .

 

Juz tak nie czaruj... nie od razu Rzym zbudowano ;)

Chociaz po Urbanku zadanie nie jest latwe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kolega z BMW chce się dołączyć do INNYCH i ma pytanie dot. organizacji- w jakich odstępach są puszczane samochody na torze i czy nikt nie wjedzie w jego kochane BajerniszeMoturWerke :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jakich odstępach są puszczane samochody na torze

Jest pomysł , żeby po 6 tak jak jest normalnie rallycrosie :idea: ...ale Kuba M. mowi ze max. 3 na raz....do pierwszego prawego powinni jakos to miedzy soba rozegrać :mrgreen:

Zapraszam do startu forumowiczów z innych miast :idea: , w Grójcu mozna przenocowac lub jak zwykle Motel Subaru 100zł za pokój 2-osobowy ze sniadaniem. Start pierwszej zalogi o 9.....zakonczenie max.14 . Grill , napoje i inne atrakcje bezłatne takze dla znajomych zawodników , innych nie startujacych itd. jak zwykle......

Pozdr.AK

ps.startujemy po przejazdach zapoznawczych prawdopodobnie co trzy minuty...Kuba Mroczkowski jak to teraz mówia " Dyrektor Rajdu " obiecal , ze nie bedzie przestojów....między probami na czas....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to fajnie się zapowiada, Panie Andrzeju zaprezentuje Pan N14 ? ;)

Bedzie N14 i Leszek Kuzaj tylko nie wiem jeszcze jak to zorganizowac , zeby z piec osob z nim sie przejechalo...ale jakos to wymyslimy.

Z tym startem 6 lub 3 aut jednoczesnie na torze oczywiscie żartowałem :mrgreen:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym startem 6 lub 3 aut jednoczesnie na torze oczywiscie żartowałem :mrgreen:

nie no, czemu:) fajnie by było. Pokazało by to kto ma większe cohones albo grubszy portfel :twisted:

Może z Kuzajem przejedzie się po 2 najwolniejszych z każdej klasy, żeby podłapać trochę techniki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNL pasowalby taki jak masz w avatarze :mrgreen:

 

masz jak w banku, hełm przybędzie, mogę też zabrać hełm pilota Miga sprzed 30lat :D taki z przewodem do oddychania, będzie można wysunąć przez szybkę i mieć dolot zimnego powietrza na twarz, żeby głupot nie robić :D

 

na Cynie numer V startowalem w pieeenknym zlotym kasku a Simon1 nomen omen moj pilot :mrgreen: startowal w swoim kasku z Iskry - sa zreszta pikczery jakowes gdzies - to byly jaja dopiero :mrgreen:

 

 

co do przejazdu N14 z AK i LK to proponuje najwolniejszych wziac - tak jak kolega wyzej podpowiedzial coby technike podszkolili :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfit fajnie , że bedziesz tym 400....konnym potworem :mrgreen: ..co to na seryjnym sprzegle tylko raz moze ruszyć :shock: Moze kogos z grupy krakowskiej jeszcze sciagniesz....bo ostatnio cos cicho....wyjechali gdzies... :?:

AK

ps.kaski dowolne :idea: , ale musza byc zalozone na próbach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze kogos z grupy krakowskiej jeszcze sciagniesz....bo ostatnio cos cicho....wyjechali gdzies... :?:

AK

 

Trenuja sucha zaprawe przed Zubrami :twisted: tzn. przed balem :mrgreen:

Ale rzeczywiście grupa krakowska coś się opuszcza, jeden co go Alex zwą , zarabia grupy hajc na STI :twisted: , Daniel zakochany :wink: , ale postaram się ich wyciągnąć z tego dołka :twisted: w jaki wpadli :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Andrzeju, czy w związku z obecnością sedziów AK Rezmieślnik oraz istnieniem karty drogowej, ktokolwiek będzie przywiązywał wagę do PKC ów i tych wszystkich regulaminowych kar tj cofanie w strefie i późniejszy wjazd w strefę itp.? Czy zasady te traktowane będą luźno i nie będą wpływały na łączną klasyfikację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Andrzeju, czy w związku z obecnością sedziów AK Rezmieślnik oraz istnieniem karty drogowej, ktokolwiek będzie przywiązywał wagę do PKC ów i tych wszystkich regulaminowych kar tj cofanie w strefie i późniejszy wjazd w strefę itp.? Czy zasady te traktowane będą luźno i nie będą wpływały na łączną klasyfikację?

Obawiam sie , ze to bedzie regulamin jak w kazdym KJS........i niestety jakies " słupki , cofania , skroty i spoznienia ' beda karane :idea: ( Przemeq bedzie tylko z nich zwolniony ze względu na swoja niekwestionowana pozycje na forum..... :mrgreen: )

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...