Skocz do zawartości

CYNA VII


raju

Rekomendowane odpowiedzi

Na 90% jadę ale nie wiem czy wystartuję. W sporcie nie wyznaję kompromisów a widziałem już na forum ranne auta po Słomczynie ... . Ale byc tam z Wami ? -z przyjemnością.

 

No chyba,że próby będę z szeeerokimi zatokami jak tor F1 w Szanghaju :mrgreen:

 

Chyba żebym kupił jakieś auto do katowania na torze. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zaryzykuję i zaoferuję swoją pomoc na prawym :cool: , sama jeszcze nie czuję się na siłach, aby siąść na Cynie za sterem :roll:

Kto jest na tyle odważny, żeby mnie przygarnąć jako pilotkę? :twisted:

Ty się boisz, ja też... To chyba musimy jakiś lajtowy-osiedlowy team zmontować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykuję i zaoferuję swoją pomoc na prawym :cool: , sama jeszcze nie czuję się na siłach, aby siąść na Cynie za sterem :roll:

Kto jest na tyle odważny, żeby mnie przygarnąć jako pilotkę? :twisted:

Ty się boisz, ja też... To chyba musimy jakiś lajtowy-osiedlowy team zmontować :wink:

 

O tak, dobry pomysł... wilanoow team :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ciekawy jestem, ilu "kreskowiczów", odsądzających to Forum, a przede wszystkim SIP - współorganizatora Cyny - od czci i wiary nagle przy okazji Cyny przypomni sobie, że są "kumplami subarowiczami".

 

Zapraszamy serdecznie :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ciekawy jestem, ilu "kreskowiczów", odsądzających to Forum, a przede wszystkim SIP - współorganizatora Cyny - od czci i wiary nagle przy okazji Cyny przypomni sobie, że są "kumplami subarowiczami".

 

Zapraszamy serdecznie :twisted:.

Przemeq, z całym szacunkiem, ale "kreskowicze" również są klientami SIP, a to że nie popierają takich podjazdów jak Twój powyższy i w związku z tym zmienili otoczenie, jeszcze długo nie znaczy, że nie mogą być kumplami/znajomymi ludzi tu się udzielających, ani że nie mogą brać udziału w różnych imprezach.

Może naprawdę przyszła już pora żeby przyjąć do wiadomości, że drugie forum istnieje i żyje własnym życiem i przestać szukać zaczepki? Tam się życie toczy własnym torem i basta.

 

Technicznie przyjechać może każdy.

 

Podobnie jak każdy może np. zostać prostytutką, czy prawnikiem. Ale czy to etyczne? To już niech każdy osądzi sam.

 

:mrgreen:

:shock:

No teraz to już dałeś popis. A jak Ty widzisz siebie z etyką pisząc coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ciekawy jestem, ilu "kreskowiczów", odsądzających to Forum, a przede wszystkim SIP - współorganizatora Cyny - od czci i wiary nagle przy okazji Cyny przypomni sobie, że są "kumplami subarowiczami".

 

Zapraszamy serdecznie :twisted:.

Przemeq, z całym szacunkiem, ale "kreskowicze" również są klientami SIP, a to że nie popierają takich podjazdów jak Twój powyższy i w związku z tym zmienili otoczenie, jeszcze długo nie znaczy, że nie mogą być kumplami/znajomymi ludzi tu się udzielających, ani że nie mogą brać udziału w różnych imprezach.

Może naprawdę przyszła już pora żeby przyjąć do wiadomości, że drugie forum istnieje i żyje własnym życiem i przestać szukać zaczepki? Tam się życie toczy własnym torem i basta.

 

Technicznie przyjechać może każdy.

 

Podobnie jak każdy może np. zostać prostytutką, czy prawnikiem. Ale czy to etyczne? To już niech każdy osądzi sam.

 

:mrgreen:

:shock:

No teraz to już dałeś popis. A jak Ty widzisz siebie z etyką pisząc coś takiego?

 

 

wtf?? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może naprawdę przyszła już pora żeby przyjąć do wiadomości, że drugie forum istnieje i żyje własnym życiem i przestać szukać zaczepki? Tam się życie toczy własnym torem i basta.

 

Czasem jednak te tory się przecinają :mrgreen:.

 

Byłoby ok, gdyby nie to, że tamto forum powstało na zasadzie negacji działań SIP. A Cyna to też jest działanie SIP. To się według mnie nazywa selektywna etyka - jak mi pasuje, to jestem przeciw, ale gdy są korzyści, to nagle "jesteśmy kumplami".

 

To jest moje zdanie, mam do niego prawo i będę go bronił.

 

A kreskowiczów przywitam na cynie drwiącym uśmieszkiem :twisted:. Bo do tego też mam prawo.

 

No teraz to już dałeś popis. A jak Ty widzisz siebie z etyką pisząc coś takiego?

 

Nie rozumiem, o co chodzi. To tylko ilustracja. Jeśli sugerujesz, że porównuję kreskowiczów to prostytutek, czy prawników, to jest to zdecydowanie zbyt daleko idąca nadinterpretacja.

 

Przemeq, widzę, że dla Ciebie "kreska" to taki większy wrzód na dupie niż dla SIPu. :shock:

 

Nie. Nie mam na jej temat obsesji. Takiej na przykład, jak niektórzy forumowicze na mój temat :mrgreen:.

 

Ale mam swoje mocne zdanie i za każdym razem będę go otwarcie wyrażał.

 

Jeśli kreskowicze byliby konsekwetni, to tak, jak potrafili sobie zorganizować "Chlejady" w miejsce Plejad, mogliby sobie zorganizować w miejsce Cyny na przykład... Psinę :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może naprawdę przyszła już pora żeby przyjąć do wiadomości, że drugie forum istnieje i żyje własnym życiem i przestać szukać zaczepki? Tam się życie toczy własnym torem i basta.

 

Czasem jednak te tory się przecinają :mrgreen:.

 

Byłoby ok, gdyby nie to, że tamto forum powstało na zasadzie negacji działań SIP. A Cyna to też jest działanie SIP. To się według mnie nazywa selektywna etyka - jak mi pasuje, to jestem przeciw, ale gdy są korzyści, to nagle "jesteśmy kumplami".

 

To jest moje zdanie, mam do niego prawo i będę go bronił.

Tamto forum powstało na zasadzie braku zgody na traktowanie nas w określony sposób. My z SIP nie jesteśmy kumplami. Łączą nas interesy i pieniądze. My jesteśmy klientami, SIP sprzedawcą/usługodawcą. To zasadniczo zmienia relację, bo mogę być niezadowolona z "usługi"/uprzejmości jaką jest forum, ale mimo to w SIPie kupować i korzystać z serwisów. Mogę też bywać na imprezach przez nich organizowanych, szczególnie że - podkreślam jeszcze raz - relacja opiera się na pieniądzach, a nie uprzejmościach.

 

A kreskowiczów przywitam na cynie drwiącym uśmieszkiem :twisted:. Bo do tego też mam prawo.

Skoro daje Ci to satysfakcję i czujesz wyższość, to się uśmiechaj, Twoje prawo. Ja mam pewien dyskomfort że jest taki klimat, ale trudno.

 

No teraz to już dałeś popis. A jak Ty widzisz siebie z etyką pisząc coś takiego?

 

Nie rozumiem, o co chodzi. To tylko ilustracja. Jeśli sugerujesz, że porównuję kreskowiczów to prostytutek, czy prawników, to jest to zdecydowanie zbyt daleko idąca nadinterpretacja.

Doskonale rozumiesz o co mi chodzi i dobrze wiesz, że nie użyłeś przypadkowego porównania. Możemy się bawić słowami, ale nie bądź przy tym strażnikiem moralności, bo to nieco sprzeczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Chlejady" w miejsce Plejad, mogliby sobie zorganizować w miejsce Cyny na przykład... Psinę :mrgreen:.

 

Plejady - Chlejady

Cyna - Rycyna jak już...

 

i w zależności skąd jesteś (kropka/kreska) dobierz sobie znaczenie słowa Rycyna:

1. Rycyna - jako substancja powodująca gwałtowne wymioty i biegunkę (odbiór negatywny),

2. R-Cyna (czytaj Ry-cyna) - jako Rajdowa (profesjonalna) odmiana Cyny (odbiór pozytywny).

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to na Cynę mogą przyjechać tylko Ci, co udzielają się wyłącznie na oficjalnym forum SIP, a nie Ci co mają Subaru???

No własnie , moja wina bo juz pare dni temu miałem napisac , ze zapraszam wszystkich :!: :!: równiez z tego" innego :wink:" ) forum :idea::mrgreen:

My z SIP nie jesteśmy kumplami.

Kumplami moze nie ...ale jakbyscie widzieli na rajdzie Dolnoślaskim , przy jednym stole :razz: , wieczorem :shock: Dy......z kol. G..-em.... :cool: ..to mysle , że o " tamtych " sprawach mozna juz spokojnie zapomniec... :mrgreen:

No to jesteśmy umówieni, damy radę

No prosze jak pieknie... :mrgreen:

Reasumując....ZAPRASZAM wszystkich fanów Subaru bez wzgledu na przynależnosc " partyjną " :idea: ....tych z kreski , kropki , tych od Evo...i tych z 4..costam :!: :!: :!: ..o ile jeszcze costam jest..... :razz:

AK

ps.harmonogram...Cyny 7 w najblizszym czasie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...