Skocz do zawartości

CYNA VII


raju

Rekomendowane odpowiedzi

Kudłaty lata ostrym ogniem

 

Miewam w każdym razie przebłyski :mrgreen:. Ale to tylko na odcinkach, na których słucham pilota 8).

 

a dlaczego nie wezmiecie 2 numerow

 

Byłoby to niepraktyczne, bo jest na stałe zamontowany fotel i przekręcenie go zajmuje trochę czasu. A na cynie go nie ma pomiędzy odcinkami... Ale, jak znam Sielę, a znam go jakieś 22 lata :mrgreen: (dokładniej: 21 lat i 10 miesięcy), polatanie po Słomce poza klasyfikacją + udział w imprezie na prawym w zupełności mu wystarczą. Ba - miesiąc temu nie mógł marzyć o żadnej z tych rzeczy, dlatego nie bądźmy zachłanni 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Byłoby to niepraktyczne, bo jest na stałe zamontowany fotel i przekręcenie go zajmuje trochę czasu. A na cynie go nie ma pomiędzy odcinkami... Ale, jak znam Sielę, a znam go jakieś 22 lata (dokładniej: 21 lat i 10 miesięcy), polatanie po Słomce poza klasyfikacją + udział w imprezie na prawym w zupełności mu wystarczą. Ba - miesiąc temu nie mógł marzyć o żadnej z tych rzeczy, dlatego nie bądźmy zachłanni .

 

się zgadzam w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlag :| A ja się chyba nie wyrobię ze zmianą zawieszenia, bo na mojej rozlazłej serii, chyba nic nie ugram... Ewentualnie pełna rekreacja, ale nie cierpię być ostatni, a wiem, że to miejsce gwarantowane na obecnym setupie...

 

Tyle, że co to za frajda na zużytej serii, która już w ogóle nie trzyma :|

 

ostatnie miejsce jest od dawna zarezerwowane dla mnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rpw, a bywają i radzą sobie bardzo dobrze 8).

 

A, Andrzej Koper i Raju - Evo i inne śmietniki tego typu zapisujemy tylko wówczas, jeśli zostanie miejsce tj. nie dopuścimy chyba do sytuacji, w której ktoś z subarakiem zostanie odprawiony z kwitkiem, a w tym miejscu pojadą jakieś evo?

 

PS Chodzi mi po głowie szatański plan wystartowania dwoma wozami :twisted::mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jakaś lekka pilotka

Taka skórzana, na miękkim futerku.

:mrgreen:

i z goglami :mrgreen:

Nie nie, panowie. Taka, z którą będę się 3 razy zapoznawał :mrgreen:

 

jak byś się uparł to taką pilotkę (szczególnie z goglami) też można na trzy różne sposoby założyć więc zapoznanie może nie być łatwe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, Andrzej Koper i Raju - Evo i inne śmietniki tego typu zapisujemy tylko wówczas, jeśli zostanie miejsce tj. nie dopuścimy chyba do sytuacji, w której ktoś z subarakiem zostanie odprawiony z kwitkiem, a w tym miejscu pojadą jakieś evo?

To znaczy, że przewidziane są jakieś limity?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bywają wogóle na Cynie jakieś Forki? W szczególności Forki bez turbo?

Bywaja i często sa na pudle w klasie Subaru bez turbo..z Justy tylko łatwo nie mają :roll:

do sytuacji, w której ktoś z subarakiem zostanie odprawiony z kwitkiem, a w tym miejscu pojadą jakieś evo?

Nie :idea: ...taka sytuacja jest niemożliwa... :mrgreen:

o rzesz będę musiał dwa różne opisy pod dwa różne auta zrobić

Zrób opis kątowy.....i niech jedzie na talent... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo chetnie sie zapisuje, mam jednak pytanie od totalnego laika i poczatkujacego - na czym polega impreza pt. "Cyna"? Wstyd przyznac ale powaznie nie wiem... Czy jest to jakiesz szkolenie + proby czasowe czy tylko to drugie... ? Czy trzeba jakos szczegolnie przygotowac samochod np. chlapacze?

 

Nie jezdzilem jak dotad po innej nawierzchni niz asfalt i troche sie obwawiam barierek z magnesami :oops:

 

Wstyd jak wstyd, masz szansę doświadczyć jak jest i gwarantuję, że nie będziesz mógł się doczekać każdej kolejnej imprezy :mrgreen:

Generalnie chodzi o dobrą zabawę. Fakt faktem, w czołówce toczy się zacięta walka, często przelewa się "krew", gniecie się blacha itp. ale zaznaczam, że chodzi o fun!

Samochód może być seryjny, nie wymaga żadnych specjalnych przygotowań, ale nie zdziw się, jak zobaczysz podstawione "furgonetki" z zapasowymi częściami i kołami na zmianę :mrgreen:

 

zapraszamy

 

[ Dodano: Wto Paź 21, 2008 4:52 pm ]

A, Andrzej Koper i Raju - Evo i inne śmietniki tego typu zapisujemy tylko wówczas, jeśli zostanie miejsce tj. nie dopuścimy chyba do sytuacji, w której ktoś z subarakiem zostanie odprawiony z kwitkiem, a w tym miejscu pojadą jakieś evo?

 

Jak AK nie użyczy mi czegoś na Cynę, to będę musiał jakieś EVO ogarnąć :mrgreen::mrgreen:

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę na listę wprowadzić moje GT kombi.

Pozdro

goory

rzecz prosta i moje :)

nareszcie bede mial kolege z kombiwara bo ostatnio bylem sam :razz:

zdroowka!

tez bede :mrgreen:

 

Szlag :| A ja się chyba nie wyrobię ze zmianą zawieszenia, bo na mojej rozlazłej serii, chyba nic nie ugram... Ewentualnie pełna rekreacja, ale nie cierpię być ostatni, a wiem, że to miejsce gwarantowane na obecnym setupie...

 

Tyle, że co to za frajda na zużytej serii, która już w ogóle nie trzyma :|

nie ma co sie spinac chlopaku, daj spokoj, seria czy nie seria zobaczysz bedzie dobra zabawa :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...