Skocz do zawartości

FELGI - co, gdzie i jak?


alunetik

Rekomendowane odpowiedzi

Lukciosti: z tego towarzystwa polecam COMPO, ale myślę, że arto poszukać. Za podobne pieniądze można mieć coś fajniejszego:)

to znaczy?

te białe felgi ze zdjęć?

 

[ Dodano: Sro Mar 04, 2009 9:02 pm ]

alunetik, dzięki za info

Co możesz podpowiedzieć na temat felg EvoCorse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już to liczbą ramion (ramiona są policzalne) - trzeba było uważać na polskim.

Bo mnie się literówka zrobiła jak matiemu w jednym nicku :mrgreen:

Ewentualnie mogę zgodzić się na remis :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barbarian, widać, że jest to ta sama marka, jakie inne różnice można zauważyć z takich zdjęć, oprócz liczby ramion i koloru? Sądzisz, że ktoś będzie w stanie podać dokładny rozmiar, ET? Przecież każdy model felgi producenta typu Speedline występuje w wielu różnych rozmiarach, z innym ET...

 

A, pewnie gdyby były na 4 śruby, to też by to było widać, ale w obu przypadkach mają mocowanie na pięć śrub... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam na zimę ATT 40C 16'' i generalnie jestem zadowolony, ale sprzedawcy chociaż kierowali się katalogiem, źle dobrali mi offset (odrobinę za mały)

 

i:

-o ile jak jade z żoną i dzieciakami to jest okay, to jak jade z czwórkądorosłych to na wybojach dobija do nadkola :evil:

Zdarza mi się to też jak jadę sam po mieście i trafi się ostry zakręt :grin:

- felga jest dość miękka i po krótkiej przejażdżce po naszych drogach trzeba ją przeważać.

 

Widziałem na podobnych felgach (ATT 40) czarne Legacy kombi (poniedziałek 16.03, rynek w Liszkach około 16-tej), może to ktoś z forumowiczów? Jakieś inne doświadczenia?

 

att540c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając alledrogo, natknąłem się na taką aukcję:

http://moto.allegro.pl/item577417673_su ... arbon.html

i zastanawiam się nad zrobieniem felg letnich.

Czy ktoś miał z tym do czynienia, jak to się zachowuje, odpryski itp?

Czy nie jest to produkt foliatecu - liquid carbon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na zimę ATT 40C 16'' i generalnie jestem zadowolony, ale sprzedawcy chociaż kierowali się katalogiem, źle dobrali mi offset (odrobinę za mały)

He he, chyba widzialem Cie wczoraj rano na Opolskiej (grafitowys?) :). Patrzylem na te felgi i wydawaly mi sie troche za bardzo wysuniete.

Ogolnie nadal przymierzam sie do alternatywnych 16" na lato - gdyby znowu przyszlo mi w Bieszczady jechac :wink:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde chciałem zobaczyć więcej fotek tych felg ale jakoś nigdzie nie mogę ich znaleźć. Może ktoś pomoże?

http://moto.allegro.pl/item573224096_no ... black.html

Z tego co widzę to jakieś pordróbki Comopomotive. Kolega lezo miał na swoim STI właśnie compomotive w takim wzorze (lub bardzo podobnym :roll: )

Fotki można zobaczyć w starym ogłoszeniu. Moim zdaniem wyglądają kozacko.

A co do jakości tylko przedstawianych przez Ciebie to wiesz.. po takiej cenie nie spodziewałbym się super jakości.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PJAY, Skoro ROTY zakładasz to kila osób zasugeruje pewnie, żebyś wpisał się raczej w "coś nie teges" ;):mrgreen:

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

nie wierze w "Urban Legends" :cool: :wink:

 

w rodzinie jednen subarak lata na G-Force'ach i jest git :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...