Skocz do zawartości

FELGI - co, gdzie i jak?


alunetik

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie taka felga po przygodzie z krawężnikiem wyglądała bardzo podobnie do Roty z zamieszczanego wielokrotnie zdjęcia. Ja tam sądzę, że uważanie felg Rota za szmelc mija się lekko z prawdą. Wiadomo, że to robota Filipińczyków i trąci podróbą ale bez przesady. Tak samo felgi wrx-owe - w odpowiednich "warunkach" mogą okazać się za mało wytrzymałe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostawca dał d... :evil: i temat ROT zawieszam na moment :???:

 

czy ktoś z Was ma / miał do czynienia z felgami angielskiej firmy INOVIT :?:

 

ceny ok 500-600 zł/szt 17x7 5x100 ET 45

 

model ST VI

 

stvi_b.jpg

 

 

STVI-Br-Impreza2.jpg

 

Model Tarmac

 

tarmac_b.jpg

 

TARMAC-W-IMPREZA1.JPG

 

 

zamówiłem taki komplecik na wiosnę (wzór a'la prodrive) :smile: 17x7 5x100 ET 45

 

redlineraceangle425x425.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ma nieco inne pytanie do znawców Imprezy/legaca. Poszukuję stalowych felg 15-tek szerokość 6 cali, rozstaw śrub 5x100, ET55. Czy ktoś z Was wie, czy takie parametry da się podpasować z jakiejś innej marki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PJAY, ładne, tylko szkoda że 7 calowe one są, miałem chrapkę na te kółka :cool:

 

niektóre modele są 7.5

 

Ty zakładasz je do czarnego forka :?: gangsta stajl :lol:

 

do wiśniowego :wink: w czarnym za duża gangsta właśnie by była :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Roty i Inovity, na zaprzyjaźnionym forum angielskim widnieje taka opinia:

 

Inovit wheels? Arent they like Rays TE37 but crap? Spend MORE get MORE

 

To tyczy się raczej wszystkich chińsko-tajwańsko-filipińskich produktów. Nie rozumiem podejscia kupowania sobie sportowego auta i wkładania do niego felg wykonanych z gównolitu.

 

PZDR

 

Bodek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Roty i Inovity, na zaprzyjaźnionym forum angielskim widnieje taka opinia:

 

Inovit wheels? Arent they like Rays TE37 but crap? Spend MORE get MORE

 

To tyczy się raczej wszystkich chińsko-tajwańsko-filipińskich produktów. Nie rozumiem podejscia kupowania sobie sportowego auta i wkładania do niego felg wykonanych z gównolitu.

 

PZDR

 

Bodek

ale zes pojechal... :shock: :mrgreen:

 

zaraz zie zacznie mobbfv.gif

 

ale skoro ludzie twierdza, ze np. ROTA jest dla nich OK (i jakosciowo, i cenowo), to po co maja "spend MORE" :?: :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno masz rację. Niektórzy kupią Roty i będą zadowoleni i po wszystkich forach będą głosili, że są super, niezniszczalne i przeżyją spotkanie z każdym krawężnikiem.

 

Jednak warto uświadamiać forumowiczom, ze oprócz designu nie mają nic do zaoferowania.

 

Dlaczego "spend MORE"?? TO bardzo proste: jeżeli toś jest za biedny, żeby kupić sobie w sezonie 2 cz 3 komplety shity-wheels powinien kupić raz a dobrze. Zapłacić więcej, ale cieszyć się dłużej:)

 

PZDR

 

Bodek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno masz rację. Niektórzy kupią Roty i będą zadowoleni i po wszystkich forach będą głosili, że są super, niezniszczalne i przeżyją spotkanie z każdym krawężnikiem (...)

ale jezeli to jest poparte ich WLASNYM doswiadczeniem, to czemu im nie wierzyc? :smile:

 

Jednak warto uświadamiać forumowiczom, ze oprócz designu nie mają nic do zaoferowania (...)

niektore modele felg ROTA sa naprawde dosc lekkie :wink:

 

Dlaczego "spend MORE"?? TO bardzo proste: jeżeli toś jest za biedny, żeby kupić sobie w sezonie 2 cz 3 komplety shity-wheels powinien kupić raz a dobrze. Zapłacić więcej, ale cieszyć się dłużej :)

Bodek, nie rob nagonki... :roll:

jak i w przypadku innych produktow, kazdy wybierze to, co mu bedzie odpowiadalo najbardziej (relacja cena/jakosc/waga/wyglad/etc.), i niech tak pozostanie

 

imho byloby smutno i nudno, gdyby wszyscy jezdzili na takich samych felgach :idea: :grin:

 

 

pozdrawiam wszystkich Rota lovers'ow i Rota haters'ow,

burundyjski alufil :cool: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edek:

 

jasne, niech kupują:) Tylko czasami lepiej uczyć się na czyichś błedach:D

Mi w Rotach podobają się wzory.

 

Jasne, niektóre Roty są lekkie, jednak nie wynika to ze skomplikowanego procesu produkcji, tylko, ze zmniejszenia nośności. Droga w tym w kierunku jest dość niebezpieczna.

 

Nie robie nagonki. Jednak, uważam, że Roty są przewartościowane. Za dużo trzeba płacić w stosunku do jakości - patrz INOVIT. Jeżeli miałbym wydać kase na Roty, duuuuuużo bardziej wolałbym pójść w kierunku ATSa lub czegoś w tym stylu.

 

Jasne, byłoby nudno, gdyby wszyscy jeździli na takicha samych felgach:) Jednak, jest wolność słowa i każdy może powiedzieć swoje zdanie.

 

Pozdrawiam serdecznie Rota Loversów:)

 

Kindżał Hetmański

 

 

P.S. Gpruszko - reklama: gdzie? Aha, no fakt: namaiwam na ATSy:)

Nie mam prawa nikogo do niczego zmuszać. Każdy sam analizuje za i przeciw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Roty i Inovity, na zaprzyjaźnionym forum angielskim widnieje taka opinia:

 

Inovit wheels? Arent they like Rays TE37 but crap? Spend MORE get MORE

 

:arrow: podaj linka z chęcią sobie poczytam ja znalazłem wpis w stylu komentarzy na onet.pl czy interia.pl

 

http://209.85.129.132/search?q=cache:jn ... =firefox-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PJAY: szukaj dalej:) Jednak, nadal to stwierdzenie pozostaje trafne.

 

Gpruszko: każdy lubi co innego. Jeden lubi zupę, drugi jak mu stopy śmierdzą. Pełna dowolność.

 

Jeżeli ktoś jeździ spokojnie, nie upala, to myślę, ze będzie zadowolony.

 

Powiedzcie mi swoje zdanie na ten temat. Co sądzicie o jakości np. Inovit ów? Forum do w końcu miejsce do uzyskiwania informacji:)

 

PZDR

 

Bodek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...