Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pablonas, wydawało mi się, że mieszkasz w Olsztynie, chyba, że coś się zmieniło...

Za to w Szczytnie szczególnie pozdrawiam i polecam restaurację, chyba :roll: , Mazuriana... przy rondzie naprzeciwko kościoła. Dostałem gratisowo wypasioną sałatkę i mega ciasto, a dania głównego nie zapomnę do końca swojego życia, naprawdę polecam :idea:

Niestety rowerzystów macie kiepskich, bo widziałem jak koleś tak wydzwonił, że karetka musiała po niego przyjechać, mam nadzieję, że to tej pory się wykurował.

Szczytno, Szczytno. Daj znaka jak znowu będziesz w moich okolicach. Zrobimy jakiegoś spota :cool:

Restauracja daje radę, chociaż osobiście wolę wyroby z pizzeri tego samego właściciela :wink:

Na temat rowerzystów z Tobą nie pogadam... nie moje klimaty. Poza tym nieswojo się czuję wśród ludzi którzy lubią gadać o pedałach :mrgreen::mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remont - podobniez 6 tygodni.

Do 21 sierpnia. Dooobrze, przynajmniej po tej właściwej stronie Wisły teraz luźniej :razz: :mrgreen:

 

Pozdrawiam kierownika srebrnego WRXa kombi w barwach Entre.pl, spotkanego pod rzeczonym na Kabatach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla oświnionego czarnego chyba STi MY06 KR******mijanego wczoraj o 12.30 na zakopiance dokładnie w Poroninie, machałem ale nie wiem czy kierownik zauważył :roll:

 

Jechałem o tej porze z Zakopanego w kierunku Krakowa na rajd subaru :wink: Dzięki i odpozdrawiam chyba faktycznie nie zauważyłem :wink: o ile to o mnie chodzi :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla kolegi Dyrektora spotkanego dzisiaj na Towarowej pomiędzy rondem Daszyńskiego a placem Zawiszy parę minut po 16-ej.

 

Pozdro :) bylo milo, chociaz w ostatniej chwili sie jorgnolem ze musze skrecic :)

PS. o moscie Poniatowskiego dowiedzilem sie z TV wieczorkiem, ale co sie na trasie Lazienkowskiej nastalem tomoje :(( masakra to malo powiedziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla właścicieli wszystkich Imprez różnej maści, widzianych w czwartek u p.Marka. Zwłaszcza czarnego STI z pięknym, zarówno z wyglądu jak i brzmienia, wydechem. Pozdrawiam również, widzianego w poniedziałek czarnego Forka, we Wrocławiu na Skarbowców. Zobaczyłem go w ostatniej chwili ale to chyba Olleo. :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzieli i zamkli most Poniatowskiego :evil: ktoś coś słyszał, że mają to zrobić :?: Nie wiem czy to z tego powodu, ale na Łazienkowskim była dzisiaj masakra :cry:

 

I dlatego choćbym miał mieszkać w drewnianej budzie, nie przeprowadzę się na drugą stronę Wisły :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam serdecznie !

Pan w SI WRX w Gdyni na Kościuszki (?) z rej GSP jechał koło ichniejszego CYNAMONY - to taka babska kawiarenka ( sic!)

Pana/ą w Foester XT - stojacy na back line na Opener

i cała masssse innych Subarowozów w okolicach Trojmista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Forestera XT blue mica widzianego i otrąbionego przed dziewiątą na wisłostradzie (miał świniacza na klapie).

 

Chwilę wcześniej widziałem bordowego antyka, który uczestniczył w karambolu na siekierkowskim. Strasznie współczuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamusia pozdrawia wielokrotnie obmigano, obmachano, obbłysnao niebiesko impreze SJ XXXXX co sie z nio mijam notorycznie wew Jaworznie a wczora nawet wymieniłam uprzejmości przez otwarte szyby. Wiem tyko że jes obecny na łachmanach ale nicka został tajemnicom.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odczuwam koszmarny brak Silent Lucidity

 

łeeee - kalifornia :twisted:

Co do kaliforni, to nie mogę się zdecydować:

Jakby tę trąbkę...

...dołożyć tu...

Przy okazji serdecznie pozdrawiam Pana Roberta Frippa z kolegami, którzy dzisiaj umilali mi stanie w korku na Siekierkach po tym jak się antyk skrzywił :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniqa, Ty sie nie wychylaj - bo Ty spotkania "zawsze wilgotne" ukrywasz przede mna od jakiegos czasu - wiec masz Kredyt... tfu... Kreche Ban(k) :razz:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...