Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Hardcore to hardcore- ryczy, twarde, biegi nie wchodza to i rozmowa musi byc trudna :lol: a poza tym zestaw sie zaplatuje w krawat , a kazdy gram przy zabudowie zmniejsza osiagi. ja tam coraz wiecej pan w fokach widuje, w sti to mlodzi gniewni niepokorni, okulary i wyglad ala zdrajca marki Shodan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niepokojace - coraz czesciej widuje krawaciarzy z komorka przy uchu... w STI :roll:

 

A co w tym złego ?

mają zestaw głośnomówiący, małżę na jednym uchu, komórkę przy drugim - zatkane wloty powietrza, wiadomo czym to grozi w STI.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pumex i Krebelka obmachani na Modlińskiej pare minut po 8, niestety kierowca nieobecny :mrgreen: a pasażerka chyba marzyła o wygranej w totka :mrgreen:

 

pozdrawiam :wink:

 

hehe... rano czujnie patrze na atakujace mnie samochody, ale Was nie przyuwazylem - znaczy sie byliscie niegrozni :mrgreen: Dziekujemy i machamy z opoznieniem :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pumex i Krebelka obmachani na Modlińskiej pare minut po 8, niestety kierowca nieobecny :mrgreen: a pasażerka chyba marzyła o wygranej w totka :mrgreen:

Hej, hej pozdrawiamy :)

Marzylo mi sie, zeby to juz bylo czwartkowe popoludnie, bo do Zakopca jade :mrgree:

A tam m. in.:

Na Polanie Chochołowskiej jest pełnia kwitnienia krokusów.

 

:cool: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam niebieskiego STI widzianego dzisiaj ok. 11 na Czerniakowskiej (odmachane) i czarnego STI na Wisłostradzie przy Centrum Olimpijskim (też odmachane).

 

A swoją drogą dzisiaj śmiesznie się jeździło po Warszawie - jak jechałem do pracy to na każdej kładce i wiadukcie stało po dwóch policjantów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...