Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Do niebieskiej WRX/STI na WPI **** (chyba) blachach macha radośnie koleś w czerwonej babci kombi EZG ***....

 

TO JA :cool:

 

Jeszcze raz pozdrawiam drajwera!!

 

Do następnego!!

 

odpozdrawiam :mrgreen: , niestety to tylko wrx :cool: a blachy to WSC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po powrocie z wycieczki do Izraela pozdrawiam spotkane tam Subaru - mnóstwo. Myślałem, że Szwajcaria to kraj Subaru, ale gdzie im tam do Izraela :smile:

Modele różne, od nowych Imprez i Forków do prawdziwych antyków. Drobny przegląd na poniższym montażu. Te z żółtymi blachami to izraelskie, te z białymi - z Autonomii Palestyńskiej.

 

subaruwizraeluipalestynmj6.th.jpg

 

Prawy dolny róg to pięknie ozdobione frędzelkami wnętrze - jak w wielu arabskich ciężarówkach. Poniżej powiększone - niestety trudno było sfotografować z powodu odbić w jasnym słońcu.

 

img7021iu6.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRIMAR, Izrael - to naprawdę jest raj na ziemi :wink: bardzo miło wspominam :!:

Zgadzam się z Tobą. Niestety byłem tam tylko 3 dni, ale za jakiś czas na pewno się tam jeszcze wybiorę. Na razie porządkowanie wrażeń (w rozumie) i 600 zdjęć (w komputerze). :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRIMAR, gratulacje ... i niech słońce nam (też) świeci :grin: .. z ciekawości jeszcze zapytam jak tam sytuacja pod kątem bezpieczeństwa? Jakieś dodatkowe środki? Byłeś pod "ścianą płaczu"? Można było bez problemu podejść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukiman,

Środki bezpieczeństwa w Balicach dość ciekawe - pełna obsada służb specjalnych z Izraela (świetnie mówią po polsku), wypytują o wszystko, także o to skąd znają się uczestnicy wycieczki itp. W samym Izraelu standard. Przy wejściu w rejon Ściany Płaczu prześwietlanie i pobieżna rewizja bagażu + bramka. Wszystkie obiekty, także ze Ścianą Płaczu dostępne bez problemu, także w szabas. Nie udało nam się tylko dostać w rejon meczetu. Przejazd do Autonomii Palestyńskiej przez posterunek kontrolny, czasem pies obwąchuje bagaże. Autobusy mają "szybką ścieżkę". Generalnie poczucie (może względne) bezpieczeństwa. Polecam śmiało :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla ciemnego WRX na krakowskich numerach (KR XXXX), podążającego powązkowską w stronę starego żoliborza. Mijaliśmy się w korku parę razy, ale kierownik był skupiony na poprzedzających zderzakach, więc kiwki nie zauważył... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do niebieskiej WRX/STI na WPI **** (chyba) blachach macha radośnie koleś w czerwonej babci kombi EZG ***....

 

TO JA :cool:

 

Jeszcze raz pozdrawiam drajwera!!

 

Do następnego!!

 

odpozdrawiam :mrgreen: , niestety to tylko wrx :cool: a blachy to WSC

 

Trochę pokręciłem ;) Ale "przesiewałem" Cię przez dwa rzędy samochodów, stąd te przekłamania ;)

 

Subaru, to subaru...przynajmniej miałeś dwa miłe momenty... Najpierw ktoś Cię przepuścił, a chwilę potem ktoś inny pomachał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy niebieskiej oświniaczonej imprezki widzianej rano ok godziny 8 na Puławskiej przy skrzyzowaniu z Karczunkowską (kierunek Piaseczno) :lol: . Niestety ja stalem w korku do W-wy. :sad:

 

Pozdrowienia dla kierowcy bialego forka z którym wymienilem kiwki w Chyliczkach. :lol:

 

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika srebrnego GT (WPI........) który koło 19.20 z pasu do skrętu w lewo Czerniakowską, dał na czerwonym w prawo w dolinkę, a potem w Beethovena :mrgreen::mrgreen::twisted:

 

Ja niestety też nie mam się czym chwalić. Na czerwonym z lewego, prosto przez skrzyżowanie z Woronicza. (Zbeształem się już na sam :arrow: na PW. A niewiele brakowało, a posadziłbym Subarynę na tramwaju. Może WRXowi też ciężarówka zasłoniła sygnalizator :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Dobramagilla (kurde to się jakoś odmienia? :grin: ) napadniętego wczoraj jak se kółka obsikiwał :wink: :mrgreen:

 

Jacenty ja Cie taz pozdrawiam serdelecznie! Jakos juz dawno sie nie udało nam spotkać !

Po szczaniu na kola staralem sie Cię odszukać w boksie do szczania na kola ale juz byles sie urwales.

 

Pozdrowienia dla Pana w niebieskim kąbi bez golebnika z którym sie wczoraj mijalismy w Al.Niepodleglosci ok 19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla b. ładnie zakolorowanego Forka, chyba najnowszej generacji, z którym przepychaliśmy się przez korek na Czerniakowskiej. Podziw wzbudziły szyby - bez szansy wglądu do środka, zielonkawo - złoty refleks, kolor autka taki sam. Tak ładnej kombinacji nie widziałem dotychczas nigdzie. :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika granatowego GT-ka widzianego dzisiaj wczesną porą "na płytach" w stronę Łomianek.

Pozdrowienia również dla sternika pięknego niebieskiego STi MY06/07 widzianego dzisiaj na Trasie Gd. w kierunku Warszawy, na skrzyżowaniu z Wóycickiego. Owo STi było "śledzone" przez czarne BMW Z3. Było kopanko? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...