Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

a ja pozdrawiam

 

Herrkama Pawla C matiego blue Adam.a Raju z ktorymi sie zespotowalismy w motelu Subaru ;)

 

ja tez ich pozdrawiam :grin:

 

 

niom chłopaki miło było w końcu live zamienić kilka słów :mrgreen:

 

Ivanek również pozdrawiam (a co to SOCHO...?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pozdrawiam

 

Herrkama Pawla C matiego blue Adam.a Raju z ktorymi sie zespotowalismy w motelu Subaru ;)

 

ja tez ich pozdrawiam :grin:

 

właśnie wróciłem do świętego miasta, więc mogłem zasiąść do kompa i Was odpozdrawiam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie syplo - a wiec:

- srebrny forys WW ilestam co pobieral kwiaty u tomaszewskiego przy alei krakowskiej ok 14-tej,

- niebieski wrx w zlotych bucikach przy centrum handlowym media i praktiker [tez na prakowskiej,

- czerwony foryz [starszy typ] co stal za tym nowym supermarketem] i

- pana z duzym napisem SUBARU co rower sobie kupowal - no i w przelocie zaloga pana AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja namierzyłem dziś w okolicach Wilanowskiej niemal idealną kopię Pierdzącej Rudej - tylko nieco inne felgi. Pozdrawiam posiadacza. Adamus, zapoczątkowałeś nowy trend :wink:

 

To zapewne TomS : http://www.forum.subaru.pl/profile.php?mode ... file&u=905

 

Jego Szuwar był na forum wcześniej niż Wanna Adamusa. Poza tym Adamus ma tubę tjuningową :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja namierzyłem dziś w okolicach Wilanowskiej niemal idealną kopię Pierdzącej Rudej - tylko nieco inne felgi. Pozdrawiam posiadacza. Adamus, zapoczątkowałeś nowy trend :wink:

 

To zapewne TomS : http://www.forum.subaru.pl/profile.php?mode ... file&u=905

 

Jego Szuwar był na forum wcześniej niż Wanna Adamusa. Poza tym Adamus ma tubę tjuningową :mrgreen:

 

Niestety, akurat nie hamował, więc nie byłem w stanie stwierdzić czy ma tubę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam dwa ładniutkie szare Legasie widziane w piątek i sobotę w Toruniu :mrgreen: Pierwszy WX... na Rondzie (Placu) Pokoju Toruńskiego a drugi PO... przy Cmentarzu Komunalnym. I do tego edycja Celebration :cool:

+ standardowe pozdrowienie dla niebieskiego WRXa na rejestracji PO... też w okolicy Ronda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja namierzyłem dziś w okolicach Wilanowskiej niemal idealną kopię Pierdzącej Rudej - tylko nieco inne felgi. Pozdrawiam posiadacza. Adamus, zapoczątkowałeś nowy trend :wink:

 

To zapewne TomS : http://www.forum.subaru.pl/profile.php?mode ... file&u=905

 

Jego Szuwar był na forum wcześniej niż Wanna Adamusa. Poza tym Adamus ma tubę tjuningową :mrgreen:

 

No to są już trzy kopie, bo to nie mogłem być ja... Jakiś czas temu panowie w niebieskich czapeczkach w swoim nowym opelku vectra, zabawili się w reżyserów filmu akcji ze mną w roli głównej. Za pierwszoplanową rolę, panowie uhnorowali mnie blankietem na pocztę i pozbawili pewnego ciężaru jaki nosiłem w portfelu (taki ze zdjęciem). Więc teraz staram się nie wpadać im w oko i poruszam się często zastępczym autem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kolegę TomS, skręcaliśmy razem w sobotę ok. 13:30 na Trasę Toruńską. Dodatkowo pozdrawiam kolegę w niebieskim gt-ku spotkanego na Marszałkowskiej ok. 23:00. Azrael, Ciebie też widzieliśmy w okolicach Zachodniego.

Przy okazji pozdrawiam adamusa (jak tam kac?) i matiego :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...