Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam kolegę TomS, skręcaliśmy razem w sobotę ok. 13:30 na Trasę Toruńską. Dodatkowo pozdrawiam kolegę w niebieskim gt-ku spotkanego na Marszałkowskiej ok. 23:00. Azrael, Ciebie też widzieliśmy w okolicach Zachodniego.

Przy okazji pozdrawiam adamusa (jak tam kac?) i matiego :cool:

 

Pozdro!!

 

Pozdrawiam również (ponownie) sąsiada Ciacho. Co mi tak jeździsz w kółko pod oknem? :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemeq o tej godzinie juz na forum

 

Nie szedłem w ogóle spać :mrgreen:.

 

Przy okazji pozdrowienia dla kierownika zaturbionego czarnego forestera na GA xxxxx, z którym dziś około 17:15 na Okopowej wymieniliśmy kiwki, oraz dokonaliśmy rytualnego wspólnego startu z pole position na światłach, kilując przy tym kolesia, który ustawił się po prawej stronie forka, na pasie który kończył się zaraz za skrzyżowaniem i chyba myślał, że go wyprzedzi :twisted:. Strrrrrrrrrrasznie się zawiódł :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam również (ponownie) sąsiada Ciacho. Co mi tak jeździsz w kółko pod oknem?

odpozdrawiam. szukalem miejsca przy bankomacie. sorry za naruszanie osiedlowej ciszy..... :mrgreen:

 

Uroczo gra ten twój sprzęt :grin:

 

Pozdrowienia dla Hogi'ego, z którym ucięliśmy sobie dzisiaj pogawędkę pod Hybrydami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczny niebieski WRX MY06, z naleśnikiem na klapie, przybłąkany z 3miasta (blachy GD), Tak, tak, na Rzymowskiego o 8.30 ZAWSZE są korki :roll:

Pozdrawiam serdecznie kierownika (niestety, nie zdążyłam obczaić czy na lusterku jest świniacz, bo znajomy z którym jechałam szybko sie oddalił) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uklony dla dwoch obywateli, ktorzy w poznopopoludniowo- wczesnowieczornych godzinach w piatek zmusili mnie podstepem gnajac do gnania do Konstancina. lekko poobklejane sti07, niebiewskie.

No i kolege co z nim na stacji SHELL w Powsinie zamienilim kilka slow ( WRX 07 popielaty).

A poza tym to wrocilem do kraju i od razu piecset nekrologow lubianych ludzi.... jakas nawalnica, czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika srebrnego forestera 06 spotkanego wczoraj w Olsztynie tym koło Częstochowy oraz dla kierowników evo9 i niebieskiego sti 03-05 spotkanych wczoraj na rondzie trzech krzyży około godziny 19:30 w Częstochowie :mrgreen: . (dobra spoko poszedł update :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam czarnego outbacka kombi KR XXXXX, ktorego mialem przyjemnosc usilowac gonic na krajowej 7ce od jedrzejowa w strone KRK dzisiaj okolo 14. Kierownik obmrygany kierunkami, bez odpowiedzi.

 

Pozdrawiam kierownikow wszystkich Subarynek stojacych kolo salonu na Conrada, wsrod nich chyba wspomniany OBK.

 

I na koniec pozdrawiam pracownikow ww. Salonu. Kawy mi nikt nie zaproponowal :( przynajmniej kanapy wygodne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji pozdrowienia dla kierownika zaturbionego czarnego forestera na GA xxxxx, z którym dziś około 17:15 na Okopowej wymieniliśmy kiwki, oraz dokonaliśmy rytualnego wspólnego startu z pole position na światłach, kilując przy tym kolesia, który ustawił się po prawej stronie forka, na pasie który kończył się zaraz za skrzyżowaniem i chyba myślał, że go wyprzedzi :twisted: . Strrrrrrrrrrasznie się zawiódł :twisted: .

 

No to teraz wiem jak wygląda (i w czym wygląda :-) ) Przemeq

i pozdrawiam serdecznie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowników Foresterów z dalekiej Warszawy (oba chyba WE...) widzianych dziś w Toruniu ok. 15-16 :mrgreen: Pierwszy zielonkawy na Starym Mieście z naklejką z psem od Duluxa (zamiast świnki? :wink: ), a drugi niebieski na Grudziądzkiej podążający na południe, czyli zapewne do swojego hometown.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...