Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrawienia dla p.Justyny Pochanke spotkanej dzis rano na skarpie powsinsko-kabackiej w czarnym WRX

 

pozdrowienia dla prosiaq widzianego na rosola 30min temu :)

 

ona ma wielkie okulary czarne i nie macha innym...ani kawiorom ani pasztetom...

ja sie na niom nadziewalem bardzo czesto, zero swiadomosci proletariackiej.

Rozne moga byc powody, rowniez taki, ze sa ludzie zamysleni, i skupieni na innych rzeczach niz auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla So WHata! widzianego w Kawaleri kolo 22 :)

THX. Nie widziałem Cię :oops: ale odpozdrawiam :D

 

Siedzialem w pierwszej sali i nie chcialem przeszkadzac w imprezce :)

 

Pozdrowienia dla kierowcy (Bartek B.??) zielonego forestera widzianego na wielickiej pare minut temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam (chyba) marcin@, a w każdym razie kierownika srebrnej imprezy coupe oklejonej w nie-ASO.pl, z którym wymieniliśmy kiwki dziś około 13:00 w okolicach skrzyżowania Wrocławska / Powstańców Śląskich (tego bliższego Żoliborza, bo są dwa) 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj wrocilem do Krakowa i pojechalem chwile na ruczaj (20:30), zdziwilem sie, bo na swiatlach (Kapelanka) stanalem niedaleko nowego OBK i za chwile minely mnie 2 legacy kombi, wszystkie rej. KN*. Pojechaly ta sama droga, skret w lewo za stacja Neste, hmm pomyslalem, ze jakis zlot bym moze? Chwile pozniej jeszcze forestera widzialem. Duzo cos subarakow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika srebrnej imprezy GT BL134**(czy jakoś tak ;) )za którym zaparkowałem się na olbrachta koło godz 18 :)

 

moj :-) .... numer to 143**. ostatnio tam sie przeprowadzilem i tam parkuje przy ulicy.choc marne to miejsce, bo strasznie kurzy sie auto ...

 

pozdro choc nie widzialem osobiscie twojego :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj wrocilem do Krakowa i pojechalem chwile na ruczaj (20:30), zdziwilem sie, bo na swiatlach (Kapelanka) stanalem niedaleko nowego OBK i za chwile minely mnie 2 legacy kombi, wszystkie rej. KN*. Pojechaly ta sama droga, skret w lewo za stacja Neste, hmm pomyslalem, ze jakis zlot bym moze? Chwile pozniej jeszcze forestera widzialem. Duzo cos subarakow :)

 

W Krakowie to normalka, w koncu to polska stolica Subaru :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Pana w rozpadającym sie Oplu Kadecie. Nie byłoby nic dziwnego w całej tej sytuacji, w końcu po naszych drogach jeździ sporo zdrutowanych Kadettów, tylko... ta naklejka na klapie bagażnika... taka jakaś znajoma... STi :shock:

 

:lol::twisted::lol::twisted::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...