Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierownika ślicznej imprezy GT kąąąbi w kolorze zielony metalik, z którym przed jakimś kwadransem jechaliśmy sobie Żeromskiego - od dworca PKS Marymont, do Reymonta. Widziałem lekkie zdziwienie - co to za fura mu się trzyma na ogonie mimo przyspieszania, ale dość szybko wszystko się wyjaśniło :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pozdrawiam misiekwaw i jego przyszla Malzonke - poradzilem im zeby przed slubem podjechali na Slomke :mrgreen: - zrobilismy se mikro spota przy poczcie na wawa-tam-gdzie-wrony-zawracaja

 

pozdrawiamy serdecznie :cool: i dzieki za przerozne informacje :wink:

 

kurna piekny ten bagaj na morretach

 

a dziekujemy, tez nam sie podoba :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pozdrawiam misiekwaw i jego przyszla Malzonke - poradzilem im zeby przed slubem podjechali na Slomke :mrgreen: - zrobilismy se mikro spota przy poczcie na wawa-tam-gdzie-wrony-zawracaja

 

kurna piekny ten bagaj na morretach

 

dzięki serdeczne za miłą pogawędkę :mrgreen: sporo ciekawych informacji no i do zobaczenia

a teraz biegne sie przywitać z wszystkimi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam osobnika parkującego dziś ok. 18 ciemnoniebieskim GT koło przystanku autobusowego na Belgradzkiej (nota bene pod monopolowym :mrgreen: ). Czyżby kolejny kandydat na spot Ursynowski?

 

obstawaiam, że to DYREKTOR :wink:

właśnie, good idea, trzeba mu wspomnieć o spocie ursynowskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj policzylem, ze w moim garazu sa juz trzy subaraki, - niebieska impreza wolnossak MY95, czarny GT MY99 sasiadki i moj OBK :-)

 

Stad pozdrowienia dla nowego, niebieskiego sasiada, kto ma lepsze towarzystwo ode mnie w garazu? :smile:

 

niektórzy mają takie towarzystwo we własnym garażu :) niestety nie ja! najbliższego Subaraka musze szukać kilkadziesiąt kilometrów ode mnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...