Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Az, czytaj to, czytaj, moze wreszcie przestane od Ciebie slyszec o 'emeryckiej' jezdzie

 

 

Araqiel.widzisz.jest problem bo Az jezdzi jak emeryt.on robi z siebie rajdowca ale niestety jezdzi jak emeryt.czy ty jechalas kiedys z wawy nad morze 8 godzin???? ja nigdy.ale za azem....mozna. ntak wiec moja droga nie martw sie jego powiedzonkami tylko gaz do deski. a azowi kocyk kup :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Az ty kochany musisz przyjechac do mnie na lekcje picia wina najpierw

 

Z winem sobie dobrze radzę, pite w miarę nie szkodzi nawet w najwięszych ilosciach. Problem w tym że od pewnego czasu nawet wino jakoś mi nie smakuje. Nie lubię się na smutno upijac.

 

 

 

uuuu ja widze ze psycholog jest potrzebny :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no o tym to z tomkiem musisz pogadac ...

 

Już gadałem

 

Az kur.....a co jest ? oszalales ? wez ty chlopie za baby sie wez a nie tylko za autami sie rozgladasz i myslisz...

 

 

Nawet nie wyobrażasz sobie jak teraz spudłowałeś.

 

 

oooo :shock:

 

:oops:

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal, nie robię scen. Obawiam się że nawet całe moje oszczędności + Heller płacący z 70koła za Cossiego + nerka by nie starczyły ;-) Jest jeszcze oczywiście opcja że ktoś się poznana tym że należy mi coś miesiąc wpłacać na konto obrzydliwą sume pieniędzy, ale pói co to nie wydaje się prawdopodobne i dlatego niemam dylematu czy Miś czy nie Miś. Na pewno jednego Misia, a włąściwie Misicę polubiłem :)

sprzedajesz Cossiego?

O la la.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...