Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Luku napisał(a):

koledzy, te linie to są po to żeby stać pomiędzy nimi, te linie to lawa

 

3 godziny temu, Snuff napisał(a):


To wyznacza oś pojazdu, dobrze stanęli :)

ps. wystarczy, że jeden źle stanie i reszta musi się dopasować :(


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Na ulicy miejsca nie było więc stanąłem tam gdzie było :upside-down-face_1f643-small:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.09.2024 o 17:36, Snuff napisał(a):

ps. wystarczy, że jeden źle stanie i reszta musi się dopasować

Dokładnie, ja ostatnio podjechałem pod Lidla i jak stanąłem prawidłowo pomiędzy dwoma liniami, między samochodami, których kierowcy wzięli linię między koła, to okazało się, że zająłem w istocie dwa miejsca, jak tu żyć?:) No ale chociaż drzwiami nie mogli sięgnąć mojego autka:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ponieważ Forum nie działało kilka dni, zaległe pozdrowienia z okresu 30 września - 4 października (nie pamiętam dokładnych dni): 

1). jadąc na rowerze machałem do Subaryny ze świnkami na ul.Barskiej - w okolicach wiaduktu pod Konopnickiej przy Hotelu Forum. Kierowca wyglądał na zaskoczonego - nie moja wina, że w rowerze nie mam lusterek, więc nie ma świnek ;)

 

2). Na ul.Cegielnianej machałem do Forestera ze świnkami - ten kierowca był wręcz przerażony 🙃  Może myślał, że mam o coś pretensje lub że chcę go zatrzymać i obrabować 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11.10.24.

1. Ok.14 A4.między Legnicą a Wrocławiem,kier Legnica,  Legacy IV, kombi, blachy WOT. 

2.Pod Wrocławiem nowy Forester, jakiś taki bordowo - czarny, chyba jakaś okleina firmowa, bo na tylnym słupku napis POINT. 

3.Impreza czerwona ze świnką. 

4.Hawk, A4, ok. 18

Screenshot_20241013_221208_com.android.gallery3d_edit_1222850008455592.jpg

Screenshot_20241013_221213_com.android.gallery3d_edit_1222839970619656.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla @Kapica :) Miło poszlajać się razem nocą po mieście choć kawałek. Na początku myślałem, że ktoś mnie zmrugał, bo mu wskoczyłem z kończącego się pasa i zamulam pięćdziesiątką :D 

Edytowane przez bvb
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, bvb napisał(a):

Pozdrowienia dla @Kapica :) Miło poszlajać się razem nocą po mieście choć kawałek. Na początku myślałem, że ktoś mnie zmrugał, bo mu wskoczyłem z kończącego się pasa i zamulam pięćdziesiątką :D 

Również pozdrawiam :) 

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla srebrnej turbo-Bajki KNS dzisiaj Modlińska Warszawa - tym razem z bordowego kombi-hawka :)

A jakiś miesiąc temu ta sama Baja na obwodnicy Jabłonny, wtedy trąbione i machane było z niebieskiego WRX VA, ale nie wiem czy kolega zauważył :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, kriskristoffers napisał(a):

może to moja? ;) nr rejestracyjne widział? 

 

P_20240316_123541.thumb.jpg.7656b7da655103892908d98750d2779d.jpg

 

Blachy KNS i trochę naklejek na tylnej burcie, widuję ją często w Legionowie i okolicy. Ależ mi się te Baje podobają, już parę razy robiłem podchody żeby coś zza oceanu ściągnąć :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, jaro555 napisał(a):

 

Blachy KNS i trochę naklejek na tylnej burcie, widuję ją często w Legionowie i okolicy. Ależ mi się te Baje podobają, już parę razy robiłem podchody żeby coś zza oceanu ściągnąć :D 

 

To ta o której w Plejadach pisali :D

 

P_20241018_0717132.thumb.jpg.29a603a7120c4dd869b9b26d81105104.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...