Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia do Wojtka widzianego w Kobyłce.....

Dzieki rowniez pozdrawiam:-))Wreszcie odebralem cudo od Jarka..

Pozno do pracy jechales :wink:

Jechałem poprostu z jednej pracy do drugiej pracy ;) A że nie śpieszyło mi się to jechałem sobie bardzo spokojnie i lajtowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Juliusz :mrgreen::mrgreen:

widziałem i nawet pokazałem Adzie jak stałeś przy kiosku :mrgreen:

nie miałaem telefonu i dopiero zobaczyłem nieodebrane dziękuje i do zobaczenia :mrgreen:

pozdrawiam zamszowóz który mijałem dziś i widziałem jak wrasta w beton...kaczor rusz głową...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Juliusz :mrgreen::mrgreen:

widziałem i nawet pokazałem Adzie jak stałeś przy kiosku :mrgreen:

nie miałaem telefonu i dopiero zobaczyłem nieodebrane dziękuje i do zobaczenia :mrgreen:

pozdrawiam zamszowóz który mijałem dziś i widziałem jak wrasta w beton...kaczor rusz głową...

Pozdrawiam, pozdrawiam. Nieodebrany był po pierwszym otarciu - pół godziny wcześniej przechodziłeś z małżowinką koło basenu SGGW.

Pozdrawiam również:

- srebrny Legacy - piątek rano - Rzymowskiego - krótka rozmowa;

- STI - sobota około 17 - Puławska - kiwka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika niebieskiego STi WY64*** stojącego na strzeżonym przy ul. Żytniej, mario-wrx? :D

 

żonka moja :P pozdrawiamy oboje !!!

 

To ja też się do pozdrowień dołączam bo miałem okazję wczoraj żonkę Twą zauważyć jak w Żytnią dostojnie skręcała. Ja akurat spieszony byłem ale z kumplem i tak się zachwycaliśmy przez dłuższą chwilę (czy żoną czy samochodem wybór należy do Ciebie :lol: )

 

I pozdrówki dla Kombiwarka srebrnego WY ***** dwukrotnie spotkanego ostanimi czasy na Kole.

 

:P:P:P:P:P

 

 

Ja sie zachwycam i zona i samochodem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla kierownika/kierowniczki gieteka widzianego dziś przy stadninie koni na ursynowie...szkoda że się nie spotkaliśmy ale spojler bardzo fajny :mrgreen: i jaz zwykle :wink: pozdro dla pełnego sqadu zamszowozu który "się" mył na yello :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika srebrnej wolnossącej imprezy bez parapetu/naleśnika/stolika co pomachałem mu i jego pani obok castoramy, zdziwieni byli i nie odmachali, dziwni jacyś. Nie wyglądali na więcej jak 30, a sztywni jakby ..... kurcze, poczułem się jak w skodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Blond kierowniczki niebieskiej STi WD 2.... która nie zareagowała na moją trąbke na rondzie DeGola około 17.30.

 

 

Przyznać się kto dzisiaj niebieskim STi na wrocławskich numerach chciał dziś rano, około 10.00 rozjechać jedno dziewcze na Jana Pawła-Al Solidarności?

 

NIebieskie STI na wroclawskich numerach - jam mam takie :) ale nie rozjezdzalem zadej pieknej Pani - nie pamietam, ale moze bylem tak wpatrzony hmmm - albo tojeszcze jakies inne niebieskie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika czerwonej imprezy 'classic' z kozackimi felgami i wydechem rozmiaru lufy armatniej :wink:, zauważonego dziś na parkingu na tyłach Cinema City Bemowo. Parkował akurat, tak że mnie nie widział, ale lekko trąbnąłem i chyba się zorientował, ossso chodzi 8).

 

Pozdrowienia również dla kierowniczki kombiwara MY'06 spotkanego zaraz potem na rondzie na Powązkowskiej, nad Trasą Toruńską. Nie ma chyba jeszcze nawyku poszukiwania subaraków na ulicach, bo stała na światłach ze wzrokiem wbitym w drogę w kierunku jazdy :twisted:.

 

Rzecz miała miejsce trochę po 17.00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...