Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrawiam srebrnego forka IIIgen. który dziś startował ze świateł puławska/al.lotników w stronę centrum ok 6:45, stałem 3 samochody za tobą na prawym, widziałem świniacza na tylnej szybie :D

Wreszcie ktoś mnie zobaczył! Odpozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z niedzieli dla yagoolar lub jego żony w forku ok 15:00 na ul.Geodetów, byłem incognito w autobusie 8)

A dziękować. Czwórką byliśmy. Trzeba było zatrąbić albo długimi chociaż.

Tylko co kierowca tego autobusu by powiedział jakby Bakupno zaczął mu majstrować w kabinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z niedzieli dla yagoolar lub jego żony w forku ok 15:00 na ul.Geodetów, byłem incognito w autobusie 8)

A dziękować. Czwórką byliśmy. Trzeba było zatrąbić albo długimi chociaż.

Tylko co kierowca tego autobusu by powiedział jakby Bakupno zaczął mu majstrować w kabinie :)

było by porwanie autobusu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierownika czarnego Forestera 2.0XT, z którym staliśmy sobie "na światłach" na skrzyżowaniu Al,Krakowskiej / 17-go stycznie, dzisiaj ok. 14:30. w kierunku wylotu z Warszawy.

Czarny forek na lusterkach miał świniaki, machanko było :)

Ja jechałem białym forkiem.

 

Z mojej strony machanko było nieco "anemiczne" - za co przepraszam.

Pierwszy powód - gadałem przez telefon i byłem nieco rozkojarzony.

Gadałem z właścicielką owego białasa, czyli moją małżonką.

Powód drugi - usiłowałem się za wszelką cenę "maskować" licząc że nikt z the forum mnie nie zobaczy w tym bolidzie.

Nie czuję się komfortowo jeżdżąc białym forkiem z różowymi świnkami, na dobitek - świnkami z kokardkami :?

Ale tak mi przyszło podróżować dzisiaj ...

 

 

Odpozdrawiam, "anemiczności" nie zauważyłem, a biały forek i różowe świnki wygląda ciekawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

- srebrnego oświniaczonego wolnossaka srebrnego widzianego na parkingu koło multikina

Multikinów w kraju trochę jest...., czyli gdzie to konkretne?

 

Pozdrawiam kierowcę czarnego Forka SB.... ze świniakami na lustrach i klapie skręcanego z Francuskiej na Warszawską w Katowicach dzisiaj o 13.28.

Stałem na światłach po twojej lewej srebrnym bratem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z niedzieli dla yagoolar lub jego żony w forku ok 15:00 na ul.Geodetów, byłem incognito w autobusie 8)

A dziękować. Czwórką byliśmy. Trzeba było zatrąbić albo długimi chociaż.

Tylko co kierowca tego autobusu by powiedział jakby Bakupno zaczął mu majstrować w kabinie :)

było by porwanie autobusu :twisted:

co najwyżej klaksona i reflektora

 

 

"Jeśli nie wiesz dokąd zmierzasz, każda droga jest równie dobra"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam własciciela wiśniowego OBK przepisowo oświnionego i podpisanego ESP.

Parkowałem dziś obok przed F.O. w Ursusie

 

Odpozdrawiam i dziękuję w imieniu małżonki! Pojechała na zakupu prezentowe i wzięła auto. Ale się ucieszyła jak zobaczyła Twojego OBK ze świnkami obok. Sprawdzała potem forum przez pół dnia czy będzie miała swoje pierwsze pozdrowienia. Powoli zaczyna łapać o co chodzi z tymi świnkami. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- srebrnego oświniaczonego wolnossaka srebrnego widzianego na parkingu koło multikina

 

hmm to ja to ja! tylko że dwie godziny później tam stałem :shock: odpozdrawiam tak czy inaczej :D

 

[ http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/155418_1737668563688_1297847326_31944404_8176071_n.jpg ]

 

Pozdrawiam właściciela forka ze zdjęcia mojej znajomej na facebook`u :wink:

 

 

do estetów z tym :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrowa napisał(a):

Pozdrowienia dla:

- srebrnego oświniaczonego wolnossaka srebrnego widzianego na parkingu koło multikina

 

Multikinów w kraju trochę jest...., czyli gdzie to konkretne?

 

A rzeczywiście sorki ;) Multikino na Ursynowie. Action sam sięznalazł i przyznał :) Ciekawe swoją drogką kto z forumowiczów też był gdzieś o tej samej porze srernym wolnossakiem w innym Multikinie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...