Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

"Odpozdrawiam" i "odwituję" i gratuluję powrotu do marki jedynie słusznej. :mrgreen: Chociaż... --> http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=132255 :roll:

Nie, żebym defetyzm jakowyś na forum chciał siać... przyjmijmy może, że rzecz cała w chorobach okresu niemwolęcego. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowionka dla Harvester:) przejażdżka 1 klasa tyle ,ze mój bolidek o mało płucek nie wypluł hehe;)
E tam, w pewnym momencie, nawet mnie wyprzedziałaś, bo mnie jakiś lancer wolnyssak przyblokował :oops::evil: :wink: Ciężko przegapić Twój bolidek ;)

 

Pozdrawiam :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowionka dla Harvester:) przejażdżka 1 klasa tyle ,ze mój bolidek o mało płucek nie wypluł hehe;)
E tam, w pewnym momencie, nawet mnie wyprzedziałaś, bo mnie jakiś lancer wolnyssak przyblokował :oops::evil: :wink: Ciężko przegapić Twój bolidek ;)

 

Pozdrawiam :]

 

Ciebie lanserek;) .. mnie jakiś Merc na dieslu powstrzymał;/ oj dokładał chłopak do pieca.....

teraz bede sie częściej rozglądac;) i oby do szybkiego spotkanka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie, kiedyś mi narzekałaś, że się strasznie wlokłem. Tym razem miałem rozgrzany silnik i to tak w ramach rekompensaty było :twisted: :wink:

 

Do zobaczenie! ;)

 

oj..silniczek rozgrzał się niezle, aż miło było słuchać tego dźwięku;)

Trzymaj się i do spotkania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Apacza i Adama Łódź widzianych dzisiaj :!:

 

Bystro mrugasz, jeszcze wychodziłem z zakrętu a już błyski widziałem :) Pozdrawiam również.

 

Apacz, ten wydech w Twoim WRX-ie zabija :twisted:

 

Nie przesadzaj, prawie go nie słychać ;):mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla własciciela/ki białej na "złocie" Imprezki WRX STI(?) MY04-05 z czarną świnką na zadku (z podpisem forum.subaru.pl) na blachach SC xxxxx, która to stoi conajmniej od tygodnia pod blokami przy Mandarynki od strony Rosoła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

- kierownika niebieskiego WRX, widzianego w Poznaniu na Krancowej, pod salonem VW około 13.00

- kierowniczki czarnego Forka CIN #####, widzianej na Naramowickiej w Poznaniu okolo 17.45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla

- czerwonego wrxa dzisiaj koło 10:30 na pl. bankowym

 

Odpozdrawiam! Przedzierałem się na północ... Nie pamiętam spot-kania. :roll: Czym jechałeś?

 

Przy okazji :idea:

Wieczorne pozdrowienia dla Bębna na Wołoskiej. Piękna jest ta exBrykowa biała bestia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla

- czerwonego wrxa dzisiaj koło 10:30 na pl. bankowym

 

Odpozdrawiam! Przedzierałem się na północ... Nie pamiętam spot-kania. :roll: Czym jechałeś?

 

srebrne GT oświnione i oramkowane. jechałem z Żoli w kierunku Centrum, a Ty zdaje sie wręcz przeciwnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...