Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla:

-srebrnego Legacy ze świnką na lusterku, stał dziś na Chmielnej. To chyba forumowicz harry, bo już kiedyś tam jego Legaca widziałem :cool:

 

-zielony starszy Forek, koło 14 na Foksal

 

-granatowy Forek, poprzednia generacja, koło 15 na jednym z podwórek w okolicy Foksal/Nowego Światu. Niedaleko stał też niebieski/szary nowy Forester

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierowce i pasazerke :) sredbrnego WRX + naleśnik na rejestracjach WW widzianego w Rawie Mazowieckiej wczoraj kolo 23:00. były szkoda ze kierownik nie mial ochoty troszke przyspieszyc :-P była wymiana światłami

 

POZDRAWIAM zofx

p.s. jak tam sie ma moja Impreza :) , i czy podobaja Ci sie tylnie lampy, ktore zmienialem prawie 4 godziny.... oraz inne male detale.

Milo ja zobaczyc w avatarze :)

 

no ma sie wysmienicie :-)

tylko poprzedni wlasciciel nie powiadomil mnie ze to koniec sprzegla :/

na www.turbowanny.pl masz wiecej fotek, mam nadzieje ze Ci sie podobaja rallyarmory :-D no i za pare tygodni beda białe felgi zamiasty srebrnych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNL, a mnie to już nie pozdrawiasz?

 

łoooooo jezu...chyba byłem zaaferowany innymi tematami :D np odpalaniem fajki :) ale odpozdrawiam.

 

 

chyba nie chciałeś się znęcać co?

znaczy, że chodzi o przerwanie konwersacji? :D

 

 

i znów Foreksa zarejestrowałem...co on jakiś bezrobotny, że cały dzień po Wawie jeździ ;) ??

 

[ Dodano: Pon Mar 29, 2010 7:45 pm ]

no i FXa zespotowanego na przystanku...sorry za krótkiego spota, ale byłem bezsilny :)

 

[ Dodano: Pon Mar 29, 2010 7:46 pm ]

no i FXa zespotowanego na przystanku...sorry za krótkiego spota, ale byłem bezsilny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla anakinsky'ego, którego widujemy z synem regularnie rano na Puławskiej. Kiwka z zielonego OBK była :grin:
ano dzięki! rzadko się zdarza mieć kiwkę od "nieoświniaczonych" - romek_l jak jutro się będziemy mijać to wystaw rękę i szybciutko przekażę Ci jakąś luźną świnię od Godlika na lusterko.... :mrgreen:

 

 

jak ją znajdę... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pzdr z wczoraj z trasy katowickiej dla new legacy kąbi z napisem www.solix.subaru.pl - kierowca z gabinetu figur woskowych...

 

I sprzed 2 chwil dla STI srebrnego z parapetem od Bernardyńskiej do Gagarina - świnia na lusterku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam:

 

- wczoraj poźnym popołudniem na Słowackiego ciemno niebieska impreza RS kombi :mrgreen:

- wczoraj wieczorem na żeromskiego jakies biale sti co to przemknęło i głośno przewarczało jak się wydobywalem z auta :mrgreen:

- dziś rano ciemno niebieska - trochę fioletowawa impreza 1.6 TS kombi na placu grunwaldzkim

 

pozdrawiam kierownikow i kierowniczki onych wyżej wymienionych :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

romek_l jak jutro się będziemy mijać to wystaw rękę i szybciutko przekażę Ci jakąś luźną świnię od Godlika na lusterko.... :mrgreen:

Nad świnką pracuję :wink:

 

[ Dodano: Wto Mar 30, 2010 1:57 pm ]

romek_l jak jutro się będziemy mijać to wystaw rękę i szybciutko przekażę Ci jakąś luźną świnię od Godlika na lusterko.... :mrgreen:

Nad świnką pracuję, ale dzięki za propozycję i przy następnej mijance wystawię rękę... żeby pomachać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj:

 

- czarny seat ze świnką na klapie ok. 16:30 na Poniatowskim,

- zielony GT (WD) ze świnkami na lusterkach na Widawskiej na Bemowie ok. 19:00 i chwilę później Przemeq w swoim STI (tzn. chyba Przemeq, bo wszystko się zgadza tylko twoje tablice rejestracyjne jakieś inne?).

 

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwilę później Przemeq w swoim STI (tzn. chyba Przemeq, bo wszystko się zgadza tylko twoje tablice rejestracyjne jakieś inne?).

 

To ja - ale jak napisałem w podpisie pod avatarem, nie jestem już WB, a WZ 8).

 

Pozdrawiam w każdym razie, szczególnie, że to chyba Ty wczoraj wieczorem jeździłeś mi pod oknami. Tak się zastanawiałem, czy to faktycznie Ty, czy to mojego subaraka ktoś z parkingu wyprowadza :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja - ale jak napisałem w podpisie pod avatarem, nie jestem już WB, a WZ

 

I wszystko jasne :wink:

 

Pozdrawiam w każdym razie, szczególnie, że to chyba Ty wczoraj wieczorem jeździłeś mi pod oknami. Tak się zastanawiałem, czy to faktycznie Ty, czy to mojego subaraka ktoś z parkingu wyprowadza :) .

 

Akurat wczoraj nie jeździłem :razz: Dzisiaj będę jeździł :twisted: :grin:

 

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...