Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Yo! dla srebrnego STI 06-07 zaparkowanego na parkingu Wola Parku jakoś po 16 i niebieskiego WRX-a kombi 03-05, na złotych felgach, z naklejką 8:2 Turbo :twisted:, który koło 12:30 stał przy TelePizzy w Łomiankach :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdawiam kierowce niebieskiego Sti który smignal kolo mnie na trasie torunskiej na wysokosci ul Górczewskiej.Kiwka była :grin: Odruchowo redukcja i pogon ale mialem kotwice na prawym fotelu :wink: i nie moglem rozwinać skrzydeł :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal,

 

jeśli mówisz o niebieskim legacy kombi około godziny 16-16.20 to może byłem to ja :) również pozdrawiam (jechałem w stronę Jerozolimskich)

 

A dodatkowo pozdrawiam kierowce niebieskiej i oświniaczonej imprezy ładnie oklejonej, mijanej około godziny 21.20 na Puławskiej w stronę centrum

 

oraz kierowcę oświniaczonego STI (blue i złote fele) mijanego na rondzie daszyńskiego około 21.30 w stronę Bemowa/Woli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla anakinskiego - dziś koło 10:30 w Mysiadle
odpozdrawiam!
Kilka minut później w tym samym miejscu przemknął blue Anakinsky - tez pozdrowionka!
no ja na pewno nie przemykałem, wcześniej mnie policja zatrzymała, z resztą razem z innym Forumowiczem (koneserzy marki normalnie :roll: ) :mrgreen: Maciek, wątek zamnkięty, ale z jednej strony gratki za sprzedaż Wiśni, z drugiej... :sad: Liczę że wejdziesz w to na co liczę, ostatecznie zawsze możesz korzystać z uprzejmości Żon(owozu)y... :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam wczorajszych balowników

 

Odpozdrawiam :cool:

 

Zaluj, ze ominela Cie pyszna kolacja ze spaghetti zrobiona przez DNL-a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chociaz na pocieszenie dodam, ze nas tez ona ominela :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdawiam kierowce niebieskiego Sti który smignal kolo mnie na trasie torunskiej na wysokosci ul Górczewskiej.Kiwka była :grin: Odruchowo redukcja i pogon ale mialem kotwice na prawym fotelu :wink: i nie moglem rozwinać skrzydeł :twisted:

 

 

Odpozdrawiam ! :grin: Ładne masz te białe felgi :-)

 

[ Dodano: Nie Mar 28, 2010 9:26 pm ]

Pozdrowienia dla Kadrowej, Raja i całej familiji upalającej gokarty wczorajszego wieczora :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierowce i pasazerke :) sredbrnego WRX + naleśnik na rejestracjach WW widzianego w Rawie Mazowieckiej wczoraj kolo 23:00. były szkoda ze kierownik nie mial ochoty troszke przyspieszyc :-P była wymiana światłami

 

POZDRAWIAM zofx

p.s. jak tam sie ma moja Impreza :) , i czy podobaja Ci sie tylnie lampy, ktore zmienialem prawie 4 godziny.... oraz inne male detale.

Milo ja zobaczyc w avatarze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla zielonej imprezy od niebieskiego forka XT powożonego przez koleżankę małożnkę (dzisiaj tunel pod wisłostradą). i zaległe z wczoraj z wieczora dla imprezy spotkanej na pl. Wilsona (tym razem od srebrnego GT)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika srebrnego WRX bugeye z wieprzem na zadzie, wczoraj na Puławskiej, ok. 19:00

 

oraz

 

Pięknej czarnej Imprezy stojącej przy jeszcze piękniejszej willi w Łodzi ul. Folwarczna. Swoją drogą, ta uliczka teraz to chyba jedno z najładniejszych miejsc w Łodzi. Za moich czasów był pył, piach i jakieś rudery :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam wczorajszych balowników

 

ja też pozdrawiam i publicznie przepraszam...troche mi się czasoprzestrzeń zakrzywiła :???:

 

pozdro dla spotkanych wczoraj:

*ciemny WRX/STI, z którego kierownikiem pogadałem przez sekund pięć na krzyżówce Alei Jerozolimskich i Żelaznej,

* na Niepodległości dopadł mnie turbo Forek, krótkie czerwone skróciły konwersację tylko do "No witam" :)

 

Podwójne (bo z 2 dni) pozdro na Forseksa w Ciemnej Stronie Mocy, przyuważonego jak zwykle na pl. Żelaznej bramy, oraz w Galerii Motłochu z Michaelem na prawym fotelu ;)

 

[ Dodano: Pon Mar 29, 2010 10:30 am ]

aaaaaa i jeszcze zielone GT pędzace jakąś godzinę temu, Świętokrzyską w stronę ronda ONZ; Gieta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...