Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla kogoś od srebrnego GT-ka ze świnką na lusterku. GT ten stał sobie zaparkowany gdzieś w okolicy Nowego Światu, na jednym z podwórek. Blach...nie pamiętam, ale zaczynały się na "W". :cool:

 

Jeżeli chodzi o ul. Kubusia Puchatka to byłem jo.

Tak czy siak odpozdawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla sąsiada (prawie;)) co niedawno okleił swoje Legacy Diesel Kombi, widziany praktycznie codziennie na Kasprawicza, ew na skrzyżowniu Kasprowicza i Podczaszyńskiego

 

no proszę proszę dwóch sąsiadów (w tym jeden prawie) i ja nic o tym nie wiem :mrgreen: pozdrawiam zaocznie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla zauważonego kątem oka srebrnego WRX-a bugeye kąbi, stojącego na pasie dla autobusów w Gdańsku na Armii Krajowej (za skrętem z Chełmu) ok. 8.30. rejestracji nie zauważyłem :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kogoś od srebrnego GT-ka ze świnką na lusterku. GT ten stał sobie zaparkowany gdzieś w okolicy Nowego Światu, na jednym z podwórek. Blach...nie pamiętam, ale zaczynały się na "W". :cool:

 

Jeżeli chodzi o ul. Kubusia Puchatka to byłem jo.

Tak czy siak odpozdawiam :mrgreen:

 

Akurat nie chodziło o Kubusia Puchatka, ale i tak pozdrawiam :cool: Kiedy indziej chyba tam Cię widziałem zresztą.

 

A z dzisiaj - koło 8.00, niebieskie STI 03-05 przejeżdżało przez skrzyżowanie Andersa z Al. Solidarności :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pozdrowienia dla zaparkowanego wczoraj na Bemowie bialego "Kudlatego" Legacy ;)

 

A tak - wczoraj mój legacy po raz kolejny udowodnił, że jest przedstawicielem nowej klasy wozów tj. APV. Czyli All-purpose Vehicle. On jest jednocześnie:

- rajdówką - to oczywiste

- ciężarówką - wiecie, ile można zapakować do legaca bez tylnej kanapy, zapasu i tapicerki w bagażniku? :shock:

- niedzielną reprezentacyjną limuzyną - w końcu jest biały

- terenówką - jest lekki, nie straszne mu dziury, ma stały napęd na cztery koła z blokadą tylnego mostu

- kultowym youngtimerem

 

:mrgreen:

 

Nie znam wozu, który byłby równie uniwersalny :).

 

Wczoraj, gdy widziałeś go zaparkowanego po moim mieszkaniem, spełniał funkcję ciężarówkowo-limuzynową :mrgreen:.

 

W każdym razie odpozdrawiam 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pozdrowienia dla zaparkowanego wczoraj na Bemowie bialego "Kudlatego" Legacy ;)

 

A tak - wczoraj mój legacy po raz kolejny udowodnił, że jest przedstawicielem nowej klasy wozów tj. APV. Czyli All-purpose Vehicle. On jest jednocześnie:

- rajdówką - to oczywiste

- ciężarówką - wiecie, ile można zapakować do legaca bez tylnej kanapy, zapasu i tapicerki w bagażniku? :shock:

- niedzielną reprezentacyjną limuzyną - w końcu jest biały

- terenówką - jest lekki i nie straszne mu dziury

- kultowym youngtimerem

 

:mrgreen:

 

Nie znam wozu, który byłby równie uniwersalny :).

 

Wczoraj, gdy widziałeś go zaparkowanego po moim mieszkaniem, spełniał funkcję ciężarówkowo-limuzynową :mrgreen:.

 

W każdym razie odpozdrawiam 8).

 

 

zacne limo :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

- owoca, którego STi stał dzisiaj tam, gdzie zawsze, na Garbarskiej,

- srebrnego STi ze świnkami, który wyprzedzał dzisiaj ok. 15 jakieś auto na Straszewskiego. Piękny wydech!

- srebrnego forysia, równiez ze świnkami, który stał też na Straszewskiego,

- niebieskiego STi tak o 17.10 na Al. Mickiewicza. Świnka chyba była.

 

Zrobiło się cieplej to i subaraków więcej :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiło się cieplej to i subaraków więcej

Żelazny, zgodnie z logiką powinno być odwrotnie - dla Subaru naturalne środowisko to biało, ślisko i zimno. Teraz powinny się wyroić inne marki, które w zimie stały na kołkach. :wink:

Primar, wstyd i tyle...

owoc, udzieliłem reprymendy - córka złożyła samokrytykę i obiecała poprawę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowiena dla wszystkich spotkanych dzisiaj w MTS-ie

:wink:

 

Bossszzz ... dlaczego takie fajne ASO mają w Dzierżoniowie a nie w Bielsku ? :sad:

 

Pozdrowienia dla uczestników spota okolicznościowego W Dzierżoniowie .

 

Pozdrowienia chłopaki :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo! dla kierowców:

 

- niebieskiego STI hawk-eye na WI xxxxx spotkanego na Prostej około 14:00

- czarnego STI hawk-eye na WE xxxxx i srebrnego forka 2.5XT na KN xxxxx zaprakowanego pod Hiltonem

 

Pytanie za 100pkt, który z ćwiczących to kierowca sti? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam tych którzy byli tu 2,5 roku temu, tyle właśnie minęło od czasu kiedy pożegnałem się z moim Legackiem. Dzisiaj w rodzinie zawitał Foryś My2010 diesel, konkurencję miał sporą ale dzięki dobrej robocie starszego brata Gacka i wrytemu w pamięć sentymentowi do marki WYGRAŁ. Borak ma na razie 56 km i przyjechał z Litwy a już go wszycy kochają :-)

Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na którymś zlocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...