Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Czyżby następny w klubie? Jest tu już kilku co ma spotach i innych imprezach się pojawiają. Ujawnij sie :twisted: Nie widzialem w okolicach firmy blue buga, więc chyba skutecznie się ukrywasz.

 

Jakos specjalnie sie nie ukrywam, parkuje w inne "cwiartce" poprostu :wink:

 

Postaram sie wpasc jakos na nastepny spot, to sie ujawnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kogiiego i T8LKA wraz z Kobietami z którymi miałem okazję się spotkać w pod Poznańskim McDonaldzie. Miło było poznać :cool:

I dzięki za prezenty :cool: Flagę już przetestowałem w drodze do domu :mrgreen:

 

Szerokiej drogi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla bordowego nienajnowszego legacy (obk?) ze świnką na lustrze spotkanego wczoraj (czwartek) ok.21 (chyba ze bylo to wcześniej właśnie dokładnie nie mogę sobie przypomnieć) w Otwocku na Kołłątaja... Mijaliśmy się, trąbiłem, świeciłem i machałem:). Jechałem z pasażerką srebrnym ubłoconym s-turbem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla spotkanych dziś (piatek) autek:

 

-niebieska impreza GT z prosięciem na lustrze, na parkingu przy Dymińskiej 3, jakos przed 16tą, kierowca dłubał coś w przednim prawym kółku... Przechodziłem z moją lubą obok, poszlismy do srebrnego ubłoconego s-turbo, machnałem ze 2 razy ale nie zauważalnie :mrgreen: zapakowałem siatki i mialem podejść spytac sie czy nie pomóc w czymś, ale kolega już chyba ogarnął swój problem więc odjechałem...

 

-borgowa impreza GL (pierwszej generacji) skręcał z Jerozolimskich w Emilki Platerowej, jakoś po 19tej... Stałem na światłach przed Alejami... Była kiwka, mahanko, usmiechy czyli ogólnie pełen pakiet pozdrowieniowy, hehe :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno nie było pozdrowień, więc serdeczności lecą do wszystkich Subaraczków widzianych przez ostatnie dni w rejonie Puławy/Lublin (fajnie że jest ich tam coraz więcej :grin: ) a w szczególnie dla Pana z Forka, który dziś razem ze mną załączył kilka wyrazów "mądrali" w Fordzie pod OBI w Lublinie oraz dla uświnionego STI DWXXXX, dziś na BP w Puławach :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-borgowa impreza GL (pierwszej generacji) skręcał z Jerozolimskich w Emilki Platerowej, jakoś po 19tej... Stałem na światłach przed Alejami... Była kiwka, mahanko, usmiechy czyli ogólnie pełen pakiet pozdrowieniowy, hehe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

odpozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla MarioF spotkanego na "skrócie" Urynów-Wilanów

dziekowac :grin:

 

przy okazji pzdr dla Lemona z ktorym minelismy sie na Płaskowickiej wczoraj ok 1530

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla Godlika którego spotkałem na naszym ekskluzywnym osiedlu :cool: Szedł z familiadą chodnikiem a i tak go wypatrzyłem.

Odpozdrawiam! Ja Ciebie najpierw usłyszałem :razz:

Ta Twoja fura wygląda i gada jak milion dolców :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...