Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro z wczoraj dla niebieskiego STi ze swiniaczem WF ...., z ktorym to lecielismy od Dolinki do konca Siekierkowskiego (ja Mondeo, wiec kolega nie zauwazyl raczej) - na koncu mostu bylem pierwszy :P

Z dzisiaj dla srebrnego STi na wjezdzie do Starej Milosnej kolo 11:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalegle pozdrowienia z srody dla TurboDziadka chyba ze swiniaczem, z ktorym to se machnelismy kolo 16tej w Starej Milosnej

 

Patrze na drogę w stronę Warszawy i sobie myślę "BOŻE JAKI KOREK!" , a po chwili patrzę jedzie ładna impreza i myślę "BOŻE JAKA ŁADNA IMPREZA" i zapomniałem już nawet o tym korku...

 

Wychodzi na to ,że myślenie o subaru poprawia humor niezależnie od sytuacji;)

 

 

ODPOZDRAWIAM:)

 

PS.

Pierwszy raz ktoś mnie zauważył/usłyszał!

 

[ Dodano: Czw Cze 18, 2009 12:33 pm ]

Pozdrowienia dla bordowego nienajnowszego legacy (obk?) ze świnką na lustrze spotkanego wczoraj (czwartek) ok.21 (chyba ze bylo to wcześniej właśnie dokładnie nie mogę sobie przypomnieć) w Otwocku na Kołłątaja... Mijaliśmy się, trąbiłem, świeciłem i machałem:). Jechałem z pasażerką srebrnym ubłoconym s-turbem...

 

Jak "nienajnowszy" to może mój?:) Też jestem z Otwocka:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

schodzę dziś rano do garażu... godzina 10:00... zaspany... w oddali widze już moje zielone GT.... idę po garażu...

Patrze niebieskie.... Subaru... Sti... Świniak... Ramki forumowe....

Przyznawać się kto !!!!!!?:D bo jak bywasz częściej to chłodzę już flachę:D Mam nadzieję żę widziałeś zielone zaparkowane w rogu?!:) oświniaczone ofkors.

 

 

Pozdrawiam Kierownika czarnego Subaru parkującego właśnie pod salonem- Mazda/Nissan. 12:40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukłony :mrgreen: dla kierownika złotawego Legasia, który około 9.45 na skrzyżowaniu Marszałkowskiej i Królewskiej obtrąbił mnie za to, li tylko, że ze skrzyżowania zjeżdżałem, troszkę, no może trochę na czerwonym :oops: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro z wczoraj dla niebieskiego STi ze swiniaczem WF ...., z ktorym to lecielismy od Dolinki do konca Siekierkowskiego (ja Mondeo, wiec kolega nie zauwazyl raczej) - na koncu mostu bylem pierwszy :P

Jeżeli było to w okolicach 17 to również pozdrawiam :cool:

W Dolince na skrzyżowaniu z niedziałającymi światłami (łasice) przepuściłem A. Koranckiego (tak na 99%) w srebrnym kabrio - pewnie już sprzedał swoje STi :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy czarnej Imprezy '07 N/A (Howk Eye), który codziennie parkuje przy ING na al.Niepodległości. Numer startowy z Plejad naklejony na drzwiach (hmmm...chyba 68 :razz: )

 

Pzdr

Sadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...