Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrawiam Kierownika niebieskiego GT WT.... co żeśmy pomachali sobie dzisiaj przy stadionie narodowym :wink: :mrgreen:

 

moj ojciec pozdrawia :)

 

 

 

pozdrowienia dla kierownika błękitnego STI z naleśnikiem, na WI.... spotkanego w Soelden:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla srebrnego Legacy WZ ze świnką na klapie widzianego na rondzie przy Arkadii około 22 w piękny, nidzielny, śnieżny wieczór :mrgreen:

 

Pozdrowienia Bzyk. To na pewno ja byłem, ale jeszcze za mało śniegu było na rondzie żeby ładnego slide-a zrobić ;-) A gdzie żeś się uchował, że Cię nie zauważyłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla srebrnego Legacy WZ ze świnką na klapie widzianego na rondzie przy Arkadii około 22 w piękny, nidzielny, śnieżny wieczór :mrgreen:

 

Pozdrowienia Bzyk. To na pewno ja byłem, ale jeszcze za mało śniegu było na rondzie żeby ładnego slide-a zrobić ;-) A gdzie żeś się uchował, że Cię nie zauważyłem?

 

Siedziałem u kolegi w Alfie 147 :-) Na poczatku myślałem że to mój Legaś bo akurat u Adamskiego zostawiłem ale odetchnąłem z ulgą jak tylne światła zobaczyłem :mrgreen:

 

I tak na rondzie wszystkich objeżdźałeś lewym skrajnym pasem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla niebieskiego STI na zlotych felgach przez ktore zostalem obmrygany na wylocie z Krakowa w piatek po 16 :grin:

 

Przy okazji: Srebrne sti puławska/poleczki (MarioF ?

Pozdro

nie wiem o ktorej, ale tak bylem tam w piatek :mrgreen:

ps. Grzehoo mamy do pogadania :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownika niebieskiego Forestera rocznik po 2000, na WWL.......... dzisiaj ok. 13.30 ul. Warszawska w Kozienicach. Coraz więcej jedynej słusznej marki w moim regionie jak i przelatujących przez grajdołek. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako pozdrawiam. Towarzyszącego mi swoim bolidem na trasie Wiertnicza-Przyczólkowska-Konstancin. Jeszcze śmierdzi mi sprzęgłem w wiśni :twisted:

 

Kierowcę w białym STI (06) spotkanego ok. 18 na przeciw TVN także pozdrawiam. Dzięki za wpuszczenie na parking :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako pozdrawiam. Towarzyszącego mi swoim bolidem na trasie Wiertnicza-Przyczólkowska-Konstancin. Jeszcze śmierdzi mi sprzęgłem w wiśni

 

W mojej już nie, przewietrzyłem na długiej prostej :twisted:

Zima dała się sprzęgiełku we znaki w tym roku :roll: .

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla niebieskiego estiaja, dzisiaj rano na Opolskiej / Lublanskiej w Krakowie.

Wygladales na zdezorientowanego moim machaniem w kierunku Twojego lusterka :).

Moze dlatego, ze nie jechalem subaru :?: :mrgreen:

Pozdrowienia, dla prawdopodobnie tego samego kierownika - dzisiaj ok. 10 na 29 ulicy. Była kiwka i odkiwka. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...