Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkie pozdro dla prawdziwego Przyjaciela blackdogwwl-a na którego mogę zawsze liczyć u którego dziś zawitałem :grin:

Oczywiście odpozdrawiam i pozdrawiam :smile:

Zapraszam częściej :wink:

 

Mijają się w przedpokoju. :razz: :mrgreen:

 

Taaa, chyba pod kołdrą :mrgreen:

Oj zboczuchy no :mrgreen::twisted:

To drugie to prędziej :razz: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Bębna, który udawał, że nas nie widzi a to dlatego, że był z "siostrą".

 

dzięki, odpozdrawiam zespotowaną w GalMoku ekipę koneserów sałatek i innych dzieł sztuki stojących przy sałatkach :twisted:

 

BTW to była siostra żony :twisted: , ale byłem z nia legalnie przy asyście Kaśki :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka dla Wlasciciela GT'ka "sciemniajacego szybki" na wlocie do Wawy od Krakowa :mrgreen: oraz dla Kierownika wisniowego Forestera, ktory strasznie dziwnie na mnie patrzyl, gdy mu pomachalem w okolicach Okecia - moze przez to, ze bylem Saab'em :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie dzisiaj ladnie trafilo. ok 13 z hakiem za białym STi MY06 z jakimis reklamami (mial swinke) wjezdzalem na Most Poniatowskiego w strone Pragi. Zawsze jadac po slimaku do gory ide tam ogniem, niestety subarak mnie przyblokowal :cry: Za chwile STi znikneło a w jego miejsce pojawł się granatowy GTek z fotelikiem z tyłu, swiniaczów brak. W każdym razie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że już po północy

 

 

różową landrynką zaleciało

No to dziś dla odmiany pozdrawiam załogę z bajecznej i Doktora Jako , którzy sprawdzali mi ładnego Hawka STI, oraz Arka który nabył go ode mnie, szerokości i przyczepności.

Pozdro również dla MaćkaSubru, spotkanego rano.

No i oczywiście Największe pozdro dla Blackdogwwl-a i Anuli, z którymi miło spędziłem czas, no i zawsze mogę na nich liczyć.

Oczywiście pozdrowionka dla cudownej Vergette :razz: która zawsze o mnie pamięta :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam (w kolejności od rana):

 

- kierowników EVO X (rano na trasie Lublin-Rzeszów) i EVO iX (Rzeszów-Kraków)

- Kebaba, Sti stało na parkingu, a budka z kebabami była zamknięta - tak czy siak pozdrawiam

- kierownika różowego antyka kombi, jechał za mną, nie wiem gdzie to było, ale jakoś tak jak od Wieliczki się jedzie

- kierownika oświniaczonej Imprezy GC kombi w kolorze zielonym, mijaliśmy si koło 12 na Lea - kiwki były

- Giechu, miło było poznać, a 2 zielone imprezy obok siebie na parkingu bardzo fajnie wyglądają :cool:

- GRAFa z którym na Czyżynach urządziliśmy małe porównanie 1.8 vs 2.0 :cool: oraz przeprowadziliśmy poważna dyskusję na temat kolektora :mrgreen: - miło było poznać

- sti380hp, który jeszcze nie hałasował mi pod oknem, ale zapewne zaraz to zrobi :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne pozdrowienia dla Artura alias Szakal :cool: Dziękujemy za wczorajszą pojeżdżawkę i fajnie spędzony wieczór :smile:

Oraz pozdrawiam dziś od rana spotkanych i widzianych:

- koło 8.00 dla wiśniowego buga z pakietem STI pod WSFiZ,

- dla studenta w forumowej kurtce i polarzychu wychodzącego z windy w WSFiZ,

- dla czarnego Seacika Ibizy o 10.35 ze świnią na lusterku i z napisem na tyłku "Czoper",

- dla niebieściutkiej Imprezy Gt, która przebulgotała skrzyżowanie Towarowej z Anielewicza koło 13tej,

- dla srebnego Gtka o 13.33. Świń nie odnotowano bo ślepy jestem i było za daleko żeby dojrzeć,

- czarnego Lanosa chyba tylko WRX ;) o 13.37 też na Towarowej

- piękne Gt, duży spojler, czerwone chlapacze oraz białe felunie na pole position o godz. 13.45 z Anielewicza w Towarową,

- srebną Imprezę combi Bug eye z Anielewicza w Towarową o 14.28,

- srebną metalik Impreze combi, chyba Blob eye o godz. 14.35 na światłach na Towarowej,

- oraz dla cwaniaka w białym Miśku Evo 6, który zrobił śmiechowego oberka przed światłami Towarowej z Anielewicza,

- białego Gt z czarnymi lub grafitiwymi czy też brudnymi felgami na Towarowej o 14.50, :mrgreen:

- niebieskiego Gtka ze złotymi felgami na światłach Towarowej o godz. 14.56. Fajnie na początku odpuściłeś, a potem jak żeś nie zabulgotał i nie syknął :D ,

- srebnej Lanosowatej Imprezy WRX na Towarowej o godz. 14.59

- srebnej Imprezy combi chyba Blob eye o 15.00 na Towarowej,

- o 15.10 wracała Impreza Gt niebieska Towarową już chyba wcześniej uchwycona ;)

- o 15.22 srebny brudny Blob eye z Anielewicza w Towarową albo Hawk eye,

- o 15.24 srebna Impreza combi Blob eye,

- oraz całą masę Legacóf, Foresteróf i Tribecóf plączącej się po Warszawie na Anielewicza i Towarowej w tych godzinach co wyżej :wink: :twisted::mrgreen:

Zacząłem na Panu S.. i skończę pozdrowieniami dla Szakala z którym dziś wykotłowaliśmy trochę Pb98 w słusznej sprawie ;D

Będzie dobrze :D Artur jeszcze raz serdecznie pozdrawiam!!!

Ps. Kto dziś jeździł Anielewicza lub Towarową to niech siebie szuka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem na Panu S.. i skończę pozdrowieniami dla Szakala z którym dziś wykotłowaliśmy trochę Pb98 w słusznej sprawie ;D

Będzie dobrze Artur jeszcze raz serdecznie pozdrawiam!!!

Oj wykotłowaliśmy zupy troche, no jutro powtórka. Pozdro i dla Anuli oczywiście :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierownika niebieskiego STI '06-07 na blachach WA spotkanego w piątek kilka minut po 20 na Broniewskiego :mrgreen: jako że to ziomal na "wa" i widziałem go równiez wczoraj rano na Modlińskiej to pewnie jeszcze będzie okazja się spotkać :cool: wczoraj z racji okoliczności nie zdąrzyłem zobaczyć czy świnia była obecna :oops: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...