Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

A na miejscu dla niepełnosprawnych nie staję :)

A nikt z nas nie przejeżdża na czerwonym , dlatego nie każdy żart jest żartem . Są pewne granice i proszę o zmianę aby nie modom nie zawracać głowy . Oskarżenie kogoś o brzydkie sprawy naprawdę nie jest żartem . I proszę nie dopisywać , że nie mam poczucia humoru , bo są granice .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TERZO napisał/a:

A na miejscu dla niepełnosprawnych nie staję :)

 

A nikt z nas nie przejeżdża na czerwonym , dlatego nie każdy żart jest żartem . Są pewne granice i proszę o zmianę aby nie modom nie zawracać głowy . Oskarżenie kogoś o brzydkie sprawy naprawdę nie jest żartem . I proszę nie dopisywać , że nie mam poczucia humoru , bo są granice .

hough. Ale teraz to i Ty IRAZU musisz wyedytować. A tak swoją drogą - po sądach ciągać Cię nie będą, a you znane jest na forum, więc nikomu -modom-roboty nie przybędzie. Ale skoro taka Twoja wola...TERZO, pomożesz koledze?

 

EDIT: Kolega musi pomóc sam sobie, bo tylko on widzi to co zacytował ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam zapewne pisało WRX
No dobra, może mi się przywidziało, choć litery jeszcze jakoś rozróżniam. Ale jest też opcja, że jeśli ktoś jeździ z rejestracją z tektury, to może też sobie przykleić WRC? Chyba, że to twoje autko i wiesz na pewno? :wink:

 

Ja z okolic Rzeszowa pochodzę
Ty mój ziomal z Grójca jesteś a nie prawie Ukrainiec
Łemek, jak już...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnej Imprezy na czerwonych felgach, spotkanego w poniedziałek, o ile pamiętam w oliwie koło statoila, a może troszkę wcześniej. Pięknie zawarczał i tyle go widziałem ;p

 

ps: orientuje się ktoś ile może kosztować przekładka anglika (oczywiście chodzi o subaru :cool:) i czy wgl jest sens?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze poranne pozdrowienia dla:

- Jako który jechał sobie chyba do roboty. Wyminąłeś mnie przy McDonaldzie koło 11.30 na Młodzieńczej.

Ja byłem schowany za białym busem. Fajnie gada Twój Legaś :twisted:

Oraz Pozdro dla:

dsc04024.jpg

Ktoś z forum? Albo czyja to była bryka tzn. poprzedni właściciel jej to kto? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...