Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

A ja pozdrawiam kierownika czerwonej SI Kombi KR 5*****

mam dziwne przeczucie że to była SIPowa Impreza - KR 5***8L :?:

 

I jeszcze pozdrowienia dla kierownika niebieskiej imprezy o fajnym numerze KR ***1H (albo K) widzinego przez moją żonę gdzieś na ul. Piłsudzkiego.

hmmm czy to przypadkiem nie Junior K. :?:

 

pozdrowienia dla Forysiów które uprzyjemniały mi powroty z pracy Alejami Trzech Wieszczów, czarnego Legacy SPe na Matecznym wczoraj i ślicznego niebieskiego GT widzianego dwa dni temu na 29listopada za już kawałek za tablicą "Kraków"

 

a siostry Moniqi to nie ma co pozdrawiać jak się za nią jedzie bo lusterko ma tak ustawione że i tak nie zobaczy że jej ktoś ładuje cały czas długimi z tyłu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a siostry Moniqi to nie ma co pozdrawiać jak się za nią jedzie bo lusterko ma tak ustawione że i tak nie zobaczy że jej ktoś ładuje cały czas długimi z tyłu :evil:

 

prosze o wybaczenie..w Szczale lusterko było ustawione na patrzały Mamusi..a ja nie przestawiam lusterka w cudzym aucie bo sie nie maluje u kogoś.. :lol: no i jeszcze oczy zostawiłam w domu..ty widziałeś żeby ktoś slepy widział coś kiedy na drodze..skupiała sie trafianiem w droge.. :mrgreen: ..nooosie nie złości już...hmmmmmmmm

 

POZDRAWIAM NIEWIDZIANEGO PRZEZ MNIE CHARLIEGO :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam kierownika czerwonej SI Kombi KR 5*****

mam dziwne przeczucie że to była SIPowa Impreza - KR 5***8L :?:

 

No i proszę, dzisiaj znowu widziałem tą imprezę, tym razem nie sprawdziłem numerów - miała szyberdach, kierownik podobny do Ciebie - w okolicach Billi (a może teraz to się inaczej znowu nazywa) o 16:44

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę srebrnego Legasia WB XXXXX, którego w życiu nie widziałam :)

Sorry... gaaaapa jestem:) Dziękuję za pozdrowionka :) specjalne ;)

 

A gdzie go nie widziałaś? I gdzie widziałaś legasia. Bo to mógł być mój legaś :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... ja pozdrawiam dwie blondyny z imprezy bordo kombi wolnossacej pierwszej generacji (tak na marginesie bardzo ładne połączenie 8) ), jednak były tak skupione na rozmowie ze sobą podczas stania na światłach przy lotnisku na dywizjonu 303, że nie popatrzyły nawet na sąsiedni pas gdziem ja sie znajdowal za sterami foki ale w odpowiedzniej koszulinie tzn swrt 8) .......

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwie blondyny z imprezy bordo kombi wolnossacej pierwszej generacji (tak na marginesie bardzo ładne połączenie

 

Mnie się bardziej komponują np. dwie blondyny i jedna ruda z imprezą zaturbioną, ale różne połączenia ludzie lubią. "De gustibus..."

Generacja imprez nie ma przy tym najmniejszego znaczenia, w przeciwieństwie do tego, jaką generację reprezentują blondyny i ruda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...