Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

serdecznosci dla przepotwornego, czarnego STi MY03' WB XXXX, ktory dzis u mnie pod praca przejechal po 1600. pierwszy raz go widzialem. mial przyciemniane szyby, kubly w stylu Abdula, jakis El-Tecowy, dziwny, podwojnie zakonczony, czarny i wielki (!!) wydech i brzmial jak milion demonicznych orkow w "Dwoch Wiezach". malo mi papieros z ust nie wypadl. cale szczescie, ze mnie kumple przekonali, ze moj jest odrobine glosniejszy :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiego sti nr ezg xxxx widzianego pod torem w słomczynie w niedziele i bordowego GT z klatką ps oj było w niedziele sporo subaru w słomczynie ;) niestety zadnego evo nie zarejestroałem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty byles swoim dubajstajlem czy jakims cichociemnym TDCI, bo zadnego subaraka chyba nie zarejestrowalem, w kazdym razie pozdrawiam! :smile:
raczej cichociemnym 1.6 16v - 100 ognistych rumakow :mrgreen: niedlugo zaczne chyba czesciej bywac w Olsztynie to sie pojawie tym troche mocniejszym :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla sympatycznego kolegi spotkanego w korku na trasie Bielsko Biała - Szczyrk, który zrobił lukę na moje zielone kombi :) Dzięki za mini spot w zatoczce autobusowej :) Zginąłeś mi gdzieś z lusterka w Szczyrku, a już myślałem, że jedziemy do tego samego hotelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pozdrowienia .Ku Twojej pociesze nadmienie ,że widziałem kilka EVO na parkingu przy torze a nawet jedno brało udział w zawodach w RX-cup.

Ano brało, na ERC24.com znalazłem nawet jedno zdjęcie na którym je widać:

http://www.erc24.com/db/gallerys/800_x130920085555.jpg

 

PS. fajna końcówka numeru zdjęcia, tak przy okazji.. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla adamusmaxa ktory nas napadł na Modlińskiej trąbiąc straszliwie z czerwonej grande umywalki :mrgreen:

 

odpozdrowywuje pare emerytow wlekacych sie w jakims japonskim beretowozie :razz: :mrgreen:

 

 

a i pozdro dla Le Bleu - Krzycha zauwazonego dzisiaj o poranku - ok 11 :mrgreen: na skrzyzowaniu Pulawskiej z Poleczki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla granatowego GT ze świnią na lusterku namierzonego około 9-10 rano w środę na zwężeniu "Autostrady Wielkopolskiej". Nie mrugałem, bo w ostatniej chwili zauważyłem. Ja jechałem w kierunku Poznania. Ty w kierunku Strykowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę New Age WRX lub STI, który to sygnałem dźwiękowym zaznaczył swą obecność, gdy mijał mnie na skrzyżowaniu Przy Bażantarni z KEN ~ 19:30 :) Zdążyłem tylko odtrąbić, gdy kątem oka zobaczyłem wysoki spoiler :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam:

 

-czerwony WRX 04 w Gliwicach pod Polibudą

-czarny N/A (hehehe :twisted: ) Hawk-eye - na drodze Gliwice - Mikołów (były z mojej strony awaryjne, gdy kolo niego przelatywałem, z jego strony... echo)

-kilka starszych subarynek i subaraków w BB, które ni huhu nie reaguja na żadne sygnały płynące w ich kierunku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...