Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrowienia dla Kierowniczki niebieskiego oświniaczonego Hawkeye'a mijanej dzisiaj na Mangali... niestety nie wiem co to byla za wersja Imprezy bo bylem pod zbyt silnym wrazeniem Kierowniczki, zeby obczajac model :razz:

 

Odpozdrawiam serdecznie i dziękuję :oops:..

 

wlasnie tak myslalem ze to Ty sadzac po opisie kolegi :mrgreen:

 

[ Dodano: Pią Wrz 26, 2008 5:11 pm ]

dzisiaj ok 11 tak leczylem jakas lagune na tym slimaku :twisted:

 

Tez sie kladla na bok zeby nie wypasc z zakretu? :mrgreen:

 

szorowal relingami az milo :twisted::mrgreen:

 

musze gdzies upolowac Kudlatego Turbodziadem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienie kolejno dla, WRX 03-05 kombi widzanego obok 'kebaba' w Piasecznie, Niebieskiego GT kombi widzianego w Mysiadle, Srebrne GT kombi z świnią na klapie bagażnika widzianą też w mysiadle, Impreze Hawk eye z świnią z tyłu na Puławskiej, I STi zaparkowane na nowogrodzkiej ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla kieronika wrx lub STi na FZ XXXX ktory przyparkowal sobie wczoraj wieczorem na chodniku na cargo.

 

To ja ;) Odpozdrawiam :mrgreen:

 

 

a to sorka ze sie nie zatrzymalem.... myslalme ze lapiesz stopa :mrgreen:

 

a powaznie bylem ustawiony juz na parkingu i musialem podjechac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek zrobiłem 120km na moto i tak się skatowałem, że ledwo co ruszam kończynami.

Później wieczorem impreza i chlanie wódy.

 

...tak się usprawiedliwiam dlaczego nie zdążyłem podnieść ręki w odpowiedzi na pozdrowienia słane przed południem z Forestera na Kleszczowej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla :arrow: ukimana którego autko widziałem dzisiaj pod MediaMarkt na Al. Pokoju koło 12:00 :wink:

 

Serdecznie odpozzdrawiam :cool:

 

Ja także pozdrawiam w moim i dziadka imieniu ukimana, którego auto stało dzisiaj około godziny 13.00 na parkingu galerii krakowskiej. :cool:

 

Odpozdrawiam sympatycznym właścicielom mojej gałki zmiany biegów :mrgreen: Pozzdrowienia dla dziadka :!: Widziałem jak mi machałeś kiedy byłem już za rondem :!: :cool:

 

... ORAZ - last but not least - szaloną ekipę Subaru do Ślubu, która wyskoczyła mi - no dosłownie :mrgreen: - przed maskę na Radzikowskiego około 18:00. Dzięki OGS za SMSa :!:

 

... i jeszcze - parka na skuterze, która dziś wytykała mnie palcami na skrzyżowaniu przy Alejach :mrgreen: Odmachałem !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serdecznosci dla dwoch GTkow dzis po poludniu na Pulawskiej. jestescie sobie w stanie wyobrazic, ze zupelnie przypadkowo na czerwonym swietle ustawily sie dwa GTki i STi? oczywiscie wiocha byla, sam zaczalem :twisted: oraz uwaga uwaga - kierownik srebrnego GTka pytal mnie, czy to naprawde STi, czy tylko tak sobie namalowalem :mrgreen: przyznac sie, ktory to taki madry? bo niebieskiego to ewidentnie znam, ale jeszcze nie wiem, skad :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...