Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrawiam serdecznie kierownika nowej srebrnej imprezy SK z nalepami "nie-ASO", która towarzyszyła mi przez częśc trasy z bielska do katowic w ostatnią srodę w okolicach 21.

Może to ktoś z forum? Pozdrawia kierowca czarnego OBK SK. Miło jechać za takim kierowcą :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyuważyłem dziś evokillera zaparkowanego na parkingu w arkadii, pięknie się prezentuje. Pozdro dla nowego właściciela :wink: oraz pozdro dla kierownika srebrnego wrx'a z którym wyjeżdżałem z wyżej wymienionego parkingu podziemnego, mijając rondo i ślimaka robiąc troche chałasu.. niestety pozdrowienie zioma w gteku okazało się zbyt dużą sztuką :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla wszystkich subaru, ktore wczoraj parkowaly na 5 rundzie toyo drift cup na torze poznan :) Szczegolnie dla niebieskiego STi obok, ktorego ja postawilem swoje auto :)

 

Pozdrawiam wesolego kierowce granatowego GT-ka, z ktorym lecielismy dzisiaj kawalek na krakowskiej ! :) Kolezanka przestraszyla sie Twojego bov'a ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam oswiniaczone clio II widziane dzisiaj na parkingu na ul. zakopianskiej w Krakowie :)

 

Ha! Widziałem, że patrzysz się w moją stronę, ale nie machałem żeby nie wyszło, że macha jakiś pajac z Renófki ;-)

 

Odpozdrawiam ! :mrgreen:

 

Hehe, to samo myslalem, uznalem ze nie bede machal bo myslalem ze nie zaczaisz, jeszcze raz serdecznie pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla :arrow: lezo widzianego wczoraj na skrzyżowaniu Nowohucka/Kamińskiego ok 18:10 :wink: Stałem na Płaszowskiej

 

pozdrowienia dla Kierownika Hyundai'a Coupe ze świniakiem na lusterku widzianego wczoraj na skrzyżowaniu Nowohucka/Saska koło 16:30

 

serdeczności dla kierownika niebieskiego STi MY 03-05 który stał za mną na skrzyzowaniu Al. 29 Listopada/Żmujdzka ok 8:00 dzisiaj - fajnie Ci gada to STi :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla Przemeq ktory majestatycznie przebulgotał niebieskim wczoraj około 17:15 może ciut później Powstańców róg Piastów

 

Tak było. Na pocztę jechałem 8).

 

Pozdrawiam jak zwykle serdecznie 8).

 

I przy okazji pozdrawiam załogę GT-ka, obmachanego pod Elblągiem w sobotę jakoś koło 12:30 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrofionka dla kierownika niebieskiej wrx/sti (03-05) widzianego dzisiaj w Czewie na skrzyzowaniu Jana Pawła II z Wojska Polskiego, skręcał w kierunku Katowic, tak kolo godz. 12, niestety nie widziałem rejestarcji bo metalowa bariera przeszkadzała, ale świniaczek na lewym lusterku był :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawaim Ssubaru Impreze 07 widziana dzisiaj na ulicy sw. Ducha o godiznie 11:15,Niebieska Biedrone STi na Zakopiance widziana jadaca w strone Krakowa dokladnie o godzinie 2:17pm, bylo machanie :mrgreen: , Oraz Blad kierowniczke Czarnego WRX 07 ze skrzydlem, ktora jechala zamna Zakopianka do Krakowa ok godziny 16:00, bylo mruganie migaczami :wink: . :mrgreen:

Oraz Impreze 08 RS salonu z Nowego sacza widziana na krajowej 4 zjezdzajaca do Lotosa, migalem for good bye :grin:

 

Wszystkich napotkanych goraco pozdrawiam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...