Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozzdrowienia dla FAZA666 który dziś w końcu posadził swoje 4 szanowne litery w swoim szanownym aucie :!: ... i odjechał z przechowalni zwanej serwisem z charakterystycznym dla Helixa hukiem :mrgreen:

 

... i dla Niuńka spotkanego w Emilu w tym samym czasie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam "siostre blizniaczke" widziana dzisiaj pod Realem na Ursynowie DOL**** (niestety nie bylo miejsca obok)) :(

Odpozdrawiam :mrgreen:

Szybkie zakupy :cool:

Upalam Gtka Michaela a jutro powożę nim do ślubu. :mrgreen:

 

..a potem Hogi dopisze "najmłodszego GTka" do swojego :twisted: wątku

Nigdy nie była moja wina. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie była moja wina. :cool:

 

Dla takich jest oddzielna aleja sam wiesz gdzie. :wink: :cool:

 

Pozdrawiam srebrnego outbacka minietego z gwizdem na Pulawskiej jakies 20min temu. Z powodu "gwizdania" nie zdazylem odnotowac numerow rej, ale pomrygalem awaryjnymi i zostalo mi odmrygane. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla bordowego legasia z klatka i stickerem Mikky na masce z ktorym to bylem sie mijalem przed wiaduktem na dzwigowej - nie trabilem bo bylem in koguto :mrgreen:

Sticker jest z "i", a klatki nie ma, tak jak foteli z tyłu, pozdro.

 

,a... i mówi się inblanko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika niebieskiego STI Solberga MY06, którego wpusciłem z wyjazdu na przedmieściach Łodzi wczoraj koło godz 14:30.

 

Czy Solberg miał seryjny wydech?

 

 

aaaa, pozdrowienia z granatowego Golfa :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla t8lka, mijanego dzis na quensferry road, edi... kiwka byla

chociaz raz moge tu kogos pozdrowic....

 

odpozdrawiam! :mrgreen: ze tez 2 Polakow w Imprezach spotkalo sie przypadkowo w ponad polmilionowym miescie :shock: :roll:

 

Nie mrugalem, bo rano jeszcze nie mialem "dlugich" :razz: ale teraz juz mam :mrgreen:

 

PS. Ponawiam apel o wprawienie foty czarnej mamby do profilu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Booyaka booyaka dla następujących kierowców subaraków, spotkanych w:

- piątek, 25 lipca, Sopot, około 23:00, GT na trójmiejskich numerach - dawał ognia :twisted:

- niedzielę, 27 lipca, Sopot, około 15:00, STI '08 pod Haffnerem

- piątek, 1 sierpnia, Giżycko, NGI xxxxx, STI US '03-'05 okolice ul. Dąbrowskeigo

- piątek, 1 sierpnia, Giżycko, NOL xxxxx, zielone GT z tylnym zderzakiem od niebieskiego :mrgreen:

 

No i takie nie do końca pozdrowienia dla kierowcy GT na NOL xxxxx spotkanego w środę, 30 lipca, na drodze do ośrodka/portu "Korektywa" obok Rucianego - jechał z otwartymi szybami, zimny łokieć, muzyczka umc-umc-umc, aparycja taka... nieprzekonująca (jak ktoś widział forseksa, będzie wiedział, o czym mówię :mrgreen:) :twisted:. Mam nadzieję, że jeśli to ktoś z forum, to miał po prostu tylko gorszy dzień :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

- kierowniczki czarnego Forysia N/A w "pierowtnej budzie" WD ##### widziana na Woronicza i pozniej na Pulawskiej - ok. 17.20

- kierownika niebieskiego STI MY 06 widzianego na Pulawskiej - ok. 17.20

- Hellera widzianego na Al. Szucha ok. 17.25

- kierownika niebieskiego WRXa stylizowanego emblematami na STi - widzianego na Lazienkowskiej - ok. 17.30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

... jechał z otwartymi szybami, zimny łokieć, muzyczka umc-umc-umc, aparycja taka... nieprzekonująca (jak ktoś widział forseksa, będzie wiedział, o czym mówię :mrgreen:)...

:mrgreen:

 

jeszcze niech Jabar coś od siebie doda i chłop z nie tegesa przez tydzień nie wyjdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...