Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Dla kierownika GT jadącego koło 15 dwupasmówką krakowską z Grójca w kierunku Wawy - dziś pzdr od turbodziadka. Kąbi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam z wczoraj, niebieską imprezkę kombi zauważona w Ciechanowie przy wyjeździe na Mławę i czarne STI widziane około 15 na 7 w Mławie. No i zaspanego kierownika forka minietego dzisiaj w okolicy Płońska - co te późne godziny robią z człowieka żeby tak spowalniać na trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam grafitowego (szarego?) legacy kombi GAxxxxx ale tak z mieszanymi uczuciami

nie wyprzedza sie raczej na zakazie i na podwójnej ciągłej (z zasady) (czwartek, okolice tomaszowa mazowieckiego)

nie róbmy trzody, mogłeś poczekać te 200m, a swoją dtrogą sporo szczęścia bo tam co drugi dzień stoja i łapią takich frajerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika srebnrego WRX , ktory dzis ganial sie po Wybrzezu Gdanskim dzis kolo 21 z jakims Mini...i... nie mogl go dogonic ;] oraz zalegle pozdrowienia z czwartku dla kierownika/kierowniczki srebrnej oswinionej imprezy GT zaparkowanej na parkingu w powsinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serdecznosci dla Hogiego z rodzina, spotkanego wczoraj albo dzisiaj w poludnie nad Wisla. dopiero sie rozkrecalem, ale strasznie mnie suszylo :cool:

Odpozdrawiam, po co biegałeś? Przecież to boli... :mrgreen: :razz:

 

Zaparkowałeś na końcu przy bibliotece? Fajne autko. :mrgreen:

 

Tramwaj wodny też jest fajny :mrgreen:

 

[ Dodano: Pon Lip 21, 2008 8:28 am ]

Pozdro dla Kovala a raczej dla jego GTka zaparkowanego gdzieś tam na Ochocie pod blokiem. :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpozdrawiam, po co biegałeś? Przecież to boli...

nie wiem, co to jest bol :twisted: ladna Hogi fryzurka. Malzonka tez :mrgreen:

Zaparkowałeś na końcu przy bibliotece? Fajne autko.
dokladnie, przy pikniku. w ogole nie rzucalo sie w oczy :cool:
robił (...) przyjecie Towaru w Szparce

obiecalem sobie, ze nastepnym razem otworze kufer i zobacze, ktora pierwsza wskoczy :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Przemeq w czapeczce :!: dziś na skrzyżowaniu Wrocławskiej i Radiowej koło południa. Zlustrowaliśmy się wzrokiem mijając zastanawiając się "z forum czy nie z forum?" ;-)

 

Hi hi :mrgreen:. Pozdrawiam serdecznie. Na myjnię jechałem, ledwo się zwlokłem z wyra i nie miałem czasu kudłów grabiami rozczesać, to postanowiłem je ujarzmić pod czapką :wink: :mrgreen:.

 

Pozdrawiam serdecznie 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierownika niebieskiego WRX, czekającego grzecznie na mozliwość skręcenia z Kochanowskiego w bodaj Śniadeckich we Wrocławiu wczoraj około południa. Nie było jak pomachać, to popierdziałem przyjaźnie troszkę czarnym Forkiem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi hi :mrgreen: . Pozdrawiam serdecznie. Na myjnię jechałem, ledwo się zwlokłem z wyra i nie miałem czasu kudłów grabiami rozczesać, to postanowiłem je ujarzmić pod czapką :wink: :mrgreen: .

Rozumiem że codziennie pierwszą czynnością jaką robisz jest wypad na myjnię umyć samochód. To dopiero Kawior :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

którzy dzisiaj ok. 9:20 przemknął mi przed nosem Al. Solidarności. Ja skręcałem w Żelazną

 

Oj, chyba szedłem ogniem. Wiesz - takie piękne mokre drogi, jak tego nie wykorzystać... :twisted:

 

Pozdrawiam 8). Golfem jechałeś? GT bym pewnie zauważył 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika czarnej imprezki wrx " z golo dupo" na gdanskich numerach (GD......) za ktorym jechalem do Arkadii w sobote po poludniu, zrownalem sie i chcialem pomachac ale kierownik jakis spiety byl co nieco - to tak dla informacji: jesli jakis warszawiak goni to niekoniecznie dlatego ze chce dac w morde :mrgreen: tym bardziej jak rzeczony warszawiak tez z gdanska pochodzi :cool: :mrgreen:

 

pozdrawiam kierownika blue sti ktory pozbawil mnie na chwile sluchu, na rondzie jazdy polskiej w niedziele ok 17tej

 

pozdrawiam tez kierownika srebrnego wrx zaparkowanego w niedziele w okolicach meltemi :mrgreen:

 

a dzisiaj kierownika nowego forysia w okolicach marymontu :mrgreen: tak to ja trabilem :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

którzy dzisiaj ok. 9:20 przemknął mi przed nosem Al. Solidarności. Ja skręcałem w Żelazną

 

Oj, chyba szedłem ogniem. Wiesz - takie piękne mokre drogi, jak tego nie wykorzystać... :twisted:

Dokładnie. A ja jak ta ci.....

Golfem jechałeś?

właśnie.

 

GT bym pewnie zauważył 8).

Jak jeżdzę GT to nie zwracam uwagi na inne samochody. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika Forka w kolorze blue mica :shock: WU 540.... zaparkowanego ok. 15.30 nieopodal Warszawianki ze świniakiem na tylnej szybie

vergette odpozdrawiam - masz super samochodzik - mam na myśli RS MY07 oczywiście :cool:

 

Przy okazji pozdrawiam kierownika czarnej Imprezy spotkanego na Ursynowie przy Belgradzkiej, w sobotę. Kiwka była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...