Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

a i jeszcze pozdroowka dla Blue, ktorego auto widzialem wczoraj na RallySprincie pod stadionem

 

A jesteś pewien, że to był Blue? Bo mój wóz też tam "wczora z wieczora" stał.

 

Chociaż tylko stał, a Blue jeździł :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam niebieskiego GT miniętego około 12 na Conrada w warszawie. Prosie na lusterku było. Kiwnąłem trochę za późno i nie wiem czy kierownik mnie widział, bo w jego szybie odbijało się słońce i nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze pozdroowka dla Blue, ktorego auto widzialem wczoraj na RallySprincie pod stadionem

 

A jesteś pewien, że to był Blue? Bo mój wóz też tam "wczora z wieczora" stał.

 

Chociaż tylko stał, a Blue jeździł :).

 

kurcze nie wiem - to Ciebie tez pozdrawiam - przemknalem tam z II predkoscia kosmiczna swoim puntolotem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe zacznijmy od najprostszej kwestii, grygo to ja

 

kwestie pozostale: znam oporcz siebie jeszcze dwoch bartoszow, posiadaczy niebieskich gtkow z olsztyna i zapewne to byl jeden z nich

 

bartosz k http://photos65.nasza-kla.../0127180417.jpg

 

bartosz z http://photos27.nasza-kla.../0119644335.jpg (najprawdopodobniej jego widziales, bo on na lato ma biale gwiazdy)

_________________

hehe kurde bo nawaliło sie tych bartoszów i wszyscy w subaru :roll: ,ale teraz juz wiem ,ze był to bartosz z. Pozdrawiam ps. najprościej poznać Gt-ka gryga (czyli Twoje) okelejone i kazdy wie czyje jest :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam ciemnozielonego Forka, którego widzę prawie codziennie na Saperów we Wrocławiu jadąc bądź wracając z pracy. To ty Olleo?! :neutral:

Nie, moj jest czarny, choc to prawie moje okolice i stosunkowo czesto tam bywam, tak ze pozdrawiam =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli sie nie myle to widzialem, wiec pozdrawiam, matiego w megaubloconym 307 o 14:30, oraz chwile wczesniej mijanego kierownika srebrnego Legacy kombi ze swiniakiem na klapie. Miejsce akcji: gdzies w Wawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oraz chwile wczesniej mijanego kierownika srebrnego Legacy kombi ze swiniakiem na klapie. Miejsce akcji: gdzies w Wawie :)

 

Jeśli "gdzieś w Wawie" to gdzieś na Ochocie, a srebrnym Legacy mógł być srebrny OBK to odpozdrawiam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kolegi Jabara wpuszczonego do kolejki wczoraj gdzieś w okolicach Puławskiej :)
rowniez pozdrawiam - pomykalismy wlasnie do Mysiadla na wymiane oliwy :D

 

Zauważyłem - bo też skręcałem (na razie do Mysiadła ;))

Tam gdzie Ty skręcałeś ja mam nadzieje skręcać wkrótce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika perlowego GT kombi (a moze to byl tylko GT style, bo wlasnie kopal cos czerwonego, ale jakos tak malo dynamicznie i wydech byl bardzo cienko pierdzacy, miast porzadnego basowego bulgotu?) przyuwazonego wczoraj kolo 23.40 na Powstancow Sl. w kierunku A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla czerwonego GT z pieknymi bialymi obreczami spotkanego na dolinie sluzewieckiej. kiwka byla. :smile:

zdroowka!

 

Ja również pozdrawiam, bardzo ładnie wydech u Ciebie pracuje. Moja "wiewióra" tak wygląda bo pół roku na kuracji upiększającej była. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla czerwonego GT z pieknymi bialymi obreczami spotkanego na dolinie sluzewieckiej. kiwka byla. :smile:

zdroowka!

 

Ja również pozdrawiam, bardzo ładnie wydech u Ciebie pracuje. Moja "wiewióra" tak wygląda bo pół roku na kuracji upiększającej była. :grin:

 

TomS dostales moje PW ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...