Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla srebrnej SI z ładnymi naklejkami M....EK ok. 10.30 na Piastowskiej , dwóch leśników oraz czarnej SI combi również na Piastowskiej. A tak to pozdrowienia dla wszystkich forków z KR.... Normalnie siaki wysyp foresterow w Kraku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla Forków:

srebrnego na Nowopowązkowskiej (to "uliczka" do testowania amortyzatorów, ustępuję tylko Emilii Plater :) ) - była "kiwka odwzajemniona"

czarnego Forestera WD na Maczka,

zielonego Forestera WX na Conrada

i dla srebrnego Outbacka od Dawoja (czaił się za plecami :) )

...Bemowo i Bielany to chyba wylęgarnia Subaru. Wszystkie ww były na odcinku 4km :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiamy Rolanda i Dominike spotkanych dzis rano ma Modlinskiej :)

Jezdzicie jakims dziwnym samochodem i dziwicie sie, ze Was nie poznajemy :mrgreen:

 

A dzięki i wzajemnie - a my mrugamy światłami, machamy łapkami, prawie w tym korku wysiadłem z samochodu i dopiero jak nas mijaliście to zauważyliście (BTW szkoda, że nie miałem aparatu bo miałaś zajefajną minę :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam niebieskie WRX kombi (WE ....) dzisiaj ok. 20:00. Jechałem chwilę za nim wąskimi uliczkami osiedlowymi na Bemowie, mrugnąłem, zatrąbiłem, a tu nic, tzn. uciekł do garażu podziemnego :grin:

 

Przestraszyles biedaczka. :mrgreen: :wink:

 

Zalegle pozdrowienia ze srody, WRX MY06 spotkany w Magdalence, pomachac nie zdazylem, ale swinki z naszych lusterek zajrzaly sobie w oczy. :wink: Oraz wscieklego Bug-Eya z ktorym byla "piekna kiwka z naprzeciwka" spotkanego pod Grojcem, skrzydlo z tylu godne Mati-ego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia (takie nie do końca) dla kierowcy STI '06-'07 US Spec zaparkowanego wczoraj wieczorem około 22:00 przy bazarku na Bemowie (Powst. Śląskich).

 

Pozdrowienia są takie nie do końca, bo mi konkurencję robi :mrgreen:.

 

PS Chociaż nie. Bo jaką konkurencję można robić US Specem...? :roll:

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika srebrnego uturbionego forka, spotkanego na Opaczewskiej o godz. 18.30. Zaparkowaliśmy obok siebie :mrgreen:

 

Oraz kierownika srebrnego uświnionego GTka z naleśnikiem dziś koło południa na Czerniakowskiej nr rej. WPI........ , nie rozpoznałem kto, bo byłem daleko z tyłu. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla załogi niebieskiej Imperezy WRX STi bug-eye'a na warszawskich blachach zaparkowanej dziś około południa przy stoku narciarskim na Białym Krzyżu ,oraz dla niebieskiej Imprezy WRX STi MY 06 (chyba na włoskich numerach...szybko przemknęła :twisted: ) spotkanej w Bielsku Białej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...