Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam GTka, który śmignął wczoraj koło 19 Czerniakowską przy zjeździe na Trasę Siekierkowską. Widziałem już tylko tył, bo ja skręcałem.

Pozdrawiam jeszcze widzianą dzisiaj Imprezę w kolorze blue w okolicach Zakrętu. Miała mały spoiler. Więcej nie widziałem, bo ino migła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANTY - pozdrawiam kretyna w ciemnym forysiu ktory urządził sobie slalom wczoraj około 20-tej na odcinku jana-pawła-II od broniewskiego do ronda babka (nie wiem jak to sie teraz nazywa - podobno inaczej), o malo nie spowodował wypadku - niezły mogłby byc dzwon gdyby doszło do kolizji to około 5-6 samochodów by w tym uczestniczyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam dziś napotkanych:

- kierownika niebieskiego WRX bug-eye jak ze Żwirek skręcał w Racławicką koło 12.00

- Raja gadającego przez komórkę w salonie Kopra (widziałem przez szklane drzwi) sorki - spieszyłem się :cool: przed 13.00

- kierowniczkę srebrnego uturbionego forka na Baletowej po 13.00

- kierownika chyba WRX MY03 kombi wyjeżdżającego na Puławską od strony Reala koło 13.30

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam dziś napotkanych:

- kierownika niebieskiego WRX bug-eye jak ze Żwirek skręcał w Racławicką koło 12.00

- Raja gadającego przez komórkę w salonie Kopra (widziałem przez szklane drzwi) sorki - spieszyłem się :cool: przed 13.00

- kierowniczkę srebrnego uturbionego forka na Baletowej po 13.00

- kierownika chyba WRX MY03 kombi wyjeżdżającego na Puławską od strony Reala koło 13.30

 

Jakąś dziwną trasą jechałeś. Nie prościej Racławicką do Niepodległości i prosto przez Dworzec Południowy na Puławską?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro i dla Ciebie wczoraj wieczorem chyba byłeś ten sam garaż

 

Yo! Byłem. To Ty masz to GT na złotych speedline'ach? Zaparkowałem na -3 (jakaś cholerna impreza w klubie była i cały parking na -2 zajęty) i zobaczyłem Cię kątem oka, już wsiadając do windy.

 

Pozdrawiam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo! Byłem. To Ty masz to GT na złotych speedline'ach? Zaparkowałem na -3

ooo toto właśnie :smile:

z reguły parkuje na -3 bo wyżej straszny kocioł.

no to CU

 

z antenka CB na tylnej klapie?

 

jezeli tak, to widzialem Cie dzisiaj na AL Krakowskich kolo 7:30 :wink:

 

 

 

i pozdrowienia dla kierownika niebieskiego STI 04, obok ktorego zaparkowalem o 20:00 na pierwszym poziomie parkingu pod PL Paderewskiego w Pozku :wink: , blachy wloskie, ciekawe czy forumowicz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...