Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla kierwcy niebieskiego GT na TSZxxxxx - dziś w okolicach 16:15 w Al. Niepodległości. Zaparkowałem swój wóz i szedłem w stronę sklepu Snow&Surf, obserwując ten wóz i próbując rozpoznać kierowcę. Nie zauważyłem, by była reakcja, a więc pewnie pomyślał sobie: "znów się jakiś wieśniak, pewnie posiadacz lanosa na gaz, gapi na imprezę" :twisted::mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam kierownika srebrnego GT, z którym razem staliśmy w korku na Stradomiu, tyle, że w przeciwnym kierunku. Pan kierownik bacznie się przyglądał świni na lusterku i mojej kurtce (przynajmniej tak mi się wydaje), ale nie miał świniacza na lusterku więc nie machałem ;-) GT miało naklejkę "EL DIABLO" na tylnej klapie.

 

Aha - rzecz miała miejsce po 17 :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla

- kierownika bialego kombiwara GT DSW #### - arti ?? widzianego w Swidnicy okolo 12.30

- kierownika srebrnego Evo DDZ ##### widzinego kolo 13.30 na wyloowce ze Swidnicy na Dzierzoniow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierowcy srebrnej wolnossącej imprezy kombi, który jechał dziś (a właściwie to wczoraj, 19.X) Puławską, a później Waryńskiego w stronę centrum około godziny 8. Początkowo myślałem że to zagorzały forumowicz, gdyż dojrzałem na tylnej klapie jakiś obrazek...

subarujelensv9.th.jpg

niestety nie była to świnka :P. No i kierowca nie odmachał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Hogiego i podziękowanie za "syczawkę" :D

Pozdrawiam również wszystkich właścicieli Subaraków widzianych dziś u Czopera.

Na koniec pozdrawiam niebieskiego kombiwara "Kornecki motor sport" widzianego na rogu Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej około godziny 00.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierowcy srebrnej wolnossącej imprezy kombi, który jechał dziś (a właściwie to wczoraj, 19.X) Puławską, a później Waryńskiego w stronę centrum około godziny 8. Początkowo myślałem że to zagorzały forumowicz, gdyż dojrzałem na tylnej klapie jakiś obrazek...

Obrazek

niestety nie była to świnka :P. No i kierowca nie odmachał...

Cha, cha!

To mój sąsiad - kapelusz. Na wlewie ma te jelenie jak się trykają :wink: (nie tak jak poznańskie koziołki).

Impreza wieś tuning- poobklejana gumowymi taśmami, jakieś foliowe naklejki na masce.

Kiedyś zrobię kilka fotek. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

- kolegi Raja obmachanego i obtrąbionego wczoraj na Marszałkowskiej ok. 19.15

- niebieskiego kombi WRX WU coś tam, spotkanego dzisiaj na Sikorskiego ok. 15.15.

 

oraz dla kierownika niebieskiego GT spotkanego ok. 19.00 na Sikorskiego róg Sobieskiego. Próbowałem pomachać i jakoś pozdrowić ale niestety tak szybko jechał, że nie wyszło :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...