Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam (najprawdopodobniej) Blue76, którego auto widziałem dziś przed 19:00, w otoczeniu stada małych fiatów, pod Stadionem Narodowym "im. Jarmark Europa".

 

Również pozdrawiam serdecznie :) Jechałeś foresterem?

 

Przy okazji pozdrawiam Bębna (nie było tak źle, nie?) z którym miło spędziłem czas pod stadionem i wracałem razem przez długi kawałek drogi, Maćka (też się podłączył pod powrót niepozornym Audi), Jurka i Marka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla srebrnej imprezy z dużym skrzydłem, która odjeżdżała dziś o 22:20 z parkingu przy hali sportowej na Kole :). (Zbierałem się do odjazdu na strzeżonym pod halą).

 

Pozdrawiam także niekumatego (chyba) kierownika Forka XT któremu pomachałem dziś około 10:20 na Wisłostradzie na wysokości starówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wreszcie spotkanegoj Marka L.A., któremu właśnie machnąłem przejeżdżając koło sądu ale mnie nie zauważył.

 

No w morde jeza ... jak moglem nie zauwazyc . :evil:

 

Odpozdrawiam goraco . :cool:

 

Pod sadem napotkalem dzis czarnero Forysia i czarnego Estaja ...

Zwariowany dzien dzisiaj mialem ... obiecuje sie poprawic . :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji pozdrawiam Bębna (nie było tak źle, nie?) z którym miło spędziłem czas pod stadionem i wracałem razem przez długi kawałek drogi, Maćka (też się podłączył pod powrót niepozornym Audi), Jurka i Marka

_________________

 

również pozdrawiam ww oraz Blue Agę spotkanych na rallysprincie, było nieźle, szczególnie ta wieś którą zrobiliśmy na trasie stadion - połczyńska :twisted:

 

kiedys jeszcze was odwiedze i powalcze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niekumatych kierowników Tribeki PZ coś tam i czarnego Forka WP coś tam widzianych dzisiaj w Rawiczu.

Rzecz jasna nie odmachali :roll: .

 

FUKS moj kolega-nieforumowicz z TRIBEKI PZ... mowi ze ci machal, tylko ze za pozno. Aha, i pytal czy to normalne z tym kluczem... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Niebieską Imprezę, ale nie wiem dokładnie jaką. Stała wczoraj na wisłostradzie w kierunku centrum. Wyglądało na jakiś dzwon, ale nie wiem dokładnie bo ja stałem na lewym pasie.

 

A dzisiaj srebrnego OBKa i czarnego Legacy kombi (oba w tej najnowszej budzie) na Siekeirkowskim około 7:45.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla srebrnej imprezy z dużym skrzydłem, która odjeżdżała dziś o 22:20 z parkingu przy hali sportowej na Kole :). (Zbierałem się do odjazdu na strzeżonym pod halą).

 

DZieki za pozdrowienia. Bede teraz na hali co tydzien, wiec chyba sie zrewanzuje "kiwka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam srebrnego nie kumatego GT (może słabsze), który stał w deszczu i ciemnych chmurach w okularach słonecznych i nie wie, że trza odmachać. Okolice złotych łan.

 

I pozdrawiam czerwone GT, skręcające na Straconkę w BB. Forysie nie pozdrawiam, bo tez nie pozdrawiają :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forysie nie pozdrawiam, bo tez nie pozdrawiają

 

Ależ ja Cię serdecznie pozdrawiam i podrap Milkę za uszami :wink:

 

Uratowanie honoru foresterów stało się moim priorytetowym celem :mrgreen:

 

I przy okazji pozdrawiam rodzinkę widzianą w sobotę na Krupówkach, gdzie to Pan Tata przechadzał się w bardzo ładnym niebieskim polarze SPRT :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...