Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrawiam kierownika i jego sympatyczną współpasażerkę z sti MY03 z sylwetka strzelca na tylnej klapie, widzianych w lecznicy weterynaryjnej na bemowie:)

 

kierownika "budynia" w zktórym wymieniliśmy kiwki

 

oraz widzianego dzisiaj kierownika ładnego bialego GT widzianego na bemowie dzis rano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzaleczka dla pieknego srebrnego eSTIaja (wersja Solberg) WE... , przy ktorym stalem w GalMok'u kolo 20 na poziomie "Parasol". Pieknie sie prezentujel!!

...i który chwilę przed 21 wyjeżdżał z GalMok'u, a następnie skręcił w Rzymowskiego ;) również pozdrawiam.

A poza tym niebiewskie WE na Wisłostradzie, przy Spójni bladem świtem - chwilę przed 11. Kierownik odnoszę wrażenie mnie widział, acz rozwijałam właśnie trzecią prędkość kosmiczną i puszczenie kierownicy celem pomachania mogło się zakończyć mało rozrywkowo ;) Zaraz potem niebiewskie SLC na TT - ja na Bemowo, SLC za wodę.

I na koniec got2b przegonione ze stanowiska w "Świecie Opon" w GalMoku gdyż buty w Subarbie zmienić trzeba było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Gracowego i jego pasażerki, z którymi wymieniliśmy kiwki dziś około 22.30 na Dzikiej. Machałem z siedzenia pasażera białego Evo IX.

A z Dzikiej rzut beretem na Karową.

A my jeszcze byliśmy.

Nie wiedziałem że jeszcze będziecie :roll:. Poza tym, korzystałem z uprzejmości kolegi który mnie podrzucił z pracy do domu, gdzie czeka mnie pracy ciąg dalszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...