Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrawiam STI o pięknym i rzadkim kolorze piaskowym WU...... z parapetem, na gierkówce - niestety pies-malamut, który ze mną jechał nie lubi prędkości... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne pozdrowienia dla Hogiego, co to go nawiedziłem godzinkę temu w jego rodzinnym domu - dzięki za przewózkę - super kombiwar a wydech 1 klasa! :grin:

 

and dla kierowcy forysia US 2.5XT poprzedni model WOT ****** dzisiaj ok 22 w Piotrkowie Trybunalskim na stacji Shell.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne pozdrowienia dla Hogiego, co to go nawiedziłem godzinkę temu w jego rodzinnym domu - dzięki za przewózkę - super kombiwar a wydech 1 klasa! :grin:

 

and dla kierowcy forysia US 2.5XT poprzedni model WOT ****** dzisiaj ok 22 w Piotrkowie Trybunalskim na stacji Shell.

Ja również pozdrawiam Niumena i całą ekipę w lansowozie :mrgreen:

Miło było poznać, może kiedyś dłużej pogadamy.

Czekam na filmiki i propozycje co do muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiej imprezki który śmigał po jeszcze nie otwartych rondach na modlińskiej pod bukowem dziś rano :mrgreen:

oraz kolegę w srebrnym foresterze stojącego w korku na wiadukcie nad płochocińską, również pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam Imprezę z ładnym BOV'em, która śmigała w sobotę po Zakopanym. Akurat szedłem piechotą z żoną, nie widziałem nawet jeszcze świateł (była juz noc) i mówię dożony, że to albo nasza furmanka, albo również Impreza z pięknym klangiem :) Kierownik Imprezy widząc moje gały oczywiście przygazował i spuscil gaz z Bova ;)

 

I pozdrawiam jeszcze Foresterka piaskowego z połamanym grillem oraz czarnego Forestera, który wyjeżdżał akurat z restauracji "u śliwy" w chocholowie :P

 

PS: 2 dni jazdy po Słowacji i południowej Polski i tylko 3 Subaraki zauważone.

 

PSS: Podobno po Zakopanym smigają 3 Imprezy i juz teraz tylko 1 Evo. Drugi się jakoś miesiąc temu rozbił czołowo z murem oporowym przy niecałych200 ?! ... (chłopak uciekał przed policją...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika imprezy spec © chyba ? widzianej w okolicach urzedu gminy warszawa bemowo :)

 

Po cyzm wnosisz, że to była spec C?

 

wnosze po napisie na tylnej klapie, nie jestem na tyle oblatany aby po krotkiej wizji lokalnej stwierdzic czy to takowa i czy w ogole takowe wersje byly z kierownica po wlasciwej stronie to tez wlaczylem znak (?), pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, niestety nie zauwazylem bylem dość mocno w....ny po wizycie w urzędzie:))))), a kolor mial srebrny,

Spoko luzik marro. To moje auto. Faktycznie na pokrywie bagaznika jest Spec.... , ale niezupelnie "C" :wink: .

Odpozdrawiam, jak sie domyslam dla WRX-a MY 06 "Spec Wagon".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xbike, no właśnie - jakieś ze dwa tygodnie temu widziałem Cię w tamtych okolicach i nawet tu pozdrawiałem, tylko, że nie pamiętałem, gdzie to było. I dopiero teraz sobie skojarzyłem to z tym Urzędem Gminy - skręcałeś w lewo w Bolkowską (chyba tak się nazywa ta ulica) z Górczewskiej, ja jechałem prosto Górczewską i mijając Cię lekko zatrąbiłem 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, niestety nie zauwazylem bylem dość mocno w....ny po wizycie w urzędzie:))))), a kolor mial srebrny,

Spoko luzik marro. To moje auto. Faktycznie na pokrywie bagaznika jest Spec.... , ale niezupelnie "C" :wink: .

Odpozdrawiam, jak sie domyslam dla WRX-a MY 06 "Spec Wagon".

 

he he he, a wlasnie ze spec kombi :) pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...