Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

widzę, że całkiem szybko dobiłeś do roboty :-)

 

okolo 40-50% czasu przejazdu trace na odcinek od domu do Grota. Pozniej to juz lajtowo - zwlaszcza, ze o dziwo na Wybrzezu Helskim od paru dni praktycznie nie ma korka.

A Sajgon faktycznie dzisiaj byl spory - korki na dojazdowkach do Modlinskiej- dawno tak zle nie bylo :evil:

 

e tam - E4 daje rade :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika niebieskiego GT-ka na poznanskich blachach (brak oznaczen na klapie bagaznika :P) widzianego przed chwila na ul. Obroncow Tobruku (Olsztyn) :)

 

Pozdro takze dla bialego bug'eya widzianego dzis kolo 12.30 na ul. Tuwima i robiacego troche halasu i pssssst ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pumex1 napisał/a:

- niebieskiego WRXa MY 03-05 BSK XXXXX widzianego jak wjezdzal na BP Modlinska/Konwaliowa

 

 

 

obstawiam imgw

 

ale dzisiaj byl sajgon

tak to ja :mrgreen: pozdrawiam

musialem byc rano w pracy i robilem co moglem :wink:

sajgon to malo powiedziane, ale we srody zawsze jest korek :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Bebna widzianego w czerwonej Alfie 147, i pewnie kierowniczke niebieskiej Imprezy WRX bez przedniej blachy widzianej pare minut pozniej

 

Ps. Kiedy można czapeczke odebrac

dzieki poganiałem zółwia mojej siostry, ten samochód kompletnie nie idzie :mrgreen: czapke woże zwykle w samochodzie a jak wiesz który dom to zapraszam zwykle późnym popołudniem jestem w dom, tablice juz niestety mam założoną, a na poniedziałek jestem wezwany na komende, ciekaw jestem czy nie w zwiazku z jej brakiem przez ostatni tydzien :mrgreen:

 

Pozdrawiam załogę niebieskiej Imprezy, bez tablicy z przodu, mijanej dziś w Ołtarzewie ok. 19:45. Autko pomykało w kierunku Poznania.

 

jesli ta załoga to trzy młode kobitki to odpozdrawiam w ich imieniu :mrgreen: upalały cały dzien po wawie i w tym czasie pewie wracały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja (anty)pozdrawiam kierownika w granatowym gt KR**, który dzisiaj w "pieknym stylu" :shock: wyjechał spod Tesco ok. 14.30 :???:

rondko pod prąd i centralnie na czerwonym z lewego pasa w prawo! :evil:

 

 

Czy Pan był taki, no, jakby to określić... duży..?

 

 

 

:mrgreen:

 

Już nie chciałam pisać tego szczegółu :wink: ale jak już mnie wyręczyłeś to... tak :mrgreen:

tow. Wiesław :?:

 

 

Tow. Wiesław jest duży na wysokość, a ten Pan - na szerokość :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra - mam chwile czasu wiec pozdrawiam

 

wszystkich zapotkanych na Wtorkowym RallySprincie ;) Blue rosnie Ci konkurencja ;)

 

oraz pozdrowionka dla Luckow i Pumexa zapotkanych wczoraj przy nalesniku i pifku w Bar-O-Metrze na jedynej slusznej dzielnicy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja pozdrawiam dzisiaj hurtowo:

- niebieską imprezę z dużym skrzydłem, która była zaparkowana koło sklepu ogrodniczego w Józefowie

- kierownika granatowego GT z którym wymieniliśmy kiwki na trasie z Józefowa do Wawy

- kierownika niebieskiej imprezy MY 03-05 wykiwkowanej na Świętokrzyskiej przy Marszałkowskiej

- no i lemon prince'a, który mnie napadł na tymże skrzyżowaniu :grin:

 

a wszystko to pomiędzy 11 a 12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...