Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Nazbierało się z wczoraj...

Pozdrowienia

- dla kierowcy zielonego GT z numerem na boku, spotkanego około 18.20 na Pl. Politechniki

oraz

- dla blue76 z którym minęliśmy się około 20.30 na Sterniczej (nie zdążyłem zamrugać, a poza tym jechałem służbowym dupowozem..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawki dla

-srebrnego forestera KR XXXXX widzianego na 5 w Rawiczu,

-czarnego Forestera z rowerami widzianego w Psarach (zagadałem przez CB, lecz nic nie wrociło),

-odkiwka, jeżeli była dla mnie, dla kierownika grafitowego Focusa DTR XXXX kolo Wysokiego Kościoła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika tej imprezy, zaparkowanej pod bazarkiem na Bemowie.

 

Obrazek

 

Jako ciekawostkę powiem, że ta impreza prawie identyczną rejestrację, jak moja :shock:, tj.:

 

WB 78762 (on)

WB 68762 (ja)

 

:shock:

 

Wreszcie ktoś mnie pozdrawia, super, oczywiście odpozdrawiam i chyba też Ciebie widziałem (raczej usłyszałem) jak wjeżdżałeś z Powstańców Śląskich w kierunku "bazarku" (czy masz jeszcze naklejki na drzwiach?).

 

PS. A z tym numerem rejestracyjnym to fajny zbieg okoliczności.

PS2. Jak będziesz kiedyś jechał na „Hery” na myjkę - to daj znać może będzie okazja chwilę pogadać.

 

Pozdrawiam, Sebastian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie ktoś mnie pozdrawia, super, oczywiście odpozdrawiam i chyba też Ciebie widziałem (raczej usłyszałem) jak wjeżdżałeś z Powstańców Śląskich w kierunku "bazarku" (czy masz jeszcze naklejki na drzwiach?).

 

Tak tak - mam jeszcze naklejki. Odstawiłem tylko wóz do garażu i zaraz poszedłem na bazarek po owoce, gdzie zobaczyłem Twój wóz 8).

 

PS. A z tym numerem rejestracyjnym to fajny zbieg okoliczności.

 

Niezłe, no nie? :)

 

PS2. Jak będziesz kiedyś jechał na „Hery” na myjkę - to daj znać może będzie okazja chwilę pogadać.

 

Dam znaka na PW. Planuję wizytę tam około czwartku-piątku, jak się pogoda ustabilizuje 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-czarnego Forestera z rowerami widzianego w Psarach (zagadałem przez CB, lecz nic nie wrociło)

Zagadywales nawet chyba 2, czy 3 razy i za kazdym razem odpowiadalem, ale widac cos zagluszylo. Odpozdrawiam =)

 

Pozdrawiam rowniez kilka srebrnych Legacow oraz ze 2 srebrne Forki - nie jestem pewien, czy ktorys odpowiedzial na kiwke.

 

A takze:

- Outbacka rocznik ~96 spotkanego w Baniach Mazurskich wczoraj kolo 17-tej (z jakichs chyba glebszych piaskow wyjezdzales?)

- Forestera spotkanego w Goldapie wczoraj ciut wczesniej

- czarnego Forka zaparkowanego w Gizycku na bodajze Warszawskiej ok. 19tej.

 

Oraz wszystkich poznanych na sobotniej nocnej imprezie na Plejadach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pozdrawiam Krebelke, Edyte, Pumexa i misiekwaw z ktorymi posiedzielismy przy pifku wczoraj wieczorem zara musze isc do roboty a len mi sie zalaczyl

 

pozdrawiam milusio było :wink: to kiedy nielegala :mrgreen: robimy :lol:

 

chyba piateczek na wisla spedzimy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...