Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla srebrnego Legacy kombi '06 na plockich numerach widzianego dzis w Lomiankach jak powracal z Plejad z numerem 50 na drzwiach. Jechalismy juz kiedys razem kawalek z ronda w Radomiu w strone Warszawy :mrgreen:

 

Poza tym pozdro dla dwoch czarnych Legacy kombi '03 (WZ...) i '07(WI...) mijanych w odstepie zaledwie minuty na Dywizjonu 303/Obozowej przed 17. Ale obrodzilo tymi karawanami :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam jakies 200 subaraków widzianych w okolicach Białegostoku, czasem i kilka razy dziennie. Oszczedze wam wypisywanie nr tablic i godzin spotkan :mrgreen:

Ja do wszystkich machałem 8).

Ja też :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj poznałam dziewczynę mojego kumpla i okazało się, że koleżanka (o jakże oryginalnym imieniu Ania) pracuje w tym samym bałaganie co Przemeq :mrgreen:

"Przemek? Od niebieskiego Subaru? A to ten, co połowa lasek w Coca-Coli się w nim podkochuje"

No no.. Przemeq, niezły masz PR :wink: :lol:

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam jakies 200 subaraków widzianych w okolicach Białegostoku, czasem i kilka razy dziennie. Oszczedze wam wypisywanie nr tablic i godzin spotkan :mrgreen:

Ja do wszystkich machałem 8).

Ja też :roll:

o matko, i rąsie nie bolą? ;)

 

trzeba było sobie heyach skombinowac :mrgreen:

 

tez machałem tylko czesto niestety nie było odzewu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam niebieskie STi MY04 z numerem startowym z Plejad, które spotkałem wczoraj pod Szparką, ok. 16.

 

Oraz bardzo ładną blondynke która prowadziła czarne Evo VI na rondzie w Radości ok. 19. Ja niestety jechałem moim S1400 więc nie miałem możliwości jej skillować :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierowniczki albo kierowników widzianych:

 

sti w kolorze właściwym zaparkowane w okolicach knajpy na rogu Chłodnej i chyba żelaznej (?) - mylą mi się te ulice:)

 

wrx kombi w tym samym miejscu, kolor blue za złotych

 

sti na blachach POxxxx wczoraj pod Klifem

 

:))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowce STi '06 z wielką najlejką "2 fast 4 you" na tylnej klapie, które stało pod moją apteką w Radości dziś ok. południa. Jeśli czytasz forum to chciałbym żebyś wiedział że ta naklejka kiepsko wygląda na STi, na Calibrze lub BMW może byc, ale na STi raczej nie. Pozatym gdybyś chciał moge ci pokazać że twoje STi nie jest "2 fast" dla mojego klasyka :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowce STi '06 z wielką najlejką "2 fast 4 you" na tylnej klapie,

U mnie na wsi jeździ taka beemka 5 :mrgreen:

Pozatym gdybyś chciał moge ci pokazać że twoje STi nie jest "2 fast" dla mojego klasyka

mati, może Ty sobie walnij taką naklejkę :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika srebrnego wrx z ktorym wymienilismy kiwki na emili plater oraz kierownika wrx w kolorze wisniowym, z ktorym to kierownikiem wymienilismy pozdrowienia na osiedlu JWC na bemowie w sobotę (coś zmeczony kolega balangą calonocną się wydawał :)))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

subaraka legasia ??? na WI...... co pomykal w kierunku katowic od warszawy - zesmy sobie tak pomykali z "podrozna predkoscia - nie bylo na pokladzie pokladowego hamulca i spowalniacza - czyli zonki mojej" tak zem zapomnial skrecic na brzeziny i potem nadrabialem drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...