Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

hmmmm dzis widzialem dwoch tlenionych facetow w Hondzie S2K - wygladali pedalsko ;) *

 

Ale ich pozdrawiam!

 

 

*jak zwykle, kiedy dwoch facetow jedzie fajnym kabrioletem. Dla mnie istniaja cztery opcje: a) jedna panienka B) dwie panienki c) jeden facet i panienka d) jeden facet (wiadomo, wybiera sie na podryw ;) )

 

o wersjach jeden facet + n panieniek nie wspominam :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla 2 warszawskich forków, którym dziś pomachałem na ul. Puławskiej,

oraz dla Przemeq'a, (?) i jego obklejonej naklejkami Plakietki :wink: , widzianej dziś rano na parkingu pod GTC od strony ul. Domaniewskiej

PS. kręciłem się tam dziś prawie 30 min, żeby miejsce znaleźć (współczuję Warszawiakom), aż w końcu wjechałem na parking dla gości (bo się akurat miejsce zwolniło ...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich dzisiejszych spotowiczów przy Myśliwieckiej i dodatkowo:

-kierowce niebieskiego STi MY'06-07 widzianego na Marszałkowskiej kilka minut po 21

-pana stojącego obok oblepionego GT na parkingu Mc'Donladsa przy wyjeździe na Poznań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich dzisiejszych spotowiczów przy Myśliwieckiej i dodatkowo:

-kierowce niebieskiego STi MY'06-07 widzianego na Marszałkowskiej kilka minut po 21

-pana stojącego obok oblepionego GT na parkingu Mc'Donladsa przy wyjeździe na Poznań.

Pozdro.

Co się tak szybko zmyłeś?

 

Pozdrawiam wszystkich spotowiczów :mrgreen:

Kiedy spocik bez furek? (Raju?) i inni... :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Matiego który szukał miejsca parkingowego przy Szpitalnej,

 

Odpozdrawiam, nawet nie wiesz jakie mam problemy z tym parkowaniem na Szpitalnej :wink:

 

Pozdrawiam również Panią Justyne Pochanke, która prawie mnie rozjechała swoim czarnym WRX'em, jak przechodziłem przez Szpitalną do domu (jak już udało mi się zaparkować). Ech te uroki mieszkania "downtown" :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpozdrawiam, nawet nie wiesz jakie mam problemy z tym parkowaniem na Szpitalnej :wink:

Ale masz rewelacyjna plakietke ulatwiajaca parkowanie.*

 

Pozdrawiam kierowniczke niebieskiego WRX bug'a WI XXXX z ktora sie widzielismy przy wyjezdzie z GM okolo 14stej :cool:

 

 

 

*czyt. porzucenie wozu gdziekolwiek i udanie sie na wizyte. :mrgreen: :wink:

zdj281cie79.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simon1, Straż Miejska jest w szoku i nigdy nie dostałem mandatu za złe parkowanie :twisted:

 

A przy okazji pozdrawiam moich sąsiadów, właścicieli dwóch Imprez kombi, niebieskiego WRX i srebrenego GT z którymi zrobiłem mini foto sesje:

 

55723212pb2.jpg

 

17180504up0.jpg

 

 

Nawet niezłe zdjęcia po ciemku robi moja Nokia :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZarnego Legasa kombi w Śremie ZS XXXXX

Zrobiłem dzisiaj ponad 400km i jedno Subaru.

I tak wyjątkowymi furami jeździmy. Nawet SI 2008 przeżyjemy..... :mrgreen:

 

Aaaaa. I srebrnego Forysia w Poznaniu kolo ronda Rataje ze szpakowatym kierownikiem kolo 7.30 rano i zielonego Forysia w Żydowie koło Gniezna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...