Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla Kovala, który jak mniemam był 'on his way to Kornecki'.

that's right :wink:

pozdr

 

Pozdrawiam kierowce STi '06 z wielką najlejką "2 fast 4 you" na tylnej klapie, które stało pod moją apteką w Radości dziś ok. południa. Jeśli czytasz forum to chciałbym żebyś wiedział że ta naklejka kiepsko wygląda na STi, na Calibrze lub BMW może byc, ale na STi raczej nie. Pozatym gdybyś chciał moge ci pokazać że twoje STi nie jest "2 fast" dla mojego klasyka :twisted:

mati trzeba bylo szybko wyskoczyc z apteki na killa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam właściciela STI zaparkowanego właśnie pod Cyną :smile: Można chyba z niezerowym prawdopodobieństwem założyć że to Przemeq

 

No akurat nie. Mnie teraz łatwo rozpoznać po plejadowych numerach (66) - jeszcze nie zerwałem naklejek. Ale odpozdrawiam :cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam właściciela STI zaparkowanego właśnie pod Cyną :smile: Można chyba z niezerowym prawdopodobieństwem założyć że to Przemeq

 

No akurat nie. Mnie teraz łatwo rozpoznać po plejadowych numerach (66) - jeszcze nie zerwałem naklejek. Ale odpozdrawiam :cool:.

maaaatko, jaki masz piękny avatar :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam właściciela STI zaparkowanego właśnie pod Cyną :smile: Można chyba z niezerowym prawdopodobieństwem założyć że to Przemeq

 

No akurat nie. Mnie teraz łatwo rozpoznać po plejadowych numerach (66) - jeszcze nie zerwałem naklejek. Ale odpozdrawiam :cool:.

maaaatko, jaki masz piękny avatar :mrgreen:

 

Potwierdzam! Taki z lekkim wyrazem zadumy na twarzy :mrgreen:

 

Naklejek żadnych nie zarejestrowałem, ale nie miałem czasu się przyglądać, przecież tam trzeba iść slajdem :razz: Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale bo nie e :razz:

To była srebna Impreska w Stanisławowie obok stacji benzynowej i wcale bo miałam światła ;)

 

Ja nie mowie, ze nie mialas swiatel, tylko mowie, ze nie mialas ich wlaczonych. :wink:

 

I pozdrowienia dla niebieskiej imprezy gt z ktora sie wymachalem dzis na KEN-ie oraz pana od Forestera, spotkanego pod Geantem, ktoremu sie spodobalo malowanie mojego wozu :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika niebieskiego GT "oświnione lusterka i tylna klapa" ktory stal obok mnie na swiatlach na marymonckiej ale jak widac za duzo samochodow było (tylko nasze dwa) abym dostapil zasczytu zauważenia:)))))) kierownik taki potocznie "informatyk look" tj. dlugie włosy w kitkę :))))))))))))))))) - osobiście znam chyba z 10 takich poważnych Panow dyrektorow IT z kitkami :)))))))))

 

pozdrawiam tez kierownika czarnego wrx widzinego dzisiaj rano na osmańczyka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...