Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam wszystkich kierownikow Imprez STI i GT obmachanych dzis na Polskim Rajdzie w Mikolajkach (tak tych, co odmachali, jak i pozostalych), a takze paru z Forkow, w tym jedna kierowniczke =) oraz kierownika antyka Legacy, z ktorym pogadalem po obkarteczkowaniu =)

 

Pozdrawiam takze wszystkich fanow Subaru, ktorych na rajdzie bylo zatrzesienie, w szczegolnosci chlopakow z flagami SPRT i 'Holo Go!!!' (Holka tez oczywiscie, ale pewnie tu nie zaglada), choc ci z transparentem (o ile dobrze pamietam) 'Staniszewski to najszybszy Stanik w Polsce' wykazali sie wieksza inwencja ;-)

 

A pozdrawia oczywiscie kierowca jedynego w okolicy czarnego turbo-antyk-Forka wraz z malzonka =)

 

p.s. Czy ktos wie, gdzie beda OSy w sobote i niedziele?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla Adamsumaxa, z ktorym sprawdzalismy czy wały przeciwpowodzowe od strony Tarchomina maja szczelnosc :mrgreen:

 

oj maja :twisted: jutro powtorka

 

rowniez zdravim somsiada z ktorym znowu sie zalkoholizowalismy :twisted::mrgreen: wlasnie niedawno dotarlem zu hause ;)

 

SWEEEEEET HOOOOME AALAABAMA :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia

 

Wy slepe, czy obrazone?;)

 

ani to ani to. Aga odmachala, a ze bylismy umowieni na 18.00 na Tarchominie, to czasu mielismy mniej niz przepisy przewiduja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

somsiad spac nie mozesz :?: ja ode na wieczornego fajka i zara sie pakuje do wyra ;) jutro rajd po sklepach a potem wiczorem znowu......

 

 

SWEEEEEEEET HOOOOOOME AALAABAAAAAMA :twisted:

 

 

nniiiiiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeeellllllllllllllllllleeeeeeeeeeeeeeeeeggggggggggggaaaaaaaaaaalllllllllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panstwo Blue widziani przed kilkoma minutami na Dzwigowej ;)

 

Jechaliście imprezą? Nie zdążyłem odmachać :(

 

tak, nawet sie za nami ogladales :mrgreen: mijalismy sie na wysokosci wyjazdu ze stacji, my zjezdzalismy do tunelu, Wy wyjezdzaliscie z tunelu :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panstwo Blue widziani przed kilkoma minutami na Dzwigowej ;)

 

pozdrawiamy z Edyta serdecznie ;)

 

dobra dobra - dzisiaj wieczorem znowu dzamajka nad wisla ;):twisted:

 

urodziny kumpla mamy :lol: qrna jak siedzielismy w domu to sie nic nie działo, jak teraz mamy ciezki :mrgreen: czas to Ty tez zwolujesz :lol: :cool: :wink:

 

zobacze o ktorej wrocimy, bo moze dzis zdarzymy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panstwo Blue widziani przed kilkoma minutami na Dzwigowej ;)

 

Jechaliście imprezą? Nie zdążyłem odmachać :(

 

ja wprawdzie byłam zajeta patrzeniem przed siebie :mrgreen: zdązyłam tylko namierzyć różowy znaczek z przodu , Misiek machał do Was ale Wy pewnie świni szukaliście i dlatego nie zauważyliście nas :razz: :mrgreen:

 

pozdrowionka :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...